Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Ale to chyba nie było losowe? U mnie numer 5 było oki.

Pomijając tryb easy rozwiązanie zagadki zawsze jest inne, następnym razem jak będziesz grał właściwym sznurem może być równie dobrze I, II,II,IV albo VI. Dlatego lepiej walić na chybił trafił. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Josh napisał(a):

fun fact odnośnie tej zagadki

  Ukryj zawartość

w ogóle nie musisz jej rozwiązywać. Po prostu losowo ciągnij za sznury, aż trafisz właściwy. Jak spadniesz na dół to po prostu wczytaj autosave. Jeżeli w trakcie chwytania za linę odpali się muzyka, to już wiesz, że wylosowałeś właściwą

 

Po co wczytywać save? Biegniesz do drabiny, wychodzisz i ciągniesz za kolejny sznur.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, nero2082 napisał(a):

ej, o jakiej grze marzymy? 

 

@k0ntra wiem że nie możesz sis rozwijać ale w ogóle jak to możliwe 2 projekty naraz? taki remake to kupa roboty

xZrzutekranu2024-10-18195133.png.9fea3fd1ac1695e45fa8154803a18368.png.pagespeed.ic.H3Jcv9WkT3.png

No jak nowe to może Cronos i zaraz się skończy a drugi na etapie preprodukcji.

 

IMO jakiś z 1, 3 albo 4. Dla mnie 4 jest na pierwszym miejscu (z przemodelowaniem połowy oczywiście), ale raczej 3, w 1 wątpię coś.

 

No bo co Bloodborn xd?

Odnośnik do komentarza

Blooberki co roku będą teraz grę wydawać : ) 

 

2024- SH2R

2025- Cronos The New Dawn

2026- Projekt R, IP należące do Skybound, więc prawdopodobnie The Walking Dead od Blooberków, bo to popularna marka z największym potencjałem sprzedażowym, ale tu nadal jest znak zapytania.

2027- projekt H, być może chodzi właśnie o SH1R ? 

 

W ogóle Bloobery lubują się coś w tych znanych markach filmowo-growych. Było Blair Witch, było SH, będzie IP od Skybound, podobno robią jakiś projekt J bazujący na popularnej marce od Lions Gate. Plotki głoszą, że to Piła, ale tu też znak zapytania. 

 

Blooberom robota pali się w rękach. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może po prostu nie mogli się do końca rozstać z wkurzającymi, oskryptowanymi, samograjskimi motywami, więc musieli coś takiego wrzucić do Silenta. Za pierwszym razem w  budynku jak James sięga do glory hole po pstryka do szafy grającej to jeszcze wywołało to we mnie jakąś niepewność, ale później tylko irytowało. Na chuj mam wciskać 3 razy x na padzie, żeby zdobyć jakiś przedmiot, a cała animacja trwa o wiele dłużej niż powinna... tak samo to skakanie do dziur w więzieniu/labiryncie. 

Odnośnik do komentarza

Te dziury o których pisze Josh + skakanie w dizury które też musieli zrobić na podwójne naciśnięcie X BO MUSZE PODJAC DECYZJE ZA BOHATERA która nie jest łatwa.

 

Rak, ale jebać - wybaczam im wszytsko z tym remakiem, a dzień kiedy wleci stream konami, mgła przez pierwsze sekundy, logo Blubera by po chwili pokazać morde Harrego będzie spełnieniem moich największych na ten moment growych marzeń.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...