Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cały wczorajszy dzień jest jak jakiś sen XD

 

Śniło mi się, że cały dzień grałem w Silent Hilla 2 Remake i jprdl, okazał się najlepszym, co się mogło marce przytrafić! Był tak doskonały, rozbudowany, miał tak kozacki pacing i poprawiona narrację, wyglądał olśniewająco, no dream come true. Najlepsze w tym śnie było to, że zrobili to blooberzy, czacie, ci od walking simów xDDD

 

Ale w tym śnie jakimś cudem poszerzyli doskonale miejscówki, jak i całe miasto, zrobili fajne zagadki, nawet system walki (ich pierwszy w karierze) działał, dawał satysfakcję i poczucie zagrożenia. I w ogóle jak odrobili zadanie domowe z tożsamości marki, to jakiś szok.

 

Gra nawet nie prowadziła za rączkę, tylko subtelnie popychała nas w różne kierunki, ale i tak zgubiłem się w tych lokacjach o musiałem patrzeć na mapę.

 

Ech. Gdyby to nie był sen...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Nyu napisał(a):

Cały wczorajszy dzień jest jak jakiś sen XD

 

Śniło mi się, że cały dzień grałem w Silent Hilla 2 Remake i jprdl, okazał się najlepszym, co się mogło marce przytrafić! Był tak doskonały, rozbudowany, miał tak kozacki pacing i poprawiona narrację, wyglądał olśniewająco, no dream come true. Najlepsze w tym śnie było to, że zrobili to blooberzy, czacie, ci od walking simów xDDD

 

Ale w tym śnie jakimś cudem poszerzyli doskonale miejscówki, jak i całe miasto, zrobili fajne zagadki, nawet system walki (ich pierwszy w karierze) działał, dawał satysfakcję i poczucie zagrożenia. I w ogóle jak odrobili zadanie domowe z tożsamości marki, to jakiś szok.

 

Gra nawet nie prowadziła za rączkę, tylko subtelnie popychała nas w różne kierunki, ale i tak zgubiłem się w tych lokacjach o musiałem patrzeć na mapę.

 

Ech. Gdyby to nie był sen...


Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość, przytrafiło Ci się fałszywe przebudzenie, niektórzy mają tak może raz, dwa razy w życiu, to nic niebezpiecznego jak coś xD

Odnośnik do komentarza

Co do technikaliów na pececie brakuje mi informacji co do tego jak dane ustawienie graficzne wpływa na performance i jak zapycha system. Coś takiego jak np. w RE4 remake. Tam wszystko było ładnie zobrazowane na pasku i można było ustawić elegancko grafikę według własnych możliwości. Tutaj tego nie ma i muszę skakać między grą a ustawieniami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czoperrr napisał(a):

Ale zajebiście, właśnie wstałem a za oknem mgła :fsg:

 

 

Pytanie do Steamowców. Dlaczego na moim profilu nie ma żadnych achievementow dla SH2? Nie ma nawet paska progresu jak w innych grach. Podczas samej gry wyskakiwały mi osiągnięcia.

A wyłączyłeś i włączyłeś steam? Mi to pomogło wczoraj, żeby móc grę zainstalować. Też mam osiągnięcia i pasek widoczne.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, nero2082 napisał(a):

a ile kulek potrzeba na jednego? 

z 4, 5 strzałów w nogi aby uklęknęło, powalenie i dobicie rurką, poszłoby łatwiej gdybym zaczął od tej strony zbierać rzeczy do zagadki, bo wypsztykałem się za ammo do strzelby. Ale no nic to poradziłem sobie ostatecznie :D Hardzik nabrał rumieńców w alternatywnym Szpitalu, ale już zbliżam się do jego końca. Coś rewelacyjnego, kolejny raz jak łączą i mixują znane motywy z OG :banderas:


 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...