Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Ölschmitz napisał(a):

silent hill 2 to moje top 5, moze top 10. strasznie sie balem o ten remake, ale wychodzi na to, ze dowiezli.

 

tylko kurwa kto robi premiere deluxe w niedziele? jakby za doplata mozna bylo grac od dzisiaj to no brainer a tak to lipa bo w tygodniu ciezko zarwac nocke.

No ta data premiera to na razie największy minus tego wszystkiego. 

 

Czekać 20 lat na dobrego Silenta (od czasów 4 dla mnie) i jeszcze premiera w niedzielę... :/.

200.gif

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jimmy napisał(a):

I znowu moja ulubiona zabawa czyli przewinięcie o paręnaście stron do tyłu i czytanie tych wszystkich chybionych pocisków w stronę Bloobera :CoolStoryBro: 

Nie no, bo przecież wiadomo, że wcześniej robili same hity z 90% na meta i wcale nie zasługiwali na to, żeby gracze się z nich śmiali mając przy okazji wątpliwości czy ten dev z górnej półki nie spierdoli remake'a jednego z najlpszych survival horrorów w dziejach gier wideo. Super, że jednak okazało się inaczej i bardzo mnie to cieszy, że ten mały brzydki Blooberek w końcu zamienił się w pięknego Chadbera, ale obawy i ciśnięcie były jak najbardziej słuszne.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, smallv86 napisał(a):

Szkoda, dał bym im zarobić. Może wydadzą kiedyś jak Alan wake 2.

Easy allies : preview/impressions


„Shockingly good”, „top tier survival horror”

:banderas:

było :)

1 minutę temu, MEVEK napisał(a):

Dziwne ze dla MGS3 gdzie jest robiony po prostej lini znajduje sie edycja Specjalna: Delux chyba. A tutaj przy takim szpilu tylko podstawowe wydanie :sapek: Tez bym rzucil groszem ale nie ma gdzie.

Myślę, że cień szansy jest na jakieś EK później, Konami rzeczywiście podeszło dziwnie ostrożnie akurat w tym aspekcie (brak pudełka PC, brak dużego nakładu steelboków, brak EK). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No, jeżeli nie chcemy czekać kolejnych 12 lat na następnego Silenta (nie licząc tych, które są już w produkcji of course), to to się MUSI sprzedać. 

 

Szkoda, że wcześniej Behaviour Interactive narobiło marce syfu za sprawą Silent Hill Ascension, oby ten kupsztal nie zniechęcił mniej rozeznanych w temacie graczy do SH2. Btw, to już zdechło? xD

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem mocno ile czasu zajął im developing tej gry. Jeśli faktycznie dowieźli to bardzo chciałbym taki remake jedynki od nich - zakładam, że najwięcej czasu zajęło im ogarnięcie systemu walki więc to mając gotowe można byłoby teraz szybciej zrobić pierwsza część.

 

 

Ehh jedynka, co za gra CO ZA GRA

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał(a):

Ciekaw jestem mocno ile czasu zajął im developing tej gry. Jeśli faktycznie dowieźli to bardzo chciałbym taki remake jedynki od nich - zakładam, że najwięcej czasu zajęło im ogarnięcie systemu walki więc to mając gotowe można byłoby teraz szybciej zrobić pierwsza część.

 

 

Ehh jedynka, co za gra CO ZA GRA

4 lata, no to jedynka, jak już mają systemy to powinno zająć dużo mniej czasu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...