Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Umiem, umiem czytać i przeczytałem i posłuchałem recki TvGry, no ale przecież są recenzje też, które rozwiewają te wątpliwości, które były, więc co ?
Jak negatywna to bardziej prawdziwa od tych pozytywnych nie ? xD
A szlag wie, może po przejściu będę se mógł zbić pione z Panem z TvGry, bo rimejk będzie jebaną wydmuszką ;)  To siem okaże, już niebawem :pepegasm:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szermac napisał(a):

A szlag wie, może po przejściu będę se mógł zbić pione z Panem z TvGry, bo rimejk będzie jebaną wydmuszką   To siem okaże, już niebawem :pepegasm:

Ziomek, kogo Ty chcesz oszukać xD Przecież tutaj moduł gruchy już aktywny - ocena gotowa, jeszcze tylko zagrać i dopisać do niej reckę i pyk, można wrzucać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wojtas011 napisał(a):

Nie, że on nie recenzował gier, które przytoczyłeś

Może to twój kumpel, że uważasz go za dobro objawione, ja widzę przeciętnego recenzenta, który poszedł pod prąd i nagle jest wymieniany jako objawienie, a do tej pory z tego linka wynika, że recenzował głownie jRPG i jednego Residenta. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

A jakby tak James po pokonaniu przeciwników mógł sobie ich taką laską czarodziejską przywoływać potem? Czujecie to? :banderas:

  

Teraz, Szermac napisał(a):

Chciałbyś, ale jednak nie ;) 

Przecież sam pisałeś, że, tu cytat:

Cytat

mój foruming od niedzieli by wyglądał tak: NIE JESTEŚCIE GOTOWI NA TO CO ODJEBALI TUTAJ, ALBO TUTAJ, ALBO TEN MOTYW WAS ROZJEBIE 

xD

I na tego konia akurat mogę postawić wszystkie swoje oszczędności, tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Przecież sam pisałeś, że, tu cytat:

Cytat

mój foruming od niedzieli by wyglądał tak: NIE JESTEŚCIE GOTOWI NA TO CO ODJEBALI TUTAJ, ALBO TUTAJ, ALBO TEN MOTYW WAS ROZJEBIE 

xD

I na tego konia akurat mogę postawić wszystkie swoje oszczędności, tak będzie :)


No mam nadzieję, że tak będzie :) A jak mi się nie spodoba ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

 

dobrze że nie dodali noszenia drabiny 

The Last of Us: 3/4 gry przenosimy drabiny z miejsca na miejsce, co przy okazji służy za jedyne łamigłówki w całej grze. AWESOME 10/10

SH2R: dwa razy wyburzasz ścianę i raz podsuwasz kontener, żeby dostać się gdzieś wyżej: DNO I TRAGEDIA, 6/10

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...