Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czoperrr napisał(a):

Kurde, mam nadzieję, że do wieczora przyjdzie bo już się nakręciłem na granie od 21.

 

A skąd Ty brałeś? Ja dostałem klucz od razu z Kinguina.

 

1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Deluxy w kluczykowni to nie jest najlepsza sprawa, w sensie jeżeli komuś zależy na tych 48h, a nie grze, artbooku i ścieżce dźwiękowej. 

Jak się bierze z tych znanych to nie ma żadnego problemu, kod zawsze jest na czas.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, tjery napisał(a):

 

A skąd Ty brałeś? Ja dostałem klucz od razu z Kinguina.

 

Jak się bierze z tych znanych to nie ma żadnego problemu, kod zawsze jest na czas.

Kiedyś brałem RE4 z Kinguina i akurat może pech, ale mi nawet nie tyle, że nie dostarczyli w dzień premiery, ale dzień później nawet anulowali. A teraz to już brałem bezpośrednio, przez Steam.

Jakoś straciłem zaufanie do Preorderów z kluczyków. 

Reseller to był GMD_GAMES.

Odnośnik do komentarza

Chyba od zawsze :mevek:

Ten easter egg dla zaznajomionych z oryginałem, który polega na

Spoiler

zmianie ujęcia kamery w miejscach, w których coś działo się w pierwowzorze, jak np. to, gdzie James w SH2 podnosił radio i spotykał pierwszego przeciwnika

to jest tak subtelna rzecz, a tak tarmosi siusiora :banderas:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał(a):

@Bzduras na jakim GPU śmigasz? Jest DLSS? Biję się z myślami czy nie wziąć.

4060, są wszystkie liczące się upscalery z DLSS włącznie. Gdzieś tam przy loadingach czasami zdarzy się lekki drop, ale ogółem rusza się to i wygląda pięknie. Mógłbym się czepić włosków postaci w cutscenkach, ale nie będę czepialską bułą. Samo miasto, każda lokacja wewnątrz budynków (których jest już teraz od groma więcej niż w oryginale) wali piąchę w ryj swoją gęstą atmosferą. Tak jak wątpiłem czy Polacy podołają takiej legendzie tak teraz jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co udało im się wykodzić. Chodzenie po ulicach Silent Hill od razu łapie za jaja i nie odpuszcza, te budynki, ta mgła :banderas:

https://youtube.com/clip/UgkxfaU5_ZfOQP99UCknQi-WsRzI58K3gQ5a?si=Ie1Wa2gSrla58rjy - tak bym to podsumował

8 minut temu, Szermac napisał(a):

A jest tego więcej później, wytarmoszone :pepegasm:

:gachigasm:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał(a):

4060, są wszystkie liczące się upscalery z DLSS włącznie. Gdzieś tam przy loadingach czasami zdarzy się lekki drop, ale ogółem rusza się to i wygląda pięknie. Mógłbym się czepić włosków postaci w cutscenkach, ale nie będę czepialską bułą. Samo miasto, każda lokacja wewnątrz budynków (których jest już teraz od groma więcej niż w oryginale) wali piąchę w ryj swoją gęstą atmosferą. Tak jak wątpiłem czy Polacy podołają takiej legendzie tak teraz jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co udało im się wykodzić. Chodzenie po ulicach Silent Hill od razu łapie za jaja i nie odpuszcza, te budynki, ta mgła :banderas:

Ooo, supcio. Jaka rozdzielczość? 3060Ti powinna performować podobnie, a jak będzie 1440p to w sumie już na TVku 4K będzie zajebista jakość.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, ale zaczne dopiero wieczorem jak pan jezus powiedzial.

 

jestem nowy w pecetowym graniu, mam 4080 super i po ustawieniu wszystkiego na "epickie" mam jakies 70-80 fpsow w 1440p z raytracingiem. gra wyglada swietnie i ma ultrawide (kilka osob tutaj pytalo).

 

natomiast jest stuttering, jak komus przeszkadza to tak, latalem chwile po miescie i zdarza sie taka czkawka. czytalem, ze to kwestia silnika i gowno mozna z tym zrobic.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...