Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

Havertz przejebał i tyle, więcej nie trzeba dodawać. Trzeba było dłużej trzymać nieudacznika. Ma przebłyski, szkoda tylko, że wtedy kiedy nic to nie daje ostatecznie.

No ten lobik to w Fifie zawsze wchodzi L1+[] chyba. :)

Teraz, Czoperrr napisał(a):

No Havertz to ewidentna wina trenera. W każdym meczu Niemcy zaczynają grać dopiero jak wchodzi Fullkrüg.

 

Ciekawe czy Francja nadal będzie grać takie gówno jak gra cały turniej.

Francja wygląda, jakby przyjechali za karę na to Euro. 

Portugalia ma tylko słabego napastnika. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Faka napisał(a):

Aż sprawdziłem ile lat ma Rooney XD

 

rooney-keane_12709181190x786.jpg

 

A wygląda jak stary dziad, a ma tylko 38 lat, gdzie Ronaldo 39 XD

Przeciez ten chłop bankowo zaczyna dzien od 4 pint jakiegos brytyjskiego Ale. On wygląda jak starzy ludzie kiedy byłem mały. Wtedy wszyscy wyglądali gorzej niż dziś.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

 

 

 

Ręka przy ciele :sadkek:

 

Nie takie teraz są wytyczne, mówili komentatorzy. Chodzi o ruch ręką do piłki - jeśli jest, to karny, jeśli nie ma (ręką ułożona naturalnie, nawet jeśli nie przy ciele) to nie ma karnego. 

 

Czyli żeby karny był to chłop musi machnąć łapami, wyciągać rękę jak w siatkówce itp. 

 

Też się zdziwiłem, ale jak takie teraz są przepisy to w tej sytuacji nie ma karnego. Ręką ułożona naturalnie, zero ruchu do piłki. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał(a):

Przeciez ten chłop bankowo zaczyna dzien od 4 pint jakiegos brytyjskiego Ale. On wygląda jak starzy ludzie kiedy byłem mały. Wtedy wszyscy wyglądali gorzej niż dziś.

 

A chuj wie, co on tam wpierdala, ale w takim wieku dorobić się zmarszczek to nie lada wyczyn. 

Odnośnik do komentarza

Cristiano trafił jednego wolnego dla reprezentacji, w jakże ważnym 3-3 z Hiszpanią na Mundialu 2018. Ależ to były czasy, ktoś strzelał hat-tricka na turnieju.

 

 

Mbappe poza meczem z Polską to póki co bardzo cienkie to Euro no, co tu mówić. Jutro po kolejnej miażdżącej, inspirującej, dającej radość życia wygranej Anglii będzie jasne, że na topie jest teraz tylko Jude Bellingham.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...