Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Debiut dużych reklam na Euro dość zastanawiający. 

 

 

Adidas - Bellingham, Pedri i Wirtz.

 

Nike - Mbappe... i Vinicius... i Haaland? Haaland w koszulce Norwegii strzelający gola z tekstem narratora, że trzeba się obudzić i grać tam gdzie wszyscy patrzą? Czy im ktoś powiedział, że Norwegia została wyeliminowana osiem miesięcy temu?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ogqozo napisał(a):

Nike - Mbappe... i Vinicius... i Haaland? Haaland w koszulce Norwegii strzelający gola z tekstem narratora, że trzeba się obudzić i grać tam gdzie wszyscy patrzą? Czy im ktoś powiedział, że Norwegia została wyeliminowana osiem miesięcy temu?

Ale wiesz że Vini również nie gra na EURO bo Brazylia też się nie zakwalifikowała? xD

Odnośnik do komentarza

Węgry to w sumie nie wiem co, wiadomo że przyciąga gwiazda Szoboszlaia, ale ten też nie zawsze jakoś błyszczy w kadrze. Nie ma jednak co, styl awansu miał najlepszy w całej Europie. W ostatnich kilku meczach narąbał kapitalne gole i asysty, a awans celebrował w węgierskim stylu.

 

Fani w Węgrzech ostro NAPOMPOWANI, uważają, że tak dobrej ekipy nie mieli od 40 lat. No, niektórzy z nich.

 

 

 

 

 

 

 

Z Leverkusen dużo bardziej jestem podjarany zobaczeniem dziś Grimaldo, nigdy nie czaiłem czemu on nie gra w kadrze, a teraz sukces Leverkusen wreszcie przekonał łysego. Grimaldo ma prostą robotę - lata i kopie lewą nogą. Ale jest DOBRY w swoim fachu. Najczystszy piłkarz na świecie w swoim fachu. Ogólnie jeden z najlepszych IMO.

 

Nie ma co, bywały mocniejsze składy Hiszpanii - dwóch stoperów, którzy nie łapali się do składu Francji, Fabian Ruiz który niespecjalnie się wyróżnia w PSG, z przodu Morata, który od miesięcy gra naprawdę cienko nawet jak na Moratę. Nico Williams wyrasta na ciekawego gracza, no ale cała Hiszpania liczy na to, że SZESNASTOLATEK coś wyczaruje. To powinno być nielegalne. To jest chore, ale Yamal jest i tak wśród najlepszych na świecie na swojej pozycji już teraz.

 

Aż się zdziwiłem, że na Euro nie pojechał Cubarsi, bo żaden z obecnych stoperów do końca nie przekonuje, chuj wie jak Laporte wypadnie po roku w Arabii. Kontrowersyjny jest Vivian z Bilbao, dla jednych najlepszy, dla innych najgorszy. Ogólnie w kadrze masa Basków, więcej niż zawodników z Katalonii czy Madrytu, ale to nadal niezły miks.

 

Hiszpania to dla mnie taka ekipa, która spokojnie może wygrać złoto i się nie zdziwię. Jasne, przegrali w eliminacjach ze Szkocją, co dzisiaj wygląda bardzo źle... Ale dzisiaj nie zagra prawie żaden zawodnik z tamtej jedenastki. Wielu nawet nie jest powołanych. Jak się patrzy na tę XI ze Szkocją, to aż człowiek zapomniał o tych typach: jakiś David Garcia? Ceballos grał w kadrze? Pino? Porro?

 

Hiszpania zrobiła ogromny miks w ostatnich latach, testowali ogromną masę zawodników, co mecz kompletnie inna jedenastka. Ta obecna wydaje się jednak na serio, więc to jedna z najciekawszych ekip dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...