Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

 

Nawet najsilniejszym trafiają się czasami słabsze dni - powiedział Ronaldo i znowu się rozkleił.

Byłem przygnębiony, smutny... Ale to może porozmawiajmy o tym później, nie mogę - przerwał na chwilę wywiad.

To frustrujące, gdy się starasz, a ci się nie udaje. Ale takie jest życie. Taka jest piłka, która czasem zsyła ci na boisku niewytłumaczalne momenty. Nadal czuję radość pomieszaną ze smutkiem - mówił po meczu Ronaldo i dodawał, że chce jeszcze dokładnie przeanalizować sytuacje ze zmarnowanym rzutem karnym. - Oblak obronił mój strzał, ale muszę jeszcze ocenić, czy uderzyłem ten karny dobrze, czy źle - przyznał.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, KrYcHu_89 said:

Czyli z prawdziwej Europy zostali tylko Turcy i ewentualnie Szwajcarzy. 

Szwajcarzy czyli murzyni, Albańczycy i trzech Szwajcarów w tym bramkarz.

 

O dziwo w obecnej kadrze Niemiec jest bardzo niemiecki i ciemni są tylko Musiała, Tah, Rudiger, Sane + Turek Gundogan i Can na ławce. No i jeszcze henrichs na ławie ale to i tak mało w kontekście całej drużyny.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Tokar napisał(a):

Dopiero teraz zczaiłem, że genialny system rozgrywania euro z 24 uczestnikami umożliwia spotkanie się w 1/4 drużyn, które grały ze sobą w grupie :mevek:

Patologia, trochę mi się przypomina wchodzenie w podstawówce na turnieju tenisa stołowego z jakiejś tylnej drabinki po przegranej w pierwszym meczu pucharowym, by móc skończyć potem z brązowym medalem, ciekawe kiedy to na Euro zaimplementują (aka system repasaży) xD. 

Dla naszych by to miało sens, jakaś presja wtedy mniejsza by była :). 

Odnośnik do komentarza

Największe gwiazdy turnieju takie jak wszyscy stawiali - Cody Gapko, Fabian Ruiz, czyli dwaj którzy pewnie nawet nie są w top 11 najlepszych piłkarzy swojego klubu, Mamardaszwili, no ok i Musiala, niech będzie. Musiala który miał nieco słabszy sezon w niesamowicie rozczarowującym Bayernie hehe.

 

Gakpo był najlepszym piłkarzem Holandii easy w każdym z czterech meczów. No chyba że liczyć bramkarza przeciw Francji. 

 

 

Ogólnie co:

 

Bijol - miał dobre opinie w Udinese, więc pewnie czekał na transfer do większego klubu (całkiem możliwe, że teraz po odpadnięciu szybko podpisze w Anglii), ale na razie raczej zawodnik nieznany. Stoper dość potężny, w każdym meczu.

 

Kadioglu - chyba najbardziej przebojowy zawodnik Euro, zasuwa tą lewą flanką jak powalony, włos mu powiewa. Już przed Euro media donosiły o niby przenosinach do Arsenalu, więc chyba coś tam w Turcji też grał. Ale zawodnik, który zapadnie w pamięć. O ile Mourinho go nie będzie potrzebował do zdobywania trofeów lol.

 

Guehi - w sumie trochę nieznany, bo kogo obchodzi Crystal Palace hehe. To jest jeszcze jeden zawodnik na tej liście łączony z Arsenalem! Wiadomo, że żaden Anglik nie był anonimowy, ale przy narzekaniach na atak, Guehi chyba zostanie uznany za najlepszego piłkarza Anglii na Euro. Stoper o efektownej do oglądania grze: jest jak skała, zazwyczaj tylko patrzy na grę pasywnie, aż w końcu ciach rusza się raz i pozwala napastnikowi uderzyć w to cielsko w odpowiednim momencie i się zatrzymać i tyle hehe. Jego wyjścia też są dość efektowne, z charakterystycznym gibającym zwodem.

 

 

 

Na razie piłkarzem Euro musi być chyba Mamardaszwili, ale z racji odpadnięcia tak wcześnie, pewnie będą inni.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...