Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

IMO to barany, ktore nie maja prawa głosu. Zapewne jest niewielu takich graczy osób, wiec z pewnością stwierdzam iz to nie dla nich jest robiony ten remake a dla Nas. Ale przy okazji premiery mogą sobie po niego sięgnąć. Jak najbardziej powinni ale czy sięgną skoro przez tyle lat tego nie uczynili ?

  • beka z typa 4
  • WTF 2
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Zanim zacznie się pierdolić jak mefek i banan to warto zadać sobie jedno ważne, zajebiście ważne pytanie: "czy zagrałem w każdą, absolutnie każdą grę uznawaną dzisiaj za kultową?". Jeśli odpowiedź brzmi "nie" to najlepszym kursem będzie ztjm.

W bonusie pytanko kontrolne: "czy użycie guziczka spoiler naprawdę jest takie trudne jak myślę?", i tutaj akurat odpowiedź mogę podać - nie, nie jest. Nie bycie parówą w stosunku do innych nie jest takie trudne.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde no, ale mimo wszystko: posiadać te 30+ lat na karku, nazywać się fanem survival horrorów i nigdy nie zagrać w żadnego Silenta, to jest lekka abstrakcja. 

 

22 godziny temu, Szermac napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

Zdjęcie



Jest i result screen, ciekawe czy na kolejnym tabie są gwiazdki i inne szczegóły. @Josh będzie ścigankoo

Nie odkrywam spoileroa, ale podejmuję rękawicę. Będzie się działo, ostatni raz takie ciśnienie na speedruna miałem przy okazji RE2 remake :obama:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Josh napisał(a):

Kurde no, ale mimo wszystko: posiadać te 30+ lat na karku, nazywać się fanem survival horrorów i nigdy nie zagrać w żadnego Silenta, to jest lekka abstrakcja. 

A może ktoś dopiero odkrywa gatunek? Oryginał był nieosiągalny ze względu na brak dystrybucji i kosmiczne ceny w drugim obiegu? Jest dużo powodów dla których ktoś do tej pory nie zagrał w SH2 i niekoniecznie musi to być "ktoś nazywający się fanem survival horroru". Szanujmy się spoilerowo wszyscy nawzajem chociaż na forum jedynego żyjącego w Polsce magazynu o grach (bo sidi-ekszyn nie żyje tylko wegetuje), trzymajmy ciut większy poziom od fejsbukowych "funpagów".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O ile takie moje podgyzanie się z silent hilowcami i śmianko że nie grałem jest spoko bo taki mamy forumowy klimat no ale to małpie rozumowanie mevka to już ja jebie xD 

Bzdur napisał jak jest, nie ma szans że każdy ograł/obejrzał wszystko a ten spoiler serio nic nie kosztuje (nie żebym był święty bo też się czasem zdarzy zapomnieć, najczęściej przy memach z joelem xD)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Otóż to właśnie co pan Eminem napisał. Jeszcze żeby to była wiedza tajemna i operowanie komendami jak za czasów phpbb by przemo, ale nie - to kwestia naciśnięcia myszkiem/paluchem w taką ikonkę:

image.png.c60ea8f31b237c3e2505181391ed11d3.png

 

Mefka może to przerosnąć, ale dla innych to osiągalny poziom, no bez jaj.

Odnośnik do komentarza

Sorry, dalej będę się upierał, że nie zagranie do dzisiaj w SH to niezły KEK. To nie jest jakiś turbo niszowy horror, o którym człowiek dowiedział się wczoraj, tylko najbardziej znana seria w gatunku obok RE i kto chciał, to już dawno ogarnął temat. Zwłaszcza, że zagranie w te klasyki to od dawna nie jest żaden problem (wersje PC albo oryginalna konsolowa na emulatorze). Widocznie niezbyt zależało.

 

Natomiast co do ukrywania spoilerów to się zgadzam. Zamaskowanie tych kilku zdań, żeby komuś nie schrzanić przyjemności z grania to żadna filozofia i korona z głowy na pewno przy tym nie spadnie. Sam do dzisiaj mam wyrzuty sumienia (i permanentnego warna :shieeet: ) za spoiler z RE3 remake.

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Zanim zacznie się pierdolić jak mefek i banan to warto zadać sobie jedno ważne, zajebiście ważne pytanie: "czy zagrałem w każdą, absolutnie każdą grę uznawaną dzisiaj za kultową?". Jeśli odpowiedź brzmi "nie" to najlepszym kursem będzie ztjm.

W bonusie pytanko kontrolne: "czy użycie guziczka spoiler naprawdę jest takie trudne jak myślę?", i tutaj akurat odpowiedź mogę podać - nie, nie jest. Nie bycie parówą w stosunku do innych nie jest takie trudne.

 

ciesz sie ze do wątku nie wpadł redaktor @KOMODO bo byś dostał wytłuszczonym boldem spoilery z SH2 i całą ideologię dlaczego tak można zrobić po x czasu od wydana gry. tak właśnie zrobił w starym temacie o OG SH2...lepiej nie wywoływać wilka z lasu xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...