Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też najbardziej pojebana zagadka, spędziłem najwięcej czasu bo nic mi nie wchodziło. Później jakoś wydedukowaoem, ale do dziś nie jestem pewien jak.

 

Szkoda też, że od szpitala mocno spada poziom zagadek na których można było się na chwilę zaciac :(

Odnośnik do komentarza
Cytat

Serio? Już bardziej podchwytliwy był sejf w motelu.

Ja się zaciąłem na tym sejfie na dobrą godzinę. Za to kłódka w szpitalu poszła za trzecim podejściem. 

 

Ogólnie Blooberki świetnie zaprojektowali puzzle i może to nie był poziom trudności Tormented Souls, ale czasem trzeba było przystanąć i pogłówkować przez chwilę.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Josh napisał(a):

Więzienie i labirynt pod tym względem zasysają motzno, hotel w sumie też, bo ani biblioteka, ani lustro, ani pozytywka nie są skomplikowane i można na luzaku je zrobić na chybił-trafił. Ciekawe czy w Cronosie będą jakieś fajne zagadki :pepegasm:

Tutaj akurat fajnie to rozwiązali bo mamy metodę prób i błędów i sie bawimy az do skutku. Problemem jest skompletowanie ich, reszta to juz sama zabawa. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem tą zagadkę z pielęgniarkami i też troszkę zeszło, ale według mnie wszystko tam w opisie było logiczne. Zrobiłem sobie zdjęcie tekstu i rozmyślałem przy kawce, z daleka od ekranu jakiś czas, i poszło. Czekam na noc i wracam tam rozkminiać dalej, nawet walka coraz bardziej mi się podoba. Dla mnie GOTY 2024 bez dwóch zdań już teraz a i generacyjnie chyba tylko Elden Ring i Alan mają podjazd. Coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Szermac napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

No bo właśnie jedna jest oszustką, czyli jest nadal "pielęgniarką", ja to tak skumałem xD

 

3 godziny temu, Agent_Man napisał(a):

@Josh 

 

  Ukryj zawartość

Na fotce w korytarzu mamy siedem pielęgniarek. Trzy nie mogą wykonywać zawodu. 7-3 = 4. Potem mamy dopisek, że nadal jednej brakuje do pracy. Liczba potrzebnych pielęgniarek jest odpowiedzią :potter:

 

W wersji ang było to dosyć jasno opisane. No i trzeba zwrócić uwagę na fakt, że liczby w notatce nie są po kolei.

 

Coś cienko u Was z angielskim chyba.
"If the second where as high as the number of nurses (7) , i'd still be one short (czyli 8). With two of them dead and one just a fraud (minus 3 = 5)"
Akurat ta cyfra była dla mnie jedyną logiczną, ale reszta to trochę z dupy i tutaj niezbyt rozumiałem, o co chodzi.
Żeby napisali, że mam brać pod uwagę wszystkie trzy zdjęcia to bym wiedział, a tak o jakimś drewnie piszą to skąd mam wiedzieć, że chodzi o cztery drzewa na zdjęciu gdzieś w korytarzu (no i drzewo to niekoniecznie drewno)?
Najpierw myślałem, że chodzi o jakąś cyfrę, co siekierę przypomina (4 np). Z tym "singular" też niezbyt jasne, więc ogólnie ta zagadka tak średnio jest logiczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...