Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 hours ago, ogqozo said:

Takie rzeczy piszą ludzie w każdym kraju. 

 

Pamiętam jak Islandia tutaj była stawia jako wzór mentalności narodu, systemu szkolenia, odwiecznej na zawsze innej mentalności w kraju itd. lol. Ileż tu postów tutaj było takich pewnych tego. Ktoś pamięta dziś że jest reprezentacja Islandii? 

Kurde tylko przez 2 lata ten mental narodu mieli że pozwolili mądrym osobom i dobremu trenerowi mądrze działać, ciekawe czemu z tego zrezygnowali.

no dobrze to jak wytłumaczysz że 90% naszych piłkarzy w kadrze gra gorzej niż klubie? I ja tu nie mówię i Zielinskim czy Lewandowskim, ale nawet taki Dawidowicz miał dobry sezon w klubie i przychodzi kadra i inny chłop zupelnie. Karol Linetty kolejny dobry przykład, był niemal u każdego selekcjonera a dobrych meczu reprezentacyjnych mozna policzyć na palcach jednej ręki. Ja nie wymagam od nich żeby byli mistrzami albo wygrywali wszystko. Ja chcę widzieć, że oni nie maja strachu w oczach że są pewni siebie i żeby realizowali założenia taktyczne trenera. Jak drybling nie wyjdzie albo podnanie to nie spuszczać głowy, żeby jeden za drugim się wspierał. 

I ostatnie żeby KURWA! nie grali do tyłu albo w poprzek.....       

Odnośnik do komentarza

Krysztiano (po portugalsku wymowa "khrysztianu" hahahaha) strzelił tylko w jednym meczu w tym roku dla Portugalii, ale kurde robi wrażenie jak na 39-latka, naprawdę całościowo solidna forma. Taki gest jak przy tym golu wysyła przekaz w zespole, robił wcześniej nawet te swoje fiki-miki nogami skończone beznadziejnym dośrodkowaniem, wygląda wręcz jakby bardziej się cieszył futbolem niż w ostatnich latach. 

 

Messi też zajebiście wygląda na Copa swoją drogą.

No ale Messi jeszcze nie taki stary aż.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, ogqozo napisał(a):

Krysztiano (po portugalsku wymowa "khrysztianu" hahahaha)

o, przypomniała mi się jeszcze sytuacja z kiedyś:

https://www.you tube.com/shorts/DBPSsoOGStE?feature=share

 

u nas była beka jak ze szczęsnego robili szczeznego, no ale wiadomo, jak nasze nazwiska źle wypowiadają to beka, a u nas zagraniczne trzeba źle wymawiać, bo jak poprawnie to beka xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...