Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

9 minut temu, Mejm napisał(a):

Pamietacie jak dawniej kiedy sie kwalifikowailsmy (glownie 2002 i 2008) auta jezdzily z proporczykami z orlem albo flaga za lusterkiem? Nawet te smieszne flagi tyskiego byly na balkonach. A teraz? Nic. Nikt w moim otoczeniu tymi meczami polakow nie zyje. Nawet mam wrazenie, ze samo euro tez jakies mniej popularne, w robocie nikt o nim nie gada.

 

Przejadlo sie? Repra nikogo? Sytuacja w europie nieciekawa? Tusk popsul zabawe wygrywajac wybory? Czy to tylko mi sie tak wydaje?

W 2002 roku w szkole podstawowej faktycznie było większe jaranko piłką nożną niż obecnie w robocie :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mejm napisał(a):

Pamietacie jak dawniej kiedy sie kwalifikowailsmy (glownie 2002 i 2008) auta jezdzily z proporczykami z orlem albo flaga za lusterkiem? Nawet te smieszne flagi tyskiego byly na balkonach. A teraz? Nic. Nikt w moim otoczeniu tymi meczami polakow nie zyje. Nawet mam wrazenie, ze samo euro tez jakies mniej popularne, w robocie nikt o nim nie gada.

 

Przejadlo sie? Repra nikogo? Sytuacja w europie nieciekawa? Tusk popsul zabawe wygrywajac wybory? Czy to tylko mi sie tak wydaje?

milion rzeczy, ludzie się starzeją, w tym zwykła zmiana pokoleniowa, pozmieniało się jak w naszym giereczkowie, raz, że pewnie trochę mniejsze zainteresowanie piłką u młodych, bo wolą jakiegoś streama youtubera obejrzeć (był pomysł skrócenia meczów z obecnych 90 minut, bo młodzi nie mogą tyle wysiedzieć), reklamy tyskiego wieszały janusze, którzy się zestarzeli i z duetu piwo+mecz wystarczy już tylko samo piwo po robocie :wujaszek:, teraz jest większa świadomość co powszechnie jest obciachowe a co nie, młodzi nie będą wieszać proporczyków, nawet jarając się piłką, to jest relikt tamtych czasów

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Mejm said:

Pamietacie jak dawniej kiedy sie kwalifikowailsmy (glownie 2002 i 2008) auta jezdzily z proporczykami z orlem albo flaga za lusterkiem? Nawet te smieszne flagi tyskiego byly na balkonach. A teraz? Nic. Nikt w moim otoczeniu tymi meczami polakow nie zyje. Nawet mam wrazenie, ze samo euro tez jakies mniej popularne, w robocie nikt o nim nie gada.

 

Przejadlo sie? Repra nikogo? Sytuacja w europie nieciekawa? Tusk popsul zabawe wygrywajac wybory? Czy to tylko mi sie tak wydaje?

 

Zawiedli oczekiwania i dzis już chuj te mundiale kogo obchodzą :dunno: Ja oglądałem tylko mecze Polakow dla beki. Reszte meczyków olewam. Z Teleexpressu dowiem sie kto zostal mistrzem europy. :lapka:

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mejm napisał(a):

Pamietacie jak dawniej kiedy sie kwalifikowailsmy (glownie 2002 i 2008) auta jezdzily z proporczykami z orlem albo flaga za lusterkiem? Nawet te smieszne flagi tyskiego byly na balkonach. A teraz? Nic. Nikt w moim otoczeniu tymi meczami polakow nie zyje. Nawet mam wrazenie, ze samo euro tez jakies mniej popularne, w robocie nikt o nim nie gada.

 

Przejadlo sie? Repra nikogo? Sytuacja w europie nieciekawa? Tusk popsul zabawe wygrywajac wybory? Czy to tylko mi sie tak wydaje?

Wpierdole i ciągłe mecze o honor, ciągnące się za nami od Mundialu u fiutina. Co pół roku nowy trener. Wszyscy źli, dziady z PZPN, brak młodych talentów, beka z Lewego i jego żony, awans na farcie, po meczach wstydu. Brak walki i charakteru. 

Ty no nie wiem dlaczego xD

Plus to, że 2002 i 2008 to były pierwsze turnieje po długich latach bez kwalifikacji. 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiek923 napisał(a):

młodzi nie będą wieszać proporczyków, nawet jarając się piłką, to jest relikt tamtych czasów

Ale nawet starzy/dorosnieci nie wieszaja. Moj ojciec w 2002 tez mlody nie byl a wieszal :nosacz:

Takie tez czasy, ze ilosc bodzcow i rozrywki przekracza wszelkie normy. Plus to co wyzej - reprezentacja robi nas w ch.uja, w tym samym stylu od lat (poza 2016).

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, maciucha napisał(a):

2002 rok? Oddałbym wszystko żeby cofnąć się do tego czasu :frog:

 

Jezu, 17 lat miałem. Niby dorosły, ale jeszcze nie. 

Potem chujnia z patatajnią. 

 

 

anyway.

Proboszcza bym zostawił, nowy bramkarz luz więc Szczęsny godnie może odchodzić. 

Lewy out, inwestować w ambitnych i młodych. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Tokar napisał(a):

O nie, nie dam się wkręcić 3 raz w oglądanie angoli patoli

Ja również, wolę zobaczyć sam rezultat xD. 

 

16 minut temu, Il Brutto napisał(a):

legendarna flaga Tyskie to mundial 2006, w 2002 jeszcze tego nie bylo

Hahaha fakt. 

 

W 2002 byłem na wycieczce klasowej w Zakopcu, co tam się działo jak Hajto był przy piłce z Koreą. :lul:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...