Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz ukończona 1,5 roku temu, została moja ulubiona, da się wrocic, pozdrawiam.

 

Coś mi mówi w kościach, że oleją jedynkę i zrobią trójkę, przerabiając ją tak, żeby była w całości możliwa do zrozumienia i ogarnięcia. Spora część miasta mają gotową stąd.

 

Czwórka, niestety, jest dość mało grywalna. Ma po prostu okropny, żmudny, frustrujący gameplay plus jest za bardzo zagmatwana. A szkoda, bo ma najbardziej Lynchowski klimat, swój pomysł na siebie, ciekawą fabułę (ciekawsza niż trójka). Dlatego przychylam się do opinii, że potrzebuje rimejku i byłby dobry.

 

Ale wolałbym po kolei.

 

A najbardziej to chcę zobaczyć 5/9 od Konami i SHf. Albo zupełnie nową od Bloober Teamu? To byłoby wyzwanie. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Ölschmitz said:

ja sie zgadzam, ze najlepsza bylaby teraz jedynka. mozna wzorem capcomu zrobic ja na tym samym silniku, sporo assetow jest podobnych (miasto). dwa lata i by pewnie bylo ;)

Tylko trzeba zrobić inny szpital a nie jak w RE2 i RE3 ten sam komisariat bo trójka była klepana w dwa tygodnie hehe

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rotevil napisał(a):

Lepiej o tym nie wspominać, bo niektórzy będą musieli kolejnych jutuberów blokować w swoich przeglądarkach, bo śmiali skrytykować jakiś element w grze  :sadkek:

Nie, to tylko tych dwóch idiotów się blokuje, tego patusa z wąsem nadającego z rumuńskiej piwnicy i drugiego głąba, co dzięki radiowemu głosowi przebił się ponad poziom szamba na poziom kożucha z gówna.

 

Rysław na twytku narzekał na walkęi chyba nudę w grze jak dobrze zapamiętałem. Cóż, można i tak.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, spoko gadali, bez jakichś gorzkich żali. To co się nie podobało to mówili i tyle. A z tą eksploracja to UV chodziło o coś innego, przy powiedzmy "normalnej" grze tego nie odczujesz, ale jak ktoś tak jak on sprawdza dokładnie każde pomieszczenie, kąt i zakamarek zapewnione przez twórców do eksploracji to wtedy ta eksploracja wypada nie za dobrze, bo w wielu miejscach po prostu nic nie ma, eksploracja nie jest wynagradzana, te miejsca są po prostu wypełniaczem nie wnoszącym za wiele do gameplayu.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...