Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś gwiazdozbiór to też nie jest. Dowbyk to król strzelców La Liga, ale trochę ograniczony zawodnik. Jeśli jest ogólnie lepszy od Lewandowskiego, to nadal nieznacznie. Obsada bramki Trubin/Łunin/Buszczan może być najlepsza na świecie, ale nie wiadomo, ile to w jednym meczu da. Kiwior miał lepszy sezon w Arsenalu, niż Zinczenko. Reszta jest... głównie po prostu młoda. Ci doroślejsi są po prostu przyzwoici, ale talenty z Ukrainy są cenione, jak widać po zabijaniu się czołówki europejskiej o jakże cienkiego Mudryka.

 

 

W Polsce tych młodych z hype'em nadal nie ma, co jest jakoś zniechęcające do śledzenia polskiej kadry jak dla mnie. Nie widać specjalnie talentów, trudno się czymś specjalnie jarać na przyszłość. Przychodzi nowy selekcjoner i nikt nie spodziewa się jakichś zaskakujących powołań i takich nie dostaje. Wiadomo że wiele się nie wydarzy w najbliższym czasie.

 

Bardziej ekscytujący powinien być Szymański, który ma za sobą kapitalny sezon w Turcji. Jednak w wieku 25 lat to nie aż tak wiele. Kwota transferowa za Szymańskiego zapewne wyniesie w okolicach 20 mln euro (chociaż może go w ogóle nie być, bo Szymański wypowiada się bardzo pozytywnie o pobycie w Fenerbahce i przybyciu Mourinnho). Zalewski to przyzwoity zawodnik, a Urbański może takim być. Kamiński jest cienki, no. Kozłowski nieźle zakończył sezon, są obiecujące przebłyski talentu, ale na poziomie cienkiej Vitesse. 

 

Gdybym był fanem piłki z innego kraju, to serio mało co bym kojarzył z Polską. Poza Lewandowskim, nikt nie miał jakiegoś wyróżniającego się sezonu w dużej lidze. Praktycznie KAŻDY piłkarz jedenastki Polski miał gorszy sezon, niż poprzedni (może poza Piotrowskim, nie mam pojęcia jak tam gra). Zmierzch pokolenia trwa, a to przecież nie było znowu jakieś złote pokolenie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Quote

Czesław Michniewicz w Kanale Zero:
 „Nie przywiązujemy uwagi do xG. Mam nadzieję, że w czasie Euro, to nie będziemy poruszać tego tematu, bo to jest dla mnie farmazon. To tak jakbyś wymieniał wszystkie składniki, które musisz wrzucić do zupy, żeby dobrą grochówkę ugotować"

 

To pewnie dlatego prosił Argentynę, żeby już nam więcej niż 2 nie strzelali.

Odnośnik do komentarza

Wiem że późno, ale może gracie w innych ligach i chcielibyście dołączyć. Założyłem forumkową ligę PSXE w Fantasy Euro 2024. Zapraszam do zabawy!

https://gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/mhzyto/004C00690067006100200050005300580045/radothan

Tutaj kodzik do dołączenia - mhzyto

PS. Jak się zbierze parę osób, to mogę dla zwycięzcy zaoferować Ghostrunnera 2 na dowolną platformę na zachętę :)

Odnośnik do komentarza

O jakas dobra drama w necie, jakis kolezka wrzucil, że Zalewski mu 17 letnia laske przeleciał :obama: Ta sama laska ma wcześniej foteczki w koszulce Kaiserslautern z Puchaczem :kekw: Byl trójkącik jak nic. 

1 minute ago, Butt said:

Nagelsmann kurwo jebana, przestań mi kurwo Fullkruga prześladować! @Bartg można jeszcze zmienić typ na króla strzelców?

 

Można wszystko do 21 :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, Bartg napisał(a):

O jakas dobra drama w necie, jakis kolezka wrzucil, że Zalewski mu 17 letnia laske przeleciał :obama: Ta sama laska ma wcześniej foteczki w koszulce Kaiserslautern z Puchaczem :kekw: Byl trójkącik jak nic. 

 

Można wszystko do 21 :)

Super, zmieniłem typ.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadzieje Niemców się odrodziły, wygrane z Francją i Holandią przekonały naród, że Niemcy to nowy faworyt Euro... ale mecz z Grecją, a właściwie sama pierwsza połowa, od razu wprowadził w kraju mocną panikę hehe. Nie tylko polska kadra to specjaliści od tego, w każdym kraju tak jest. Zaczęły się poważne pytania, czy ekipa, która po 45 minutach przegrywała z Grecją 1-0, nie powinna zostać oczywiście ZAORANA i czy nie trzeba poważnych zmian, by uniknąć kompromitacji.

 

Czy Neuer jeszcze się do czegoś nadaje, skoro popełnił jeden błąd? Czy Grecja nie pokazała, że Niemcy "nie mają odpowiedzi na autobus" i wystarczy zagęścić środek pod bramką, by byli bezradni? Nie są to nowe pytania w historii futbolu hehe.

 

Nagelsmann tego nie posłuchał i w jedenastce bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...