Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Assassins_78 napisał(a):

No i nie wiem gdzie szukać przejśća, pomożecie bo stoję w miejscu od 30 minut ;)

 

  Ukryj zawartość

pxthofV.png

 

Mam drugą wskazówke minutową i wiem że muszę się wrócić do zegara 212 i za chuja nie widze przejsca, błąkam sie jak opentany xD  Pomożecie :) ?

 

Tam nie było wajchy takiej,

Spoiler

żeby schody na dół się pokazały? 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Assassins_78 napisał(a):

Krycha ja nie mogę tego korytarza w ogóle opuścić,

  Pokaż ukrytą zawartość

schody już dawno mam w dole

Tylko mam wejscia do 
 

  Pokaż ukrytą zawartość

208,209,210 i 211.   W 210 było przejście bezpośrednio do 212 oczywiście po zdobyciu wkskazówki zablokowane.

 

Hmm, nie pamiętam, żebym się tam wczoraj zablokował, normalnie wróciłem, ale którędy to nie wiem, pamiętam schody na dół, załączyłem wskazówkę i następne drzwi sekundowe z ciekawą zagadką, do której użyłem nawet kartki i długopisu xD... :/. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Assassins_78 napisał(a):

Ale ja nie mogę wyjść w ogóle z tej kondygnacji 
 

  Pokaż ukrytą zawartość

2XX

 

Widzę, że masz na mapie zaznaczoną huśtawkę. Już umieściłeś w niej to co trzeba?

 

edit: no właśnie

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

W sumie gra wygląda bardzo podobnie jak Alan Wake 2 (mimo, że to UE5, a tam był 4), we wnętrzach budynków podobna ilość detali, ale technologicznie jednak na zewnątrz jest nawet minimalnie lepiej, tylko modele postaci i mimika są lepsze w Alanie 2, to akurat zdecydowanie. Więc ogólnie na remis, czyli całkowity, absolutny top graficzny (porównując wersje PC). 

 

Wygląda świetnie, ale bez przesady ;) Alan z PT zjada Sajlenta bez popitki

 

Jak jebałem tak teraz muszę pochwalić Bloberów za opcje interfejsu, wielkość napisów, celownik - rozmiar, rodzaj, przejrzystość, możliwość wyłączenia bezpośrednio w grze tych gównoefektów jak czerwony ekran na krawędziach jak mało zdrowia, rodzaj ikonek interakcji, rozmiar. Inni powinni brać przykład.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...