Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cykl odbioru SH2 (2024):

*plotki*

> bluber, o nieeeee

*wychodzi trailer*

> trailer wygląda bardzo klimatycznie, ale zero gameplayu + ryj Jamesa lol

*wychodzi gameplay trailer*

> tak jak myślałem, gameplay wygląda tragicznie, będzie średniak + bluber miesza w lore i bezcześci

*wychodzi kolejny trailer + gameplay*

> dobre to, ale te ryje, grube baby, woke, żałosne, nadal mieszają w lore, mam mieszane uczucia

*previewsy od dziennikarzy (są zachwyceni*

> bluber krul, dostaliśmy świetny produkt, MAMY TO

*miesiąc później wychodzi gra*

> NIE TAK DOBRE JAK SIĘ SPODZIEWAŁEM, CHYBA MIAŁEM ZA DUŻE OCZEKIWANIA, NO TAKIE 7/10 MAX, GAMEPLAY TO NIE PÓŁKA RE2, NO A FABUŁA JAKAŚ TAKA GORZEJ PODANA NIŻ W ORYGINALE

 

 

PS. Nie za mocno wierzyłem na starcie, mniej więcej od pierwszego dłuższego gameplayu i zwiastuna z Angelą się podkochiwałem. Obecnie jestem bardzo dobrej myśli i nie mogę doczekać się premiery, ale chcę po prostu solidnego i klimatycznego produktu, żeby nie rozczarować się grą oczekując majstersztyku. Trzymam kciuki jednak, by gra nim została.

Edytowane przez Nyu
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał(a):

Mój cykl odbioru :
Dawać to, ale to bęęęędzie! <3 

Kurde pograłbym już, ale prawda jest taka, że za miecha już pierwsze plejtruł będzie za mną :cool: 

No nie wiem ile osób od początku było dobrej myśli, ale My na pewno, ogólnie Bloober musiał nieźle zapierdalać w robocie ostatnie kilkanaście miesięcy, myślę, że naprawdę podejmują się rzeczy arcytrudnej, fanboje Silenta to z reguły stare wymagające pryki po 30/40stce, a oni nie robią remake 1:1, wrzucają jeszcze nowe rzeczy, zmiana kamery i systemu walki również jest arcytrudne, bo na rynku jest genialne pod tym względem RE, niby inna gra, ale i tak będą jakieś porownania i musi być to wszystko na  przynajmniej przyzwoitym poziomie, by całość nie klękła.

 

Jak im się to ostatecznie uda, to :touche:. Ja uwierzyłem i zapłacilem za preorder wersji Deluxe, bo wierzę w Bloobera, a na dobrego Silenta czekam od kilkunastu lat, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Tak se pomyślałem teraz, jak to będzie z replayability. Oryginał był dosyć krótki i fajnie można było sobie biegać zakończonka i się już w późniejszych przejściach bawić grą. Ciekawe czy jak rimejk ma być bardziej przypakowany, czy kolejne przejścia też będą miały flow takiego bardziej skondensowanego grańska, czy 'filmowość' i fabularność nie będzie rozciągać, tych kolejnych przejść.
Taka tam se zagwozdka tylko.
Dawać już tooo :cool:

Odnośnik do komentarza

 

9 godzin temu, Szermac napisał(a):

czy 'filmowość' i fabularność nie będzie rozciągać, tych kolejnych przejść

Oby nie. Nic bardziej nie wkurza podczas kolejnego podejścia jak jakieś walking-simowe wstawki, gdzie postać chodzi jak pieprzony ślimak i nie da się nawet skipnąć dialogów. 

 

Ciekawe czy pokuszą się o równie hardkorowy zestaw trofików jaki był w OG. Tam to niewiele osób zgarnęło platynę :obama:

Odnośnik do komentarza

Zawsze chciałem wbić platsa w SH2, ale biorąc pod uwagę, że wersja HD na PS3 to osrane gówno (i teraz jeszcze drogie gówno), a na mojej półce elegancko pręży się chad-wydanie z PS2, to odpuściłem. Tym razem chętnie się skuszę, więc oby dowalili trudne trofiki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...