Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, nero2082 napisał(a):

już o tym wspominaliście ale polskie tłumaczenie zagadek utrudnia je x10, słabo to jest przełożone i można kluczyć forever 

NG+ lece jestem w połowie, nie błąkam się, nie uświadczyłem czegoś czego bym nie rozumiał. Tak samo za pierwszym przejściem.

Edytowane przez Assassins_78
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Gregorius said:

Dopiero dzisiaj będę zaczynał i mam pytanko co do walki. Czy bronie zmieniamy w locie w sensie, że strzelam w kończyny i dobijam płynnie melee bez wchodzenia do menu?

Tak. Celujesz na pomocą L2 i strzelasz R2, ale jak nie celujesz tylko od razu używasz R2 to melee.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Gregorius said:

Dopiero dzisiaj będę zaczynał i mam pytanko co do walki. Czy bronie zmieniamy w locie w sensie, że strzelam w kończyny i dobijam płynnie melee bez wchodzenia do menu?

Tak, w locie. R2 cios palka, trzymanie L2 wyciaga giwere. Smooth.

 

Maria jest zrobiona w punkt. Zaden dekolt nie jest potrzebny, zachowuje sie tak jak powinna :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do zagadek to mam pytanie co do tej z ręką w pokoju ordynatora. Zrobiłem ją metodą prób i błędów, ale może ktoś mi wyjaśni dlaczego taki układ jest prawidłowy bo może czegoś nie skumałem i się zastanawiam

 

Spoiler

Coś mi się zdjęcie tu nie wkleja xd. Chodzi o rękę z opaskami gdzie ustawiamy je w odpowiedniej kolejności i odpowiednim numerze. Ma to związek z opisami trzech pacjentów ale te numery które są prawidłowym rozwiązaniem to nie wiem dlaczego

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał(a):

Co do zagadek to mam pytanie co do tej z ręką w pokoju ordynatora. Zrobiłem ją metodą prób i błędów, ale może ktoś mi wyjaśni dlaczego taki układ jest prawidłowy bo może czegoś nie skumałem i się zastanawiam

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Coś mi się ob

 

 

 

Chodzi ci o układ 

Spoiler

liczbowy bransolet ? 

 

Odnośnik do komentarza

No już się nie mogę doczekać tych zagadek skoro tak zachwalacie. Mam wszystko świeżutko w pamięci ,bo w Niedzielę kończyłem oryginał, także liczę na wyłapanie większości smaczków i zmian. Biorę od razu hard/hard i ewentualnie zmienię walkę na medium bo dla mnie najważniejsze akcenty w SH leżą gdzie indziej niż w walce. Chcę napawać się tą schizą i klimatem a niekoniecznie walczyć o przetrwanie. Gra wystarczająco siada na głowę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał(a):

HDR wyłączyłem bo moim zdaniem obraz był wyprany ale mam problem bo bez HDR też jak się mocno gammy nie zmniejszy to jest szarość w znowu zbyt mala gamma to znów mega ciemno jest ktoś podobnie ma ?

Nie. Widocznie wina twojego tv. HDR jest rewelacyjny i to obraz w SDR wygląda tragicznie. Nigdy nie widziałem takiej przepaści na korzyść HDR.

Odnośnik do komentarza
Patrzę, że nakład płytowy jest bardzo mały, wręcz bym napisał, że (pipi)owy. W sklepach i to głównych to jakieś braki mają, jeszcze cena 320 zł, gdzie na store kosztuje 20 zł taniej. 

Albo wyprzedane po prostu , dla mnie chociaż boję się grać w takie gry i raczej gram w nie na easy to klimacik zagadki sztos aż moja oglądając jak gram pomagała rozwiązywać mi zagadkę z ćmami i mówiła że jak by oglądała film
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...