Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szpital dał mi w ryj myślą, która gdzieś tam z tyłu głowy się dobijała - jaka ta gra jest brudna i ciężka, o jenysiu :obama: Brud, syf, pyłki w powietrzu... Na dzisiaj koniec. Podobnie jak w oryginale granie na słuchawkach to - 10 do zdrowych klepek po każdej sesji. Ambient ryje beret mocno.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Ölschmitz said:

ja dopiero wylazlem z apartamentow. co za giera. oryginal jest u mnie w top 10 ever, tutaj na razie jest SPORO lepiej. horror wszechczasow.

 

plus stuttering ogarniety, grafika cudowna, animacja plynna. chce sie zyc.

U mnie tak samo. Na dzisiaj przerwa a jutro szpital :notlikethis:

Odnośnik do komentarza

Końcem września Bloober pochwalił się otrzymaniem dofinansowania z Unii na takie coś:

 

https://inwestycje.pl/gaming/bloober-team-ma-umowe-na-88-mln-zl-dofinansowania-z-funduszy-europejskich/

 

Cytat

„Opracowanie i wdrożenie innowacyjnego systemu ewolucji przeciwników w połączeniu z nowatorskimi elementami rozgrywki i systemem łączenia umiejętności przeciwników"

 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Wojtq napisał(a):

Końcem września Bloober pochwalił się otrzymaniem dofinansowania z Unii na takie coś:

 

https://inwestycje.pl/gaming/bloober-team-ma-umowe-na-88-mln-zl-dofinansowania-z-funduszy-europejskich/

 

 

Było, anyway gdzie jest sufit Bloober Teamu :kaz:. Inna sprawa, że teraz oczekiwania będą ogromne również na ich projekty bez Silenta w nazwie, a to będzie trudne zadanie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dowieźli, przewieźli i zawieźli. Niespecjalnie jest do czego się przyczepić, drobne niedociągnięcia się znajdą, ale całościowo jak postawisz pudełko z remakiem obok pudełka z oryginałem to nie będzie wstydu, a wręcz przeciwnie :banderas:

Odnośnik do komentarza

Idzie mi wolno bo gram od dwóch dni ale tylko od 22-24 wieczorem i na słuchawkach kiedy mam ku temu odpowiednie warunki. Wczoraj opuściłem apartamenty i zmierzam do szpitala, dzisiaj kontynuacja. Co mogę powiedzieć, poprzednie gry Blooberów mi się podobały ale do remake SH2 byłem sceptyczny po obejrzeniu dwóch pierwszych materiałów z gry. Kolejnych już nie oglądałem nie chcąc sobie psuć zabawy. Fanem Silent Hillów jestem ogromnym, ogrywam 1-3 co roku od ponad 20 lat (pierwszy raz ogrywałem to będąc jeszcze w podstawówce xD, rok temu nawet sobie tatuaż z Halo of the Sun zrobiłem :)) no i myślałem, że nie da się zrobić remaku godnego oryginałowi sprzed lat. Myliłem się, ten remake jest śwetny i przerósł wszelkie oczekiwania. Eksploracja miasta jest niesamowita, ta mgła, ten klimat, możliwość wchodzenia do większej ilości lokacji (jak w słabym Downpour). Zagadki wymyślone na nowo przerastają te z oryginału, dodano też nowe, a gra często puszcza oczko do znających oryginał. Z tego co póki co doświadczyłem to fajnie rozbudowane apartamenty o ich wersję alternatywną ze stylistyką z SH1 i SH2 czyli rdza, kraty, postaci na wózkach inwalidzkich - tego w dwójce nie było. 

 

Nie mogę się doczekać dzisiejszego wieczoru by powrócić do Silent Hill...

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Assassins_78 napisał(a):

Krycha a ja mam ciągłe wywalenie do pulpitu ;/ 

  Pokaż ukrytą zawartość

Więzienie Taluca / druga część - gdy chcę mape zciągnąć z ściany. Sam początek

 

Tam jeszcze nie byłem, u mnie jedyny błąd to ten z niemożliwością podniesienia jednego przedmiotu, na szczęście nie związanego z fabułą, przez prawie 10h grania tylko to. 

Odnośnik do komentarza

Panowie, jest/byl jakis paczyk na pleyke ?

31 minut temu, Assassins_78 napisał(a):

Krycha a ja mam ciągłe wywalenie do pulpitu ;/ 

  Pokaż ukrytą zawartość

Więzienie Taluca / druga część - gdy chcę mape zciągnąć z ściany. Sam początek

 

A nie mozna isc dalej bez mapki? Wyciagnij stary zeszyt szkolny i zagraj w starym stylu  :)

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...