Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny meczyk, pierwsza połowa bardzo mi się podobała. Nie wiem czy widzieliście ale tuż po zakończeniu meczu jeden z ochroniarzy/stewardów przypadkowo faulował Moratę, koleś aż się skręcał z bólu. Coś tam w kolanie pykło.Screenshot_20240710_011948_Opera.thumb.jpg.e7dd83a23db3d10cc1d5cbc32deb7bb9.jpg

 

Oby mu nic nie było. Teraz tylko czekam aż wieczorkiem Holandia rozjedzie Angoli i będziemy mieli przepyszny finał.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał(a):

Przynajmniej Mbappe, Kounde czy inni politycy z reprezentacji Fracnji będą mogli się skupić na sytuacji w kraju 

 

Xd żółw to powinien być w 11tce rozczarowań turnieju 

Żółw 1 gol na Euro w całej historii występów, jego słowa o tym, że Euro trudniejsze od mundialu po raz kolejny znalazły potwierdzenie, ale prawda taka, że jest od jakiegoś czasu bez formy, bo umówmy się w lidze francuskiej to on sobie może gole wbijać, zobaczymy, czy takie liczby będzie robić w najlepszej lidze świata. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SebaSan1981 napisał(a):

Fajny meczyk, pierwsza połowa bardzo mi się podobała. Nie wiem czy widzieliście ale tuż po zakończeniu meczu jeden z ochroniarzy/stewardów przypadkowo faulował Moratę, koleś aż się skręcał z bólu. Coś tam w kolanie pykło.Screenshot_20240710_011948_Opera.thumb.jpg.e7dd83a23db3d10cc1d5cbc32deb7bb9.jpg

 

Oby mu nic nie było. Teraz tylko czekam aż wieczorkiem Holandia rozjedzie Angoli i będziemy mieli przepyszny finał.

Przez takie coś jak opuści finał to :balon:

 

Odnośnik do komentarza

Morata co za pechowiec najpierw żółta karta, której jednak nie dostał, teraz pobicie przez fanów. 

 

Zagra zagra i nawet nie strzeli znowu gola :). Ale to taki typ, pracuje na boisku i go widać, a Hiszpania wygrywa, ciężko się gra w Hiszpanii jako napastnik, bo tak cała drużyna gra w piłkę :). 

 

 

450585719_1041070927379827_7949504852905

 

A tutaj ciekawa statystyka odnośnie ludzi wyszkolonych w akademii Barcelony 

 

image.thumb.png.f63efd57a41b24c8a2cc5aea82a3f9e9.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Piłką interesuję się tylko jak są właśnie jakieś eventy, i co tam sie wyłapie z newsów itd.

 

Mbappe to taki Lewandowski. Dużo o nim pierdu pierdu w necie i wszędzie, a gdy oglądam w telewizji, to są to zera jakich mało. Lewandowski to od bodajże 8 lat nigdy nic nie pokazał w Polskiej drużynie. Karne pudłuje i musi powtarzać, nigdy jakiegoś konkretnego dryblowania zakończonego petardą tak jak ten mały z Hiszpanii wczoraj.

To sam Mbappe - niby ekstra gwiazda a wczoraj był kompletnym zerem w tej drużynie... jakby go nie było i grali w 10, to wynik byłby moim zdaniem taki sam.

 

Ehhh... te czasy z ronaldo i Messim to były jednak zayebyste...

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bishonen88 napisał(a):

Piłką interesuję się tylko jak są właśnie jakieś eventy, i co tam sie wyłapie z newsów itd.

 

Mbappe to taki Lewandowski. Dużo o nim pierdu pierdu w necie i wszędzie, a gdy oglądam w telewizji, to są to zera jakich mało. Lewandowski to od bodajże 8 lat nigdy nic nie pokazał w Polskiej drużynie. Karne pudłuje i musi powtarzać, nigdy jakiegoś konkretnego dryblowania zakończonego petardą tak jak ten mały z Hiszpanii wczoraj.

To sam Mbappe - niby ekstra gwiazda a wczoraj był kompletnym zerem w tej drużynie... jakby go nie było i grali w 10, to wynik byłby moim zdaniem taki sam.

 

Ehhh... te czasy z ronaldo i Messim to były jednak zayebyste...

Mpbape ostatecznie Real zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza

No akurat pamiętam te "zajebiste czasy Messiego i Cristiano" i ludzie tutaj jeszcze bardziej jęczeli na wielkich imprezach, jacy to oni są przereklamowani i nic nie pokazali, sam hype przez media i nic nie pokazali gdy trzeba było, znowu zawiedli, oni to nie mają jaj, dobrze tak gwiazdeczce przereklamowanej... 

 

Jeszcze takiego nie było za mojego życia, że zawsze gra kapitalnie a jego ekipa zawsze zdobywa złoto po serii fenomenalnych szlagierów pełnych szalonej gry do przodu spektakli ofensywy. Ciekawe czemu.

 

Mbappe akurat błyszczał wielokrotnie na takiej małej imprezie jak Mistrzostwa Świata więc nawet taki tekst że "ja to czasem tylko włączam TV" niezbyt działa.

 

 

Mbappe sam patrzy bardzo biznesowo i trzeźwo jak zawsze m d r. "Nie ma co, nie byłem dobry, odpadliśmy, te zawody trzeba określić jako porażkę i tyle". 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...