Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Powiew wam,  że cieszą mnie te 2 dni przerwy, bo chyba już mocny przesyt wjeżdżał. Wczorajsze mecze mimo tego, że obiektywnie lepsze od poniedziałkowych koszmarków, to i tak śledziłem z mocno umiarkowanym zainteresowaniem. ROM - NED to był znany schemat czyli underdog rzuca się jak pojebany na faworyta, po czym po 20 minutach dostaje gonga i do końca meczu usadzony na piździe jest bezlitośnie objeżdżany. AUT-TUR niby zacięty mecz na styku, ale tak naprawdę tu też było schematycznie - ten kto strzela pierwszy pilnuje wyniku i ewentualnie kampi na kontrę, a goniący wynik wali głową w mur nie bardzo wiedząc jak to ugryźć. Okej, była ta niesamowita parada pod sam koniec, ale gdzie był ten "niesamowity mecz", którym jarali się w mediach to nie wiem.

 

W fazie pucharowej dla kibica idealny byłby jeden mecz dziennie, ale ból dupy tych, którzy mieliby krótszy wypoczynek jest niestety chyba tematem nie do przeskoczenia.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No jutro chyba największa szansa na jakiś KLASYK. Najbardziej ofensywne ekipy rzadko kiedy zdobywają złoto, ale mecze często mają najlepsze. Na razie takich zwrotów akcji jak np. w LM to nie było za wiele. 

 

Chociaż bądźmy szczerzy. To co Anglia odjebała, to było coś absolutnie niesamowitego. Już zawsze jak będę chciał sobie poprawić humor, to będę czytał te strony nienawiści w tym temacie w trakcie meczu, wiedząc, jak się skończyło.

 

Bellingham nie ma wsparcia własnego klubu w kwestii Złotej Piłki lol, ale i tak może ją dostać. Koleś najebał TAKIE gole w takich momentach, z Barceloną, na Euro... Takiego sezonu jeszcze nikt nigdy nie miał, nawet żaden klub nie wiem czy nawalił tyle decydujących goli w takim stylu przez cały sezon, jak jeden Jude w tym. A poza tym jest bardzo dobrym piłkarzem tak naprawdę hehe.

 

 

Myślę, że każdy się zgodzi, że jutro grają cztery ekipy, które do tej pory najlepiej wyglądały na Euro. Najwięcej okazji sumarycznie, największa przewaga w meczach, ogólnie czterej faworyci bym powiedział. Ja nie wiem co te Niemcy układały z tą drabinką, że sobie te wszystkie ekipy wsadzili na drogę do finału hehe. A tak, w sumie to niby losowanie było. 

Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, Bartg said:

UEFA ukarała Meriha Demirala. Turek nie zagra w dwóch kolejnych meczach Euro za pokazanie gestu kojarzonego z Szarymi Wilkami. Tymczasem Jude Bellingham został ukarany grzywną w wysokości 20 tysięcy euro za pokazywanie genitaliów.

Straszna kara. Tyle to on zarabia na godzinę.

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Bartg said:

UEFA ukarała Meriha Demirala. Turek nie zagra w dwóch kolejnych meczach Euro za pokazanie gestu kojarzonego z Szarymi Wilkami. Tymczasem Jude Bellingham został ukarany grzywną w wysokości 20 tysięcy euro za pokazywanie genitaliów.

UEFA znowu pokazała jak zjebaną jest organizacją. Bellingham jest światową gwiazdą i ciągnie Anglię za uszy bo bez niego by już odpadli i dostaje jakąś śmieszną karę.

 

Tymczasem Turek, bohater spotkania z Austrią, który grał solidnie w obronie i strzelił 2 gole dostaje zawieszenie na 2 mecze za jakiś gest, którego większość nie zauważyła ani nie zna co osłabia Turcję w meczu z Holandią i chyba taki był tego cel.

 

Edit: no dobra, cofam. Gest Turka jednak pojebany.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bartg napisał(a):

Bellingham został zawieszony na jeden mecz, ale ban jest ważny przez rok :kekw: Czyli co, mogą sobie wybrać mecz, w którym będzie pauzowal? 

Czyli co Turka zbanowali na 2 mecze na Euro, a gwiazdę Realu na 1 dowolny mecz, który może sobie wybrać kiedy będzie pauzował? O co tu kurwa chodzi xDD!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...