Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MEVEK napisał(a):

Ja dopiero po pierwszym spotkaniu z przesladowca. Mega klimatyczna scena. O wiele lepsza niz w oryginale. Bardzo dobra rezyserka :obama:

 

@Szermac skonczyles na hardzie tak, to ile miales naboi przy koncu gry, bo wydaje mi sie ze jest jej w brud i spokojnie mozna sobie walic z dystansu  


W sumie to tak zawsze na pograniczu, więcej miałem niż nie miałem fakt, ale nie powiedziałbym, że dużo, kilka razy przez jakiś czas miałem 0 xD Są momenty, że się wyprztykujesz.

Odnośnik do komentarza

apartamenty górne piętra...od ściany do ściany z latarką która daję niewiele światła... przerwa na przewietrzenie mózgu :x 

 

ta gra ma jeszcze coś (nie wiem czy było tak w OG), perfekcyjny pacing - po intensywnym momencie wpadasz do kojącego nerwy spokojnego azylu..a potem nie. i tak w kółko 

 

Akira mógłby wyluzować z tym trzymaniem za jaja ambientem bo nawet jak niewiele sie dzieje to muzyczka tworzy opresyjny klimat, Akira daj żyć 

Odnośnik do komentarza

@Szermac shotguna zostawiałeś na pielęgniary czy jak? tak pytam kontrolnie :p

 

a gram w to panicznie teraz, wszystko przez spotkanie manekina który jest przegiętym chujcem teraz z tym chowaniem się po kątach.. 

 

właściwie wbiegam do tych łazienek i sypialni z przygotowanym bieg+atak co dobrze kosi te mendy 

 

popaprana gra, właśnie taką sobie życzyłem 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, nero2082 napisał(a):

@Szermac shotguna zostawiałeś na pielęgniary czy jak? tak pytam kontrolnie :p

W sumie to wszystko na wszystkim używałem. Czasami jedynie na konkretne miejscówki jakieś taktyczne podejście wjeżdżało, gdzie uważałem co na kogo użyć w danym pomieszczeniu, szczególnie jak ammo było mało.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie iz rmake to rowniez uklon w strone  Silent Hills od Kojimy. Skrzeczace radio bardzo podobnie brzmi do Lisy z P.T. No jak by maszkara stala za mna. To tez pieknie daje po berecie. Piekny Remake. Jest rogal na gebie na kazdym kroku :wub:

 

P.S

 

Jest cos wyzej jeszcze od harda po ukonczeniu na hard? I jak pila, masz ja @Szermac?

Odnośnik do komentarza

Mi to pewnie zajmie ze 20h, jak dzisiaj pograłem ledwie 2h i dopiero do Neely's Bar dotarłem :sweat:
Nie mogę szybciej, bo tu się tak cudownie zwiedza i wszystko ogląda, że co chwilę cmokam nad czymś z zachwytem.
Nawet śmieci są tu piękne :fsg:
1926d9e860296-screenshotUrl-min.thumb.png.2583e1f0e88a88e0f5a24908f026557e.png

Poziom Hard/Hard, więc maszkarony dają w kość i chyba zmartwychwstają, bo dałbym sobie rękę uciąć, że jedna pokraka wstała dokładnie z tego miejsca, gdzie jakąś ubiłem parę minut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, MEVEK napisał(a):

Jest cos wyzej jeszcze od harda po ukonczeniu na hard? I jak pila, masz ja @Szermac?

Nie ma dodatkowych poziomów trudności, piła jest OP.
 

Teraz, Wojtq napisał(a):

czy są jakieś nowe potworki względem oryginału?

Spoiler

Nie powiem Ci, bo to jest cholerna niespodzianka xD


Jestem przed szpitalem, na liczniku 2h08m. Myślę, że trofeum aby ukończyć poniżej 10 godzin, na luzaczku. Ależ to będzie się wspaniale speedrunowało :fsg: Lecę też po przejście bez radia i walka tylko bronią białą, w tym przypadku piłą mechaniczną (James jest rzeźnikiem xd) teraz amunicji mam już koło 120, a nie zbieram wszystkiego xD

Jeszcze więcej syfu! Chciałem sprawdzić jak wygląda, bo w weekend wyjazd i chyba zabieram Sajlenta w torbę :D 
 

20241008_213411.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...