Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Aż dziwne, że zagraniczna prasa nie przyczepiła się do braku murzynów, no ale podobno Angela jest woke, więc może przymknęli oko :lul:.

Będzie recenzja w Kotaku czy bojkot, bo James ma zbyt jasny kolor skóry, Piramidogłowy nie jest trans-lesbijką i nie ma żadnych postaci jeżdżących na wózkach inwalidzkich? 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Josh napisał(a):

The Last of Us: 3/4 gry przenosimy drabiny z miejsca na miejsce, co przy okazji służy za jedyne łamigłówki w całej grze. AWESOME 10/10

SH2R: dwa razy wyburzasz ścianę i raz podsuwasz kontener, żeby dostać się gdzieś wyżej: DNO I TRAGEDIA, 6/10

 

Oni tych gier w redakcjach nie przychodzą wiec, pewnie początek gry i myk 6/10 

Odnośnik do komentarza

  

Godzinę temu, Bzduras napisał(a):

A może najlepiej mieć w poważaniu recenzorów i poczekać z oceną aż samemu się nie zagra? 2024 rok, Elon Musk se lata po bułki w kosmos a takie podstawowe rzeczy trzeba przy każdej premierze przypominać :Cell:

Pięknie napisane, prawie się wzruszyłem, ale potem przypomniałem sobie Twoją 'zdeptaną nadzieję' już w lutym :kekw: Ogólnie polecam cofnąć się w okolice strony 48, leci bomba za bombą od Joshów, Bzdurasów i Wezyrów :obama:

Spoiler
W dniu 2.02.2024 o 14:32, Bzduras napisał(a):

To nie żadna monochromatyczność, tylko żal do mistrzów horroru z krakowa po tym, co pokazali. Chciałem, żeby ten remake okazał się sukcesem, był wyjebany i ożywił markę na dobre i po pierwszym trailerze gdzieś tam z tyłu głowy była nadzieja na to, że tak będzie. Dwa dni temu moje nadzieje zostały zdeptane i nie będę sobie wmawiać, że jest zajebiście mordo day one luks edycja i granie od północy gdy pokazują mi drewniane strzelanko które nawet nie brzmi jak strzelanko, skaczące pielęgniarki, kopanie ich z SFX rodem z Looney Tunes czy jebane mashowanie X żeby wyrwać się z gangbangu workoludzi (gdzieś w oryginale w ogóle było trzech przeciwników na ekranie naraz?), a jedyne co ratuje ten trailer to muzyka (i to tylko dlatego, że nie odbiega od oryginału xD). Gdzieś tam ktoś pisze, że to stare buildy, inny pisze, że w pełnej grze efekty dźwiękowe są bardzo klimatyczne i mięsiste, NO TO MI TO POKAŻCIE A NIE TE KAPISZONY I TITU TITU PO KOPNIAKU, DO CHUJA! Może się mylę i pełniak rozwali czaszki, ale szczerze? Szanse na to oceniam na mniej niż ziobro.

 

A jeszcze sobie przypomnijmy, że blubi chce rozbudować historię bo MAJĄ COŚ DO OPOWIEDZENIA OD SIEBIE i no sorry, nie czuję tego. Tym bardziej, że Ascencion i Short Message pokazały, że Konami kompletnie nie rozumie, gdzie leżała siła serii i że nie było to jakieś shared experience przy serialu czy wpychanie do gardła motywu przewodniego. To były subtelności, to były niedopowiedzenia i strach nie przed tym co widzisz i o czym wiesz, a przed tym, czego nie pokazano i co musiała sobie dopowiedzieć wyobraźnia. Najwyraźniej dla cumnami to trochę zbyt wysokie progi obecnie. #NotMySilentHill

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tjery napisał(a):

 

Fajnie to wygląda, szkoda jedynie mgły. Wiadomo czemu w oryginale była tak gęsta i tak "bliska" (technikalia), ale daje to świetny efekt, już samo bieganie w tej mgle budziło niepokój.

Moglibyby zrobić toogle'a na gęściejszą mgłę, a kto Wie, może będzie. Chociaż tutaj nie widzę, ale jest tego baardzo dużo, jeżeli chodzi o accessiblity. 

 

q1v73g9o5phd1.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...