Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Polska tak nie gra, bo tak naprawdę na długą metę się nie wygrywa zbyt wielu meczów w których masz 2 okazje a przeciwnik ma 25. Gruzja nie miała nawet połowy tylu punktów co Szkocja w grupie eliminacyjnej i przegrała poprzednie dwa mecze z Hiszpanią łacznie 10-2. To nie "działa", to tylko raz na jakiś czas działa.

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, ogqozo said:

Polska tak nie gra, bo tak naprawdę na długą metę się nie wygrywa zbyt wielu meczów w których masz 2 okazje a przeciwnik ma 25. Gruzja nie miała nawet połowy tylu punktów co Szkocja w grupie eliminacyjnej i przegrała poprzednie dwa mecze z Hiszpanią łacznie 10-2. To nie "działa", to tylko raz na jakiś czas działa.

Za to różne taktyki Polaków nigdy nie działają no chyba że ktoś traktuje wyjście z grupy w katarze za sukces.

 

Mi ten turniej po raz kolejny udowodnił że polską reprezentację trzeba jebać i nie tracić na tych pajaców czasu. Oglądanie KS i innych kanałów na YT też już mi brzydnie bo Polska dawno odpadła w kiepskim stylu a dalej pierdolą o nich zamiast o aktualnych meczach.

 

Dzisiaj znowu teksty, że tak grających Anglików bysmy pokonali, albo że inni mieli łatwiejszą grupę, albo ze Słowacja to o wiele gorsza drużyna od biało czerwonych. No ja pierdole, na tacy dostają dowody, że jest inaczej a uparcie ich bronią.

 

Ile można?

  • This 1
Odnośnik do komentarza

4-1 a i tak najskuteczniejszym piłkarzem meczu był znowu bramkarz Gruzji, sporo szczęścia że tylko tyle przegrali. Mamarda obronił łącznie 30 strzałów, a następny bramkarz 13 (Donnarumma i Strakosha, którzy i tak byli zdecydowanie najlepszymi piłkarzami swoich drużyn). Piłkarz Turnieju.

Odnośnik do komentarza

Zwykle? Czy ja wiem

 

2022 Anglia-Francja: bardzo dobry mecz (tak, nawet ludzie w necie chwalili grę Anglii, więc chyba nie było źle)

2020 Włochy-Belgia: bardzo dobry mecz (chociaż pod koniec Włosi przyładowali legendarny poziom kładzenia się i opóźniania gry, wcześniej grali ładnie)

2018 Brazylia-Belgia: dobry mecz (Courtois zbawiciel, ale Brazylia srogo atakowała i był poziom)

2016 Francja-Niemcy: nie no raczej dobry mecz

2014 też Francja-Niemcy (największa podajra była Holandią, ale Holandia nie zagrała z nikim innym hype'owanym w swojej drabince), nie pamiętam już

 

Nie były to przynajmniej mecze na 0-0 czy coś, ani typowa murarka, chociaż Francja czy Belgia były ekipą broniącą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...