Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Nyu napisał(a):

Przemówił. Jedyna postać na polskim jutubie, której zdanie jakkolwiek mnie ciekawiło. Christopher Falcon o rimejku napisał krótko: "niesamowity".

Czekalem na to info od niego. Szkoda ze nie zrobi swojego playthrough "pod lupa" w najblizszym czasie. Na pewno odkryje wiele smaczkow i nawiazan. Mimo wszystko czekam z niecierpliwoscia :szekle:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

A powiedzcie mi. Czy jak zacznę ng+ to duża szansa, że te samo zakończenie mi wpadnie czy gra po prostu się postara o inne, czy poradnik?

Jak będziesz zachowywał się tak samo to wpadnie to samo ;)

Połowa z nich jest też ściśle powiązana z itemami jakie możesz podnosić na NG+.

Bez poradnika do nich wszystkich i tak będzie ciężko, ale nie niemożliwie :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Assassins_78 napisał(a):

Done :)

  Ukryj zawartość

it60WgL.png

 

Gratki. Nie miałeś problemu z zakończeniem Maria? Na necie czytałem już nawet takie teorie, że chodząc z nią lepiej nie rozbijać szyb w samochodzie (żeby jej nie przestraszyć) i tym podobne wymagania. Mi wczoraj wpadł ending In Water, wykręciłem czas 3.30h, ale z piłą i na easy :dynia:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem "na drugą stronę" apartamentów. :banderas: Jak dobrze, że nie poszli w stronę efekciarskiej zmiany Otherworlda znanej z filmu (ładnej wizualnie, ale nie pasującej do tej konkretnie gry). Niesamowite jest to, jakie ukojenie przynosi wejście do względnie normalnego pomieszczenia z zaświeconymi lampkami. Klimat, klimat, klimat!

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Josh napisał(a):

Gratki. Nie miałeś problemu z zakończeniem Maria? Na necie czytałem już nawet takie teorie, że chodząc z nią lepiej nie rozbijać szyb w samochodzie (żeby jej nie przestraszyć) i tym podobne wymagania. Mi wczoraj wpadł ending In Water, wykręciłem czas 3.30h, ale z piłą i na easy :dynia:

Też pomyślałem, że z tym straszeniem jej może coś być na rzeczy xD

Odnośnik do komentarza

Oni naprawde wyszli z siebie i staneli obok tworzac ten projekt. Szkoda by to zaprzepascic. Teraz my musimy sie wykazac tym samym i leciec do sklepu po swoja kopie :reggie: Mocno trzymam kciuki za sprzedaz oraz ich dalsza wspolprace. Jak to sie uda gatunek horrorow odrodzi na nowo w pieknym stylu. Polacy wyznacznikiem standardow  jak kiedys Redzi :ohboy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Josh napisał(a):

Gratki. Nie miałeś problemu z zakończeniem Maria? Na necie czytałem już nawet takie teorie, że chodząc z nią lepiej nie rozbijać szyb w samochodzie (żeby jej nie przestraszyć) i tym podobne wymagania. Mi wczoraj wpadł ending In Water, wykręciłem czas 3.30h, ale z piłą i na easy :dynia:

W sumie to na tym zakończeniu leciałem jak szlony, piła i jazda :) No piły ona się nie bała :P 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...