Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od "Bloober hahhahahahaha lol" przeszedłem do "pierwszy trailer wygląda ok, ale gameplay będzie drewnem max", by następnie mieć "no drewniane to wygląda, będzie siodemeczka z serduszkiem", a teraz mam takie "kozacko to wygląda, graficznie i w ogóle cieszę się, że mają podejście reimagination a'la RE2, a nie 1:1, ALE kurwa te animacje głównej postaci to taki drewniak".

 

Ale skoro AitD był supcio, to tu też się będę fajnie bawil. Wygląda na to, że sama eksploracja miasta będzie fajna.

 

Miałem zamiar kupić na premierę tak czy siak, ale teraz serio jest jaranko.

 

Niech zatrudnia ekipę do animacji postaci.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy wzorem Downpour postawią na nieco bardziej otwarte miasto. No kurde nie obraziłbym się, kilka ładnych godzin chętnie bym spędził baraszkując po bocznych uliczkach w poszukiwaniu ammo, apteczek oraz różnych smaczków. Bobo-Team ma szansę zrobić to z Silent Hill, co Capcom schrzaniło z Residentem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Josh napisał(a):

Ciekawe czy wzorem Downpour postawią na nieco bardziej otwarte miasto. No kurde nie obraziłbym się, kilka ładnych godzin chętnie bym spędził baraszkując po bocznych uliczkach w poszukiwaniu ammo, apteczek oraz różnych smaczków. Bobo-Team ma szansę zrobić to z Silent Hill, co Capcom schrzaniło z Residentem. 

Juz sam poczatek jest inny wiec jest szansa na wiecej takich zamknietych, odosobnionych, pojedynczych miejscowek. Nie powiem, jest jaranko na sama mysl.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie, dopytuję tylko, czy na pewno o to chodzi.

 

Obejrzałem raz jeszcze teaser Return to Silent Hill - god, jestem w szoku, jak bardzo źle to wygląda. Jamesa się nie czepiam, po prostu niepodobny aktor i niepodobna charakteryzacja (choć nie wygląda, jakby potrafił grać). Ale cała reszta? Maria wygląda strasznie sztucznie. Ubrania z aliexpress. To może mieć swoje uzasadnienie, wiem, ale brzydko to wygląda. Angela wygląda jak Dahlia z jedynki. Bezdomna ćpunka or sth. W sensie: po co? Żeby mieć wobec niej mniej empatii? Laurę gra ta sama aktorka, co w rimejku, i ona akurat wygląda ok.

 

Sceneria i kolory to tragedia. Tanio, plastikowo i w ogóle bardziej jak otherworld z jedynki niż dwójki. Ma to Revelations-Homecoming vibe. Tandetny film na DVD, a nie ekranizacja odpowiednika Lost Highway w grach wideo.

 

Gans zrobił osiemnaście (!) lat temu nieźle wyglądający i wciągający film, w którym każda zmiana jaką wprowadził, była durna i nieprzemyślana. Nie wygląda na to, żeby wyciągnął jakąkolwiek lekcję z jedynki.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nyu napisał(a):

Zdecydowanie, dopytuję tylko, czy na pewno o to chodzi.

 

Obejrzałem raz jeszcze teaser Return to Silent Hill - god, jestem w szoku, jak bardzo źle to wygląda. Jamesa się nie czepiam, po prostu niepodobny aktor i niepodobna charakteryzacja (choć nie wygląda, jakby potrafił grać). Ale cała reszta? Maria wygląda strasznie sztucznie. Ubrania z aliexpress. To może mieć swoje uzasadnienie, wiem, ale brzydko to wygląda. Angela wygląda jak Dahlia z jedynki. Bezdomna ćpunka or sth. W sensie: po co? Żeby mieć wobec niej mniej empatii? Laurę gra ta sama aktorka, co w rimejku, i ona akurat wygląda ok.

 

Sceneria i kolory to tragedia. Tanio, plastikowo i w ogóle bardziej jak otherworld z jedynki niż dwójki. Ma to Revelations-Homecoming vibe. Tandetny film na DVD, a nie ekranizacja odpowiednika Lost Highway w grach wideo.

 

Gans zrobił osiemnaście (!) lat temu nieźle wyglądający i wciągający film, w którym każda zmiana jaką wprowadził, była durna i nieprzemyślana. Nie wygląda na to, żeby wyciągnął jakąkolwiek lekcję z jedynki.

No niektórzy bohaterowie wyglądają jak z live action, albo z pod sklepu z piwem, film raczej nie grzeszy budżetem, mogli wrzucić wszystkich aktorów z gry, to byłoby ciekawe ;). 

 

Jedynka była super, wiadomo nie szła słowo w słowo z fabułą gry, ale do dzisiaj jest w moim topie growych adaptacji. 

 

Revelation 3D za to był koszmarem i idealnie zgrał się z upadkiem całej serii xD. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nyu napisał(a):

 

W sensie, że cały czas mowa o eksploracji miasta?

Tak. Niewiele rzeczy schrzaniło Capcom przy remakach Residentów, ale RC akurat nie wyszło jak powinno. Jeżeli Bluebear-Team podoła z eksploracją i wrzuci sporo fajnych miejscówek to będą mogli powiedzieć, że chociaż jedna rzecz wyszła im lepiej niż bogom giereczkowego developingu. 

Odnośnik do komentarza

Bubu-Team oraz Bomberman-Team, któreś z tych musi być prawdiłowe :pepegasm:  Zastanawiam się czy to byłby dobry pomysł, gdyby zrobić z SH takie Resident Evil Village, w sensie jakaś jedna rozbudowana miejscówka w środku stanowiąca HUB i sporo różnych odnóg z możliwością dalszego eksplorowania po zdobyciu określonych przedmiotów. Pewnie miałoby to więcej sensu, gdyby zrobili Silenta rozgrywającego się ze 100 lat wstecz, kiedy miasto jeszcze nie było tak duże. W sumie szkoda, że nigdy nie wykorzystano takiego pomysłu, jedyne co kojarzę to komiks rozgrywający się w takich czasach. 

Odnośnik do komentarza

 Na razie wiemy tyle z opisu oficjalnego

Cytat

Rozległe poziomy

Przemierzaj wcześniej niedostępne miejsca i budynki, w tym również zupełnie nowe, stworzone na potrzeby nowej wersji gry.
Zgłębiaj słynną fabułę, odkrywając miasteczko Silent Hill ze świeżej perspektywy dzięki poszerzonej mapie.

 

z zeszlego roku Dusk Golem wspominal, że mniej wiecej 2x skala w stosunku do OG, to 1p szpitala by to potwierdzało.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

No niestety teaser filmu nie napawa optymizmem. Budżet nie za wysoki i coś czuję, że znowu będzie sekta, a James i jego żona to tak przy okazji. Takie mocne 4/10, czyli i tak pewnie lepsze od tego gówna zwanego Revelation.

A co do rimejku, to też jestem w grupie, która zaczyna się coraz bardziej przekonywać do tego projektu od blooper team. No może i będzie jednak to day one. Październik, deszcz za oknem, silent hill 2 w nocy przy zgaszonym świetle, w słuchawkach na uszach. Tak trzeba żyć. I liczyć na to, że jeszcze trochę ogarną te drewniane animacje w ciągu 4 ostatnich miesięcy. James wygląda, jakby biegał z kijem w dupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...