Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc to Chorwacja nieźle gra imo, wykończenie Hiszpanów żeby przy takiej liczbie szans mieć 3-0 jednak jest mordercze dzisiaj. Może ten Cucurella to faktycznie jakiś talizman +3 do ataku. Bardzo jednak daleko do meczu do jednej bramki, jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce oglądać Euro w stylu PES/FIFA to polecam transmisję Hawk Eye na TVP Sport Online. Na dole mamy radar a zawodnicy zbliżający się do piłki podpisani:D - zajebiście można się wczuć w wychwytywnie niuansów taktycznych i śledzić przemieszczanie zawodników po boisku czego klasyczna transmisja nie zapewnia.

 

Podania mierzone w czasie rzeczywistym z odpowiednią grafiką, % określenie szansy na gola to samo, prędkość strzałów, mierzone sprinty itd.

 

Komentarz inny niż główny, bardziej stonowany i taktyczny.

 

Na minus - jedna kamera, brak powtórek, brak powtórek varu oraz klasycznej grafiki okołomeczowej (zwykłe staty, zmiany).

 

Nikt o to nie prosił a wszyscy potrzebowali - wszystkie mecze Euro będą w tym formacie. Polecam wchuy i ja tylko tak już będę oglądał.

 

Jako baza to jest naprawdę bardzo dobre. Zrobić hybrydę z pewnymi dodatkami klasycznej transmisji i ja bym poprosił takie transmisje "next gen" jako standard w pfzyszłości. Spróbujcie. Na Youtube TVP Sport też wczoraj był mecz ale nie wiem czy wszystko tam będzie, na stronie tak.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał(a):

Też typowałeś w odpowiednim czasie, więc jak nie będzie sprzeciwów (edycji posta mam nadzieję nie było, żebym nie musiał moderacji wołać) to dodam Was po meczu wieczornym.

Jeśli to bylo do mnie to ja juz w tabeli jestem tylko zamuliłem  i chciałem sprawdzić tabelke klikając w link do rejestracji XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...