Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

no, to forsowanie słabego fodena... z kolei palmer pokazał to samo co w klubie, czyli na tyle ile mógł, na tyle ciągnął wózek gówna, ale widocznie to było za mało żeby stawiać na niego od początku. kto wie, jak potoczyłby się mecz z nim od początku. może lepiej, może gorzej, no nie wiadomo, bo z niewiadomych przyczyn nie było mu dane

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bellingham nie był lepszy niż Rodri na tym turnieju - no nie mogę się tutaj nie przypierdolić, sorry. Ja wiem, że Belligol wyjebał dwie bramki i jedną nawet z przewroty w 97 minucie, ale naprawdę nie jest aż tak trudno zauważyć tego gościa w środku, który cały czas jest pod grą i gra tak jakby miał oczy dookoła głowy. Trzeba przyspieszyć czy trzeba zwolnić, on to wszystko robił w zależności od sytuacji. Gość to po prosta ostoja tej drużyny w obronie i w ataku.

 

Bellingham miał mecze, gdzie wyglądał mocno przeciętnie, a i też takie, gdzie pojawiał się i znikał. No naprawdę nie potrafię sobie przypomnieć jego meczu na tym turnieju, gdzie bym pomyślał 'no, gość był naprawdę mocny'. Wczoraj wyglądał przyzwoicie, w porównaniu z takim Fodenem to już w ogóle, ale też bez specjalnych fajerwerków.

 

Ja myślałem, że dadzą Daniemu Olmo tak szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza

wiem, mam na uwadze, że to znakomity turniej williamsa i yamala, ale... no ten turniej i tak po raz kolejny dał mi do zrozumienia, że niezależnie od sympatii, drugiej TAKIEJ rywalizacji jak między messim i ronaldo już za naszego życia nie uświadczymy ;/ messi to nadzwyczajny talent, ronaldo to nadzwyczajna, obsesyjna praca. mbappe ma 25 lat i drugim ronaldo już nie będzie, zakisił się w tym psg, za długo tam siedział, pewnie najważniejsze lata dla swojego rozwoju. będzie wielu bardzo dobrych, świetnych piłkarzy, ale nie takich. chciałbym się mylić. yamal ma 17 lat, ale równie dobrze za kilka lat może zgasnąć jak jakiś ansu fati, poczekajmy jeszcze dwa sezony chociaż na ocenę. liczby w tym wieku robią "wow", ale na ten moment namaszczanie go na nowego messiego na wyrost jednak. chłopak w wieku 16-17 lat leci na fali euforii, zobaczymy jak sobie poradzi z problemami jak już się pojawią, bo i spadek formy musi się przydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Teraz, drozdu7 napisał(a):

Nie no wy poważnie z tym Belinghamem na mvp? 

Kilku Hiszpanów przed nim by się znalazło tak lekko (chociaż w finale grał naprawdę nieźle)

 

Wogóle to te rankingi do Złotej Piłki są niezłe teraz Mbappe to jest w topce chyba za transfer do Realu 

Ja bym dał ZP Carvajalowi xD 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krzysiek923 napisał(a):

wiem, mam na uwadze, że to znakomity turniej williamsa i yamala, ale... no ten turniej i tak po raz kolejny dał mi do zrozumienia, że niezależnie od sympatii, drugiej TAKIEJ rywalizacji jak między messim i ronaldo już za naszego życia nie uświadczymy ;/ messi to nadzwyczajny talent, ronaldo to nadzwyczajna, obsesyjna praca. mbappe ma 25 lat i drugim ronaldo już nie będzie, zakisił się w tym psg, za długo tam siedział, pewnie najważniejsze lata dla swojego rozwoju. będzie wielu bardzo dobrych, świetnych piłkarzy, ale nie takich. chciałbym się mylić. yamal ma 17 lat, ale równie dobrze za kilka lat może zgasnąć jak jakiś ansu fati, poczekajmy jeszcze dwa sezony chociaż na ocenę. liczby w tym wieku robią "wow", ale na ten moment namaszczanie go na nowego messiego na wyrost jednak. chłopak w wieku 16-17 lat leci na fali euforii, zobaczymy jak sobie poradzi z problemami jak już się pojawią, bo i spadek formy musi się przydarzyć.

Messi wygrał pierwszy turniej międzynarodowy 3 lata temu, w wieku lat 33-34, wcześniej prócz Barcy Guardioli wbijał głównie piękne gole Getafe i wielokrotnie kończyłLigę Mistrzów z Barcą jakimś blamażem xD. 

 

Messi na mundialu 2006 miał chyba 19 lat? Grał tam kilkanaście minut i zdobył gola, był nikim w uwczesnym Albicelestes.  

 

Yamal jest asem Barcy i Hiszpanii od 16 roku życia, za szybko go skreślasz, dlatego, że młody i na pewno się zepsuje? :D. 

 

To samo się mówiło w tenisie, a teraz Alcaraz wygrał w wieku lat 21 już 4 turnieje wielkiego szlema i ogólnie bije rekordy, a do tego zajebiście się na jego grę patrzy, podobnie jak grę w piłkę nożną Yamala. Easy. 

 

 

Wniosek? W sporcie zawsze znajdzie się ktoś lepszy, niczym Duplantis w skoku o tyczce, rekordy Bubki też miały trwać 1000 lat xD. 

Odnośnik do komentarza

ale gdzie ja go skreślam? messi grał z xavim i iniestą, yamal gra w innej barcelonie, a gavi i pedri też muszą coś udowodnić jeszcze. messi w burdelu bartomeu też się nie odnajdował, z gówna bata nie ukręcisz. kluczowa dla yamala może być kondycja całego klubu, musi mieć warunki, tak jak kiedyś miał messi. dopiero co zatrudnili nowego trenera, nie zagrali z nim jeszcze żadnego meczu. w ogóle takie porównania są niemoarodajne, bo messiemu i yamalowi przyszło się mierzyć z innymi przeciwnikami, nic odkrywczego, a jednak znaczenie chyba jakieś ma. ilu to już było tych "nowych messich"... równie dobrze yamal może teraz nie wygrać nic z reprezentacją przez kolejnych kilka lat, wiele rzeczy się może na to żłożyć. po prostu poczekajmy.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, krzysiek923 napisał(a):

ale gdzie ja go skreślam? messi grał z xavim i iniestą, yamal gra w innej barcelonie, a gavi i pedri też muszą coś udowodnić jeszcze. messi w burdelu bartomeu też się nie odnajdował, z gówna bata nie ukręcisz. kluczowa dla yamala może być kondycja całego klubu, musi mieć warunki, tak jak kiedyś miał messi. dopiero co zatrudnili nowego trenera, nie zagrali z nim jeszcze żadnego meczu. w ogóle takie porównania są niemoarodajne, bo messiemu i yamalowi przyszło się mierzyć z innymi przeciwnikami, nic odkrywczego, a jednak znaczenie chyba jakieś ma. ilu to już było tych "nowych messich"... równie dobrze yamal może teraz nie wygrać nic z reprezentacją przez kolejnych kilka lat, wiele rzeczy się może na to żłożyć. po prostu poczekajmy.

Jasna sprawa, ale fajnie, że są jacyś nowi idole dla młodych, bo szczerze Messi i Ronaldo to już rzyg lekki, ileż można, zresztą myślę, że wielu już przestało się emocjonować tą rywalizacją wiele lat temu, teraz to głównie napędzają ją internety, szczególnie w wypadku Ronaldo, który od lat nic nie gra, ale narracja jest inna, dzięki mediom i Arabom :)

Odnośnik do komentarza

No faktycznie Haaland miał słabiutkie dwa sezony, 63 gole w 66 meczach Premier League i 18 goli w 20 meczach Ligi Mistrzów. A, że w reprezentacji cierpi razem z Odeegardem no to trochę casus Robercika, który wiele lat cierpiał z kadrą mając obok siebie grającego słabiej niż w klubie Zielińskiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Donatello1991 napisał(a):

Za takie wyniki Messi złote piłki dostawał beż trofeów.

Halland powinien dostać ZP rok temu, miał i staty i puchary LM i krajowe, no mundialu nie wygrał, biada mu xD.

 

Tak jak Lewy w 2020 i 2021, gdzie raz sobie odwołali, a potem niby połączyli i dali Messiemu za asysty w kilku meczach Copa America xD, albo niszczący rywali Ribery i Bayern w 2013, gdzie dali Ronaldo czysto za staty z La Liga. 

 

No cóż Lewy przynajmniej dostał nagrody Fifa, a tamci chyba nic. 

 

Tutaj fajna lista, nie uwzględniająca Hallanda jeszcze

https://www.goal.com/en-in/lists/biggest-ballon-dor-robberies-lewandowski-ribery-golden-ball-deserved/blt176851ec2ceac290#csabbfb5e913c607c8

 

Teraz po tej dominacji statystyk indywidualnych wydaje się, że znowu kryteria są bardziej pod zespół, więc taki Carvajal nie jest bez szans, bo już widzę narracja w tych power rankingach się zmienia. 

 

Jest jedbak kwestia zmian nawyków nagradzających, bo wiele tych Bangladeszy dalej głosuję z urzędu na Messiego i Ronaldo xD. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...