Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z przecieków wynika, że w bramce dziś stanie Skorupski :reggie: Biedny Bułka, statystycznie 4 najlepszy bramkarz top5 lig europy, a wiecznie ławka. Skorupski oczywiście miał bardzo dobry sezon w Bologni, ale chłop przez 12 lat powołań do repry zagrał w niej 10 meczów.

No a kiedy miał zagrać te 40 meczów, jak przez ostatnią dekadę brama była zabetonowana przez Szczęsnego i Fabiana?

W sumie po co mu dzisiejszy mecz, żeby przyjąć trójkę? Skorup też powoli kończy, więc nie zdziwię się, jak w Lidze Narodów będą bronić na zmianę, a potem w eliminacjach Buła wskoczy na stałe.
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał(a):

Probierz powiedział, że dzisiejszy skład to budowa repry pod ligę narodów, a potem eliminacje. Może Skorup wskoczy do bramki na stałe, ale wtedy trochę szkoda marnować najlepsze lata Bagiety.

Bagieta na lata, Skorupa to co najwyżej na miesiące, brałbym od razu Bagietę, no ale nie jestem Probierzem. 

Odnośnik do komentarza

I tak o cały chuj grają z Francją. Jeżeli to prawda, że już ten mecz i cała Liga Narodów ma być przygotowaniem do kolejnych eliminacji do Mistrzostw Świata, to niech wyjdzie odmłodzony skład, żeby wszyscy co ich pan zajebisty garniak na te mistrzostwa przywiózł poczuli atmosferę wielkiego turnieju. W bramce w pierwszej połowie Skorupski a w drugie Bułka.

Odnośnik do komentarza

Statystycznie najlepszy może znaczyć różne rzeczy. Nicea ogólnie grała na 0-0 to Bułka dobrze wyglądał, ale co go daje innej ekipie jak kadra - nie za wiele. Miał kilka wielkich meczów, ale to jak wielu bramkarzy. Jak dla mnie bardziej imponujące jest to jak bronił Majecki w Monaco, które z kolei w ogóle nie gra defensywnie m d r.

 

Kurde będzie pewien spokój w temacie jak już Polska pojedzie do domu, będzie skupienie na futbolu hehe.

Odnośnik do komentarza

Co w z tym Bułką. Koleś w wielu w meczach zachował czyste konto, ale było to spowodowane też tym że nie miał co robić, pomagały mu słupki/poprzeczki, pomagali wybijający piłkę koledzy. Fakt obronił dwa karne w jednym meczu, miał też inne dobre interwencje, ale też w wielu sytuacjach potrafi się dziwnie zachować. Nie oglądałem wszystkich meczy Nicei, niektóre tylko ze skrótów, więc mogę się mylić. Zagrał dopiero pierwszy pełny sezon w karierze i często mi wyrokować czy to jest bramkarz na lata w kadrze. Fakt można by go dzisiaj sprawdzić, ale nie wiem czy by mu to wyszło na dobre. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, BRY@N said:

W sumie kto by nie był na bramce z taką obroną będzie miał ciężko zachować czyste konto :reggie:

 

Dlatego powinniśmy mieć bramkarza, co potrafi wybronić raz na jakiś czas samemu mecz tak jak Szczęsny, czy kiedyś Fabiański albo Boruc. Nie takiego, co obroni co ma obronić, ale już nic wielkiego nie pokaże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...