Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem ten film przypadkiem i zrobił na mnie okropne wrażenie. Dorabia ideologię tam, gdzie jej nie ma (pierwszy encounter i tunel ze światłem XD), każda zmiana na minus, bo jest zmianą, gadanie o zbezczeszczeniu Angeli (a grał w pełną wersję? Czy widział 3 urywki z trailera?), gadanie o braku sensu designu Marii, bo już nie jest aż tak seksowna (bo bycie seksi musi oznaczać bordowa mini w panterkę i wystający brzuch? xd nie wspominając o tym, że na szkicach koncepcyjnych ma właśnie taki strój).

 

Generalnie tragedia. Fanem to jest Christopher Falcon i gorąco polecam jego filmy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rotevil napisał(a):


 Polecam ten film od fana, sam się dowiedziałem ciekawych rzeczy o lore oryginału.

Ależ oczywiście, że morda, cena i bimber team to zło i to porównanie do Residenta, fantastyczny film znanego Youtubera, już randomowe 10 sekund pozwoliło mi ocenić jego zasoby autorskie. 

 

A ja chętnie zobaczę, co ten sam wielki Youtuber pomyśli po premierze :CoolStoryBro:.

2 minuty temu, Nyu napisał(a):

Oglądałem ten film przypadkiem i zrobił na mnie okropne wrażenie. Dorabia ideologię tam, gdzie jej nie ma (pierwszy encounter i tunel ze światłem XD), każda zmiana na minus, bo jest zmianą, gadanie o zbezczeszczeniu Angeli (a grał w pełną wersję? Czy widział 3 urywki z trailera?), gadanie o braku sensu designu Marii, bo już nie jest aż tak seksowna (bo bycie seksi musi oznaczać bordowa mini w panterkę i wystający brzuch? xd nie wspominając o tym, że na szkicach koncepcyjnych ma właśnie taki strój).

 

Generalnie tragedia. Fanem to jest Christopher Falcon i gorąco polecam jego filmy.

"Fan Silenta" teraz będzie takich dużo w necie xD. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem przeczucia że coś złego dzieje się z tytułem i miałem racje. Bloober zatrudnili do pomocy Sweet Baby INC. znane z psucia marek. No nic w sumie fabułe znam i jak mocno najdzie ochota to skończy się jeszcze raz wersje HD.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Josh napisał(a):

Może nie chcieli przeginać i czekali najpierw na reakcję ludzi na temat tłustej Angeli. Teraz w studiu pewnie panika i szybka terapia wybielająca dla Edzia zanim wypuszczą kolejny materiał.

Słyszałem, że to ostatnio modne w grach i cały budżet poszedł na Eddiego 

 

Spoiler

leaked-image-of-eddie-v0-kk4i5getss3d1.p

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o film to największe obawy mam co do głównego bohatera, który w teaserze ma często minę kota srającego w puszczy i jest za bardzo "cool" z wyglądu. W zapowiedziach filmu Gans jednak twierdził, że chcą zrobić film dla nowoczesnej widowni, więc stąd pewnie ta zmiana, aby bohater był bardziej luzakiem z Mustangiem, a nie jakimś tam smutasem. Horrory w kinach głównie celują w młodą widownię, więc mamy to co mamy.

Spodziewam się komiczności tu i tam jeśli chodzi o dialogi, ale scenografia, praca kamery i ogólny klimat powinny być na miejscu. Pierwszy film wprawdzie nie jest arcydziełem, ale jeśli traktować go jako osobny byt to jest mega klimatycznym filmem.

Odnośnik do komentarza

Dali takiego aktora, żeby przyciągnąć żeńską część widowni. Szkoda, że ta część widowni woli sobie strzelać palcówę oglądając 50 twarzy Greya czy inne 365 dni niż chodzić do kina na horrory. Tak czy inaczej dla mnie gość nie stanowi problemu, lepiej że poszli z Jamesem w tę stronę niż w drugą i miał go grać Jack Black albo Joe Pesci. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...