Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Josh napisał(a):

Może

 

  Pokaż ukrytą zawartość

deweloper się zlitował i nie wszystkie są wymagane do platsa. 8 razy przejść grę, to pewnie dla niektórych już byłoby za dużo?

 

No fakty, ale ciekawe co to za nowości no zobaczymy, i tak platyna hardkor, bo ze 120 godzin... xD lekko.

 

Po tym Remake powinni wydać Silent Hill HD Collection Deluxe vol. 1 normalnie, bo prawda jest taka, że warto i jak to już ktoś w recenzjach pisał Remake nie zastępuje oryginału, bo to już w sumie zupełnie inna gra będzie. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Josh napisał(a):

Wredny, pls xD

 

Also:

 

https://psnprofiles.com/trophies/29854-silent-hill-2

 

Nie wiem czy są jakieś spoilery, bo zerknąłem tylko na szybko, tak więc odkrywacie na własne ryzyko. Chyba będzie trzeba przejść grę minimum 6x razy :) 

Residenty i D.Soulsy sie przechodzi to i tu  :Aloy_run:  + nowe zakonczenia. Ciekawe czy kanoniczne  :beka:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Josh napisał(a):

Sorry, dalej będę się upierał, że nie zagranie do dzisiaj w SH to niezły KEK.


Grać grałem, nie skończyłem.

Moze po 2 odpalę jedynkę na emu, bo innej opcji już nie mam. Na tym ekranie roga ujdzie, bo spr na szybko na abernicu i ciut za mały ekranik mimo wszystko.

Mario 64 do dzisiaj nie skończyłem- rekord chyba 80 gwiazdek.

MGS 3 po latach skończyłem, bo miałem traumę po 2 :dafuq:. Od 4 i 5 się odbiłem, ale też nadrobić warto.

Zelde OOT też długo męczyłem i dopiero na 3DS skończyłem. Także ze spokojem :Coolface:

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

No fakty, ale ciekawe co to za nowości no zobaczymy, i tak platyna hardkor, bo ze 120 godzin... xD lekko.

120 godzin? 

 

spacer.png

 

Ta platyna to będzie dobra rozgrzewka przed speedrunami :problem:

 

Cytat

Po tym Remake powinni wydać Silent Hill HD Collection Deluxe vol. 1 normalnie, bo prawda jest taka, że warto i jak to już ktoś w recenzjach pisał Remake nie zastępuje oryginału, bo to już w sumie zupełnie inna gra będzie. 

Patrząc jak bardzo na odwal wykonali kolekcję MGS, to nie spodziewałbym się tu cudów. Prędzej po prostu drugi raz wypuszczą HD Collection bez większych poprawek :kekw:  Ale gdyby jednak zrobili to dobrze (i za uczciwą cenę), to byłbym pierwszy w kolejce do kupienia takiego remasterka. Najpierw vol.1 z SH1-3,  później vol.2 z SH4, Homecoming, Shattered Memories i ewentualnie Downpour. Homecoming bardzo lubię i stawiam wysoko w moim rankingu Sajlentów (wiem, że giereczka była i dalej jest yebana, ale mam to gdzieś), tylko żeby teraz zagrać w to w sensowny sposób, to trzeba się bardzo mocno nakombinować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Josh napisał(a):

Patrząc jak bardzo na odwal wykonali kolekcję MGS, to nie spodziewałbym się tu cudów. Prędzej po prostu drugi raz wypuszczą HD Collection bez większych poprawek :kekw:  Ale gdyby jednak zrobili to dobrze (i za uczciwą cenę), to byłbym pierwszy w kolejce do kupienia takiego remasterka. 


A to Enhanced Edition na PC to pewnie jakaś nieoficjalna wersja zmodowana?
Bo to mogliby po prostu wypuścić na konsolę i byłoby zajebiście.

Odnośnik do komentarza

nie skończyłem żadnej części SH a grałem we wszystkie, kazałem znajomkom to przechodzić, backseat gaming na całego, powód zawsze był ten sam - ciężka atmosfera wchodziła poważnie na psychę 

 

SH1? zostawałem sam w domu, za oknem ciemno, to bałem się tej płytki wkładać :| opuszczona szkoła to był szczyt napiętych nerwów wtedy 

 

SH2 kojarzy mi się z szybkim quitem jak tylko zaczęło sie robić niepokojąco (latanie po więzieniu z samą latarką, kthxbye) 

 

sytuacja sie powtarzała w sequelach, lubię się bać ale Team Silent i pan na Y dewastowali mój mózg z łatwością 

 

teraz wyhodowałem jaja i liczę że przy rimejku dojdę ciut dalej chociaż z tego co słyszałem po szpitalu robi się ciężko ]:>~

 

czekam na Wasze pierwsze raporty czy przetrwacie nockę z silentem :)

Edytowane przez nero2082
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Wyszedłem xD Klimat nieziemski. Dźwięk  wspaniały. Zacząłem na quality, ale strasznie choppy mi się wydawało. Zmieniłem na performance. W cholerę różnica niestety, ale nie jest gowno rozmazane jak w ff rebirth. Ciary na plecach od początku. SH 2 zwykłego przeszedłem żeby nie było :). 

 

Edit. 

 

Jakieś drobne glitche graficzne się pojawiły, i rzeczy typu - przez wiszące na sznurku prześcieradło nie przejdziesz. Po pół godziny gry zapowiada się na co najmniej mocną 8, ale tu i ówdzie widać pewne niedoróbki. Generalne jednak git i ciary są. 

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Są ciary, udźwiękowienie to totalny gwałt :pepegasm:, walka mocna i pompująca adrenalinę, jeden strzał i James utyka, cisne na hard/hard. Biegam za pierwszą nową zagadką. Przerwa na peta.

Glitche graficzne są widoczne, artefakciki na szybach głównie.

Ale jak wyszedłem na parking z kibla i spacer do sh lasem to kopara na glebie.

 

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, smallv86 napisał(a):

Gwalt to jest premiera pc w niedziele boza o 6 rano na pc. Mialem czekac z ograniem do urlopu w listopadzie ale chyba zarzuce koc na okno i bedzie jechane  dzisiaj. Od czasu re4 remake na nic tak nie czekalem jak na to.

 

Wstajesz sobie rano, kawka herbatka, roletka na okna i zaczynasz grać. Nie widze problemu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...