Skocz do zawartości

Euro 2024


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Denmark eventually ended up finishing second as it was left to discipline to determine which team finished ahead of the other. Both nations also received the same number of yellow cards on their respective playing squads, but UEFA have now confirmed that Denmark finished second because of a booking given to Slovenia assistant coach Novakovic Milivoje.

 

Tak jak wyżej, nie wynik eliminacji, a żółta dla asystenta :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

27 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Po tym co widzę na drabince, Niemcy Anglia finał i Angole jak zwykle z paterą dla przegrywów. 

 

Ale sercem jestem za finałem Austria - Niemcy i tryumf potężnych Austriaków xD. 

Nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi. Niemcy z Anglikami w finale oznaczają triumf Niemców, no bo wiecie - Harry Kane.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bartg napisał(a):

Z ciekawostek typerkowych najpopularniejszy final, czyli Francja Niemcy nie jest możliwy :kaz: Francja zajmujac drugie miejsce trafila do drabinki z Niemcami, Portugalia czy Hiszpania, więc jakies 75% typow na sklad finału poszlo sie jebac. Dzieki zabojady za nic. 

No ja trochę porobiłem symulacji na jakiejś stronce przed typowaniem, żeby sprawdzić czy finał Niemcy - Włochy jest realny. 

Odnośnik do komentarza

Być może ktoś już na to wpadł, bo 240 postów przejrzeć nie sposób, ale chyba znalazłem pomysł na dotarcie repentacji do finału każdej wielkiej imprezy.

INNE REPREZENTACJE GO NIENAWIDZĄ, ZNALAZŁ PROSTY SPOSÓB [ZOBACZ JAKI]

Hibernujesz naszych grajków po awansie, przed pierwszym meczem ich przywracasz, mówisz, że to mecz o honor i powtarzasz to przed każdym spotkaniem.

Różnica w grze naszych kopaczy pod presją a bez presji, to dwie różne rzeczy. Nadal nie byliśmy nagle jacyś do(pipi)ani fizycznie czy kondycyjnie, ale naliczyłem w pewnym momencie 5 (!) celnych podań na połowie przeciwnika, ja w szoku. I to na tle Francji. OK, niemrawej, cherlawej, ale wciąż Francji.

Dobrze, że ten Probierz zostaje. W ataku, w pomocy coś nam się chyba w przyszłych miesiącach i latach uda zrobić, do ogarnięcia na poważnie jest obrona. Tegoroczne MŚ to frycowe za zmianę pokoleniową, wierzę, że będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

W 2016 może był lepszy blok defensywny bo jednak wtedy tyle bramek nie traciliśmy. Dodatkowo nie wiem jak to Nawałka poukładał ale działało to wszystko dobrze i tu najbardziej mi się podobał mecz z Niemcami, gdzie niby większość czasu byliśmy w defensywie ale widać było w tym jakąś taktykę. Wzajemna asekuracja zawodników, pilnowanie własnych stref boiska naprawdę miało to ręce i nogi a teraz to jak dzieci we mgle. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Butt napisał(a):

Jakieś słabe drużyny zawsze się znajdą, chociażby Polska. :kekw:

no ale taka kurde prawda, ktoś musi być słaby, życie pokazuje, że tak już musi być, więc jeśli ktoś musi, to dlaczego nie my? to tak jakby ktoś zginął w wypadku losowym, samochodowym powiedzmy, a jego rodzina nie mogła zrozumieć "dlaczego akurat nas to spotkało", czyli pytanie, które mógłby zadać ktokolwiek komu ktoś w rodzinie zginął. mieliśmy te swoje euro 2016 i tyle, jak na średnią repre to fajnie, że się trafiło, a teraz przytrafi się komuś innemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...