Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, formuła ME/MŚ już się wyczerpała. Piłkarzyki już nie czują w ogóle odpowiedzialności za te mecze. Oczywiście trenerzy ich ustawiają, grają jak mogą - ale jak się przegra mecz, to nic się nie stanie (pomijam oczywiście drużyny typu Gruzja, Słowacja, Słowenia, itd.).

To już nie te czasy, że piłkarze na topie będą za repry życie oddawać. Dla nich to turniej kokosa i jak wyjdzie to fajnie, a jak nie to nie. Pieniążki i promocja jest zupełnie gdzie indziej. A już abstrahując od tego, w jaki sposób są wybierani gospodarze tych turniejów i jaka tam korupcja jest. 

A już nie mówiąc o tym, że klient docelowy woli grać w fortnajta, niż te usypiacze oglądać, bo jest przeboćcowany. 

Piłkarzyki z górnej półki nie będą trawy gryźć za to. Dla nich to gównomecze. A tylko kontuzji mogą się nabawić. Za miesiąc się liga zaczyna. Tam są pieniądze dla przeciętnego piłkarzyka. 

Przeciętny kibic nie będzie pamiętał kto wygrał to euro za cztery lata. Mało kto z moich znajomych pamięta, że cztery lata temu wygrały Włochy. 

Także zachęcam do zapoznania się z lokalną piłką - tam przynajmniej są dymy i ludzie traktują to na serio i zawsze są emocje :kaz:

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze są w niedzielę. Ludzie mniej imprezują w niedzielę, ale globalnie kasa najbardziej idzie z oglądania pasywnego, a w niedzielę najwięcej osób ogląda długo TV.

 

 

Zaliczony samobój. No cóż, "Gakpo król strzelców 2024" zawsze by lepiej brzmiało niż "Cody Gakpo, Żorż Mikautadze, Jamal Musiala i Ivan Schranz królem strzelców 2024".

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, ogqozo said:

Zawsze są w niedzielę. Ludzie mniej imprezują w niedzielę, ale globalnie kasa najbardziej idzie z oglądania pasywnego, a w niedzielę najwięcej osób ogląda długo TV.

 

 

Zaliczony samobój. No cóż, "Gakpo król strzelców 2024" zawsze by lepiej brzmiało niż "Cody Gakpo, Żorż Mikautadze, Jamal Musiala i Ivan Schranz królem strzelców 2024".

Gakpto i Mikautadze mają po 3 gole i 1 asystę więc są liderami. Gakpto dołoży jeszcze jedno z dwóch i będzie sam liderem.

 

Wczorajszego meczu też do końca już nie pociągnąłem fizycznie i zasnąłem, starość.

Odnośnik do komentarza

Hiszpania i Holandia - o tych 2ch reprezentacjach na pewno nie można powiedzieć, że grają kompromitujący antyfutbol. 

 

W przestrzeni publicznej nawet w Anglii się śmieją z Anglików, we Francji to samo śmieją się z Francji. 

 

Ale najbardziej smuci fakt, że jednak mamy typowy Puchar Narodów Afryki, bo nawet w Hiszpanii pierwsze skrzypce grają jacyś obywatele Sahary. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, KrYcHu_89 said:

Ale najbardziej smuci fakt, że jednak mamy typowy Puchar Narodów Afryki, bo nawet w Hiszpanii pierwsze skrzypce grają jacyś obywatele Sahary. 

To po prostu dowód na to, że geny afrykańskie są lepsze. Są dobrze zbudowani, umięśnieni, wytrzymali kondycyjnie. Biały natomiast siedzi z bebzolem przed telewizorem z puszką piwa i narzeka, a po przebiegnięciu 100 metrów dostaje zadyszkę z braku kondycji. Nikt nie zabrania białym rywalizować o miejsce w składzie, niestety w bezpośredniej rywalizacji nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bartg napisał(a):

Główny rywal do sędziowania, czyli Daniele Orsato wg informacji Sky Sports wrócił dzisiaj do kraju ze swoimi asystentami.

Warto dodać, że zakończył tym samym karierę. Dziwna sprawa trochę dla mnie, bo jako Włoch mógłby spokojnie sędziować finał, jako swój ostatni mecz. Płakać z tego powodu jednak nie będę bo wyznaczony będzie prawdopodobnie Marciniak. POLSKA GUROM!

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Marciniak niech wraca do sędziowania ekstraklasy po blamażu w półfinale LM.

Każdemu się zdarzały takie mecze. Przy tylu spotkaniach to chyba nie ma sędziego z czystą historią.

 

3 minuty temu, Szermac napisał(a):

P O T Ę Ż N Y   M A R C I N I A K

Łysy jak Hiszpania w 2008-2012. :platinum:

Odnośnik do komentarza

Karny Toneya to już legenda, kurde pośmiałem. To jest początek ostatniego materiału z kadry typy "łączy nas piłka"

 

 

Co prawda Toney chyba zawsze tak strzela karne, ale teraz wie o tym cały świat. Mniej kontrowersyjne niż metoda na Lewandowskiego.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pojawił się wywiad w "El Mundo", w którym Alvaro Morata stwierdził: "bez wątpienia jestem szczęśliwszy poza Hiszpanią. Mówiłem to wiele razy. Przede wszystkim dlatego, że ludzie mnie szanują. W Hiszpanii nie ma szacunku dla niczego i dla nikogo".

 

 

"Popatrz wczoraj - pisali, że płaczę, bo dostałem żółtą kartkę. Płakałem, bo mój kraj awansował do półfinału, ze mną jako kapitanem. Ja nie mógłbym nigdy kogoś krytykować za płacz w takiej sytuacji. Ale oni mnie krytykują, kiedy ja dałbym sobie rękę uciąć, by wygrać Mistrzostwa Europy".

 

"Staram się cieszyć tym turniejem, to może być mój ostatni mecz w kadrze, a co będzie, to będzie. Może kiedyś nawet za mną zatęsknią. Ale koniec zbliża się z każdym dniem, dlatego płaczę. (...) Odejście po Euro? To możliwość, o której nie chcę teraz mówić, ale tak, to możliwe"

 

 

Wiele osób w Hiszpanii uznało, że, hmm... to zły moment, by kapitan reprezentacji dawał takie wywiady.

 

Eurocopa 2024: Morata: "Es probable que deje la selección tras la Eurocopa; en España no hay respeto por nada ni por nadie" | Eurocopa 2024 (elmundo.es)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...