Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Z 1998 najbardziej kocham Argentyna- Anglia, Holandia - Argentyna i ten finał też była magia Zizou wtedy. 

W 98 (miałem 11 lat) jak był koniec mistrzostw to z rodzina byliśmy na wakacjach i wynajmowaliśmy pokoje od jakiejś starszej babki w kamienicy, która udostępniała swoje pokoje w mieszkaniu a sama kimała w kuchni.

Oprócz mnie było jeszcze kilka dzieciaków i chcieliśmy obejrzeć finał ale jedyny tv był u tej babki w kuchni. Nie wiedzieliśmy jak zagadać i czy się zgodzi.

Okazało się, że ta babka, Ok 60 lat, to fan futbolu i kibicuje Francji:yao: oczywiście dała nam obejrzeć bez problemu bo sama też oglądała. Także siedzieliśmy w 5 osób w kuchni oglądając finał małym tv.

Odnośnik do komentarza

Te mistrzostwa Europy są totalnie beznadziejne. Mecze nudne i bezpłciowe. Jeszcze mecz Niemcy-Hiszpania był znośny, ale na Francja-Portugalia autentycznie zasnąłem, obudziwszy się dopiero w trakcie karnych. To, że do półfinału dostała się drużyna, która nie strzeliła gola z akcji zakrawa na kpinę. 

Poza tym coraz bardziej wkurwiają mnie piłkarze-debile. Jedna grupa to ci co chcą na siłę wymusić faul/kartkę/karnego. Do tej grupy zaliczyłbym np tego hiszpańskiego palanta, który w trakcie biegu został leciutko dotknięty od tyłu przez Niemca, a padł ścięty i wił się na murawie co najmniej tak jakby mu Szwab wsadził rozżarzonego do czerwoności pręta dwadzieścia centymetrów w dupę. Drugi imbecyl to Turek, który pokazując gest, dokładnie wiedział co go za to czeka, a pomimo tego go pokazał i jeszcze się tym chwali:facepalm:

Niestety nikt mi straconego czasu nie wróci. Zamiast zasnąć uśpiony wyczynami Portugali z Żabojadami mogłem wczoraj w tym czasie zrobić dwie misję oraz dwa kontrakty w Cyberze 2077 :/ 

  • Plusik 3
  • This 2
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Czezare said:

Te mistrzostwa Europy są totalnie beznadziejne. Mecze nudne i bezpłciowe. Jeszcze mecz Niemcy-Hiszpania był znośny, ale na Francja-Portugalia autentycznie zasnąłem, obudziwszy się dopiero w trakcie karnych. To, że do półfinału dostała się drużyna, która nie strzeliła gola z akcji zakrawa na kpinę. 

Poza tym coraz bardziej wkurwiają mnie piłkarze-debile. Jedna grupa to ci co chcą na siłę wymusić faul/kartkę/karnego. Do tej grupy zaliczyłbym np tego hiszpańskiego palanta, który w trakcie biegu został leciutko dotknięty od tyłu przez Niemca, a padł ścięty i wił się na murawie co najmniej tak jakby mu Szwab wsadził rozżarzonego do czerwoności pręta dwadzieścia centymetrów w dupę. Drugi imbecyl to Turek, który pokazując gest, dokładnie wiedział co go za to czeka, a pomimo tego go pokazał i jeszcze się tym chwali

Niestety nikt mi straconego czasu nie wróci. Zamiast zasnąć uśpiony wyczynami Portugali z Żabojadami mogłem wczoraj w tym czasie zrobić dwie misję oraz dwa kontrakty w Cyberze 2077  

O tak, wyglądało to jakby Wirtz dźgnął Hiszpana nożem w plecy. Żenada.

Odnośnik do komentarza

Narzekacie jak janusze, a tu mecze są o wielką stawkę, przegrywasz odpadasz. Dlatego nikt tu nie będzie na siłę cisnął ofensywnej piłki, narażając się na kontry. Grają powoli wyczekując na błędy. Poza tym większość ma za sobą długi sezon, niektórzy grali co 3 dni, są przemęczeni i to widać od początku turnieju. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, pewnie, najlepiej jak Polska grać. Pełna pizda pierwsze 15 minut jak mistrzowie świata, a później tylko laga na RL9 i brak sił po pół godziny. Tak się nie wygrywa turniejów, tylko pojedyncze mecze. Euro to jest maraton, a nie bieg na 400 m. Ale skąd polski Guardiola ma to wiedzieć skoro jego największy sukces to trenowanie zespołu z Regionalligi niemieckiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Zwyrodnialec napisał(a):

Narzekacie jak janusze, a tu mecze są o wielką stawkę, przegrywasz odpadasz. Dlatego nikt tu nie będzie na siłę cisnął ofensywnej piłki, narażając się na kontry. Grają powoli wyczekując na błędy. Poza tym większość ma za sobą długi sezon, niektórzy grali co 3 dni, są przemęczeni i to widać od początku turnieju. 

Zwłaszcza u Anglików. Premier League, puchar Anglii, carabao, rozgrywki europejskie, a teraz euro. No widać, że chłopaki bez energii są :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Na angielskich stronkach wszyscy piszą, że Anglia nie ma szans, że jak w końcu mają poważnego rywala jak Szwajcaria, to oni ich rozjebią na kawałki. W sumie każdy kraj tak ma hehe, Polska czy Anglia czy ktokolwiek. Ale Anglia, z jakiegoś powodu, ma tak u wszystkich. Skoro w typerze i tak wszystko już przegrałem, to trzyma mnie tylko jedna nadzieja przy życiu: móc powiedzieć IT'S COMING HOME

Odnośnik do komentarza

Saka wcale nie na lewym, tylko Saka i Trippier to ODWRÓCENI WAHADŁOWI, jak wszyscy wiemy nie ma większego świadectwa kompleksowego, skomplikowanego geniuszu taktycznego niż używanie odwróconych wahadłowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...