Skocz do zawartości

Death Stranding 2 On The Beach


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Rtooj napisał(a):

Ta scena z dwoma babkami to już można pomylić z filmem. Jeszcze jedna generacja i nie będzie można poznać czy to gra czy film. 

nie wiem, ja ani przez chwilę nie miałem wrażenia że oglądam żywych aktorów, głównie przez charakterystyczne woskowe twarze. Jak na grę wygląda spoko, ale gdzie temu do fotorealizmu. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, ASX napisał(a):

nie wiem, ja ani przez chwilę nie miałem wrażenia że oglądam żywych aktorów, głównie przez charakterystyczne woskowe twarze. Jak na grę wygląda spoko, ale gdzie temu do fotorealizmu. 

spoko, każdy ma inny poziom naiwności ;)

Moja siostra kompletnie nie ma styczności z grami i jak widziała kiedyś filmik z tlou2 to się pytała czy to film. Dla mnie tam nie było miejsca na wątpliwości, ale w kilku momentach w ds2, np. w scenie robienia zdjęć, już bym się dał nabrać gdybym nie miał wiedzy i nie grał.

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał(a):

dawać kurde datę nadejścia tego growego Jezuska!

Coś mi się wydaje, że budżet gry jest duży xD

 

Hideo-Kojima-and-Hermen-Hulst-E3-2016.jp

2 godziny temu, Donatello1991 napisał(a):

Walka o GOTY chyba najwieksza od lat w 2025.

O ile DS2 i GTA VI wyjdą razem w tym samym roku, na razie mamy info, że nie podali daty na TGS, więc ciężko powiedzieć jaki jest stan gameplayu...

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2024 o 09:53, Daffy napisał(a):

Niesamowity jest decima engine doprawiony pieprzem Hideo, który od zawsze robi najlepsze cutscenki w tej branży 

Niesamowity czlowiek z niego. Juz nie jest blokowany przez korpo, wiec moze rozwijac skrzydla w kierunkach ktore mu odpowiadaja. No pieknie to rozegral. Kibicuje mu z calego serca. Moze w kocu zrobi ten horrorek ktorym nas tak straszyl :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...