Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Aż musiałem dać klauna, bo pierdolisz niesamowicie cotek. Ludzie mają inne zdanie niż Ty i nie wskoczyli w ciuchcię? NiC NoWeGo, To FoRuM xDxDxD

Pierwszy lepszy wątek na reddicie:

 

I dokładnie to samo jest tutaj - każdy ma swoje odczucia i je wyraża, ale nie - forum jest zjebane, bo nie krzyczy o grze życia od razu.


Czy ja gdzieś napisałem, że forum jest zjebane ? xD
Napisałem, że to nic nowego na tym forum, bo to nic nowego na tym forum xD. Wylewanie pomyj, pierdolenie o szopenie, rzyganie na devów, a jak przyjdzie co do czego, to mmmhmhm fajne fajne, blooberki już dobre, fajne fajne :shieeet:
Nie trzeba krzyczeć o grze życia od razu. Grą życia jest oryginał, a nie rimejk ;) 
 

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Josh napisał(a):

 

Bardzo dobrze, cieszy fakt że Blooberki jednak nie idą po linii najmniejszego oporu, tylko starają się dać coś nowego od siebie.

 

Z każdym kolejnym materiałem gra wygląda coraz lepiej. No, to faktycznie bardzo dziwne, że ludziom zmienia się nastawienie i że zamiast crapa widzą teraz gierkę na 7, może 8/10

 

spacer.png

 

 

Bloober po prostu odrobił zadanie domowe, mieli zajebiście trudne zadanie i je odrobili, musieli mieć niezłe ciśnienie, a na Reddicie też krew się lała, aż do dzisiejszego poranka. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szermac napisał(a):


Czy ja gdzieś napisałem, że forum jest zjebane ? xD
Napisałem, że to nic nowego na tym forum, bo to nic nowego na tym forum xD. Wylewanie pomyj, pierdolenie o szopenie, rzyganie na devów, a jak przyjdzie co do czego, to mmmhmhm fajne fajne, blooberki już dobre, fajne fajne :shieeet:
Nie trzeba krzyczeć o grze życia od razu. Grą życia jest oryginał, a nie rimejk ;) 
 

Czyli nie można zmienić zdania i podchodzić z rezerwą? A co do zjebania forum to tak, między wierszami da się to wyczuć w Twoich postach. Dało się to wyczuć przy poprzednim trailerze. Dało się to wyczuć w temacie Stellar Blade. Zapewne da się to wyczuć w temacie kolejnej gry, którą uznasz za dziewiąty cud świata i ktoś śmie nie jarać się z miejsca i dawać 12/10 przed premierą.

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał(a):

Czyli nie można zmienić zdania i podchodzić z rezerwą? A co do zjebania forum to tak, między wierszami da się to wyczuć w Twoich postach. Dało się to wyczuć przy poprzednim trailerze. Dało się to wyczuć w temacie Stellar Blade. Zapewne da się to wyczuć w temacie kolejnej gry, którą uznasz za dziewiąty cud świata i ktoś śmie nie jarać się z miejsca i dawać 12/10 przed premierą.

@Szermac ma rację

Każdy zupełnie dziś temat gierkowy został ocharany, o grze pisały może dwie osoby. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Bzduras napisał(a):

Czyli nie można zmienić zdania i podchodzić z rezerwą?

Można.
 

56 minut temu, Bzduras napisał(a):

Co to w ogóle za nastawienie, "ma rację" xD To nie jest kwestia racji, to jest kwestia posiadania opinii - nie ma jednej słusznej i przy kolejnych grach też nie będzie :)

Będzie. Jak zawsze :Coolface:

image.gif

Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Bloober po prostu odrobił zadanie domowe, mieli zajebiście trudne zadanie i je odrobili, musieli mieć niezłe ciśnienie, a na Reddicie też krew się lała, aż do dzisiejszego poranka. 

Ja w nich w ogóle nie wierzyłem, to mogę przyznać z ręką na sercu. Nie miałem podstaw, bo nigdy nie zrobili dobrej gry (do dzisiaj mam odruch wymiotny jak pomyślę o The Medium), a początkowe gameplaye i brak nawet wstępnej daty premiery przez bardzo długi czas również stanowiły problem, żeby przyznać im kredyt zaufania. Jak dla mnie bardzo racjonalne podejście. To, że teraz zmieniam zdanie (podobnie jak wielu innych graczy), to jest już wynik ostatnich materiałów przy których widać, że gra przeszła mocną metamorfozę, a ziomki z Bamber-Team ostro się wzięły do roboty. Tu naprawdę nie ma większej filozofii i ktoś kto wcześniej podchodził do tej gry jak pies do jeża, a teraz nagle zmienił zdanie nie powinien mieć o to do siebie pretensji.

 

Szkoda tylko, że nie pokazali większego urywka jak James chodzi po mieście w nocy, bo wygląda to mega-turbo klimatycznie :obama:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Josh napisał(a):

 

Ja w nich w ogóle nie wierzyłem, to mogę przyznać z ręką na sercu. Nie miałem podstaw, bo nigdy nie zrobili dobrej gry (do dzisiaj mam odruch wymiotny jak pomyślę o The Medium), a początkowe gameplaye i brak nawet wstępnej daty premiery przez bardzo długi czas również stanowiły problem, żeby przyznać im kredyt zaufania. Jak dla mnie bardzo racjonalne podejście. To, że teraz zmieniam zdanie (podobnie jak wielu innych graczy), to jest już wynik ostatnich materiałów przy których widać, że gra przeszła mocną metamorfozę, a ziomki z Bamber-Team ostro się wzięły do roboty. Tu naprawdę nie ma większej filozofii i ktoś kto wcześniej podchodził do tej gry jak pies do jeża, a teraz nagle zmienił zdanie nie powinien mieć o to do siebie pretensji.

 

Szkoda tylko, że nie pokazali większego urywka jak James chodzi po mieście w nocy, bo wygląda to mega-turbo klimatycznie :obama:

Jasne, dlatego warto poczekać na efekt końcowy :). 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Szermac napisał(a):

Te neony jeszcze :obama: Najbardziej to jestem ciekaw więzienia i labiryntu chyba, no i Lakeview Hotel też.

 

Więzienie, jedna z bardziej klimatycznych miejscówek w grach wideo. Grałem w to ponad 20 lat temu, a pamiętam doskonale, jak wielkie wrażenie zrobiła na mnie ta lokacja.

Odnośnik do komentarza

Ta gra to i tak bardzo ryzykowna inwestycja, która może się nie zwrócić, więc nie sądzę, żeby ryzykowali jeszcze bardziej wkurwiając graczy jakimiś dziwnymi wątkami czy zmianą koloru skóry bohaterów. Konami też pewnie ma coś do powiedzienia w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...