Skocz do zawartości

Ostre


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

Lay_sFlaminhot.png?v=1665073812

Z zabki. Nie jest zle, zaryzykuje ze to najmocniejsze mainstreamowe czipsy jakie jadlem (moze czadar byl mocniejszy ale wtedy wykladalem sie po drugim czipsie). W skladzie min. posypka z jalapinto wiec nie jakies kosmiczne poziomy, ale dla kogos kto nie jada ostrego moze byc dosyc ciezko. Paczka jest niezbyt duza wiec polecam skorzystac z tej promocji i wziac dwie po 4zl.

 

12018654-12018599-zabka-packshot-lorenz-

Przy okazji obok byly crunchipsy z habanero. Duza paczka za 9zl, na kasie wyszlo 21 ale po rabacie 17... za 3 paczki czipsow :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.02.2024 o 10:06, Mejm napisał(a):

A dodatkowo w sparze kupilem takie chrupki. Ale to do weekendu trzeba zeby sobote w spokoju na kiblu przezyc.

Tohato-Habanero-56g.webp

Nie bedzie tak zle jak sie spodziewalem. Bardzo przyjemne, lekko pala ale chyba nawet slabsze sa od flaming laysow. No i to cos bardziej jak makaron z vifona a nie ziemniak. Poszly cale na raz do meczu. 

 

 

Odnośnik do komentarza

O pizzerii Jolanta i najostrzejszej pizzy w polsce slyszeli? W skrocie, zaczelo sie od Ksiazula, ktory pierwszy nagral filmik jak to jedza. W sumie jedza to zbyt mocno powiedziane, bo wzieli po 1-2 gryzy i chlopaki sie rozmontowali na cala noc. Oczywiscie potem zaczeli zjezdzac sie kozaki ostrosci i kazdy odpadal ale po dwoch kawalkach. No ale jakis Czerwony Pingwin podolal, zjadl cala. Ciekawie robi sie jednak na nagraniu kolejnego, gdzie wlasciciel opowiada o jakims typie co tez zjadl cala i wystraszyl wszystkich bo potem przez 8h umieral w pracowniczej toalecie i jeszcze dlugo pozniej xD Potwierdzilo sie, ze to byl wlasnie ten Pingwin xD I takie to jedzenie ostrego na sile...

 

Pingwin

 

I kolejny, zaznaczylem moment jak wlasciciel o nim opowiada.

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2024 o 20:16, Mejm napisał(a):

chipsy-crunchips-o-smaku-kurczaka-z-rozn

 

Kupilem do meczu a tu popijac trzeba. Nic na opakowaniu nie mowi, ze sa tak ostre, jedynie opis z tylu ze pikantne...

 

I ja się na to nabrałem, że to tylko smak kurczaka. Zwykłe kurestwo nie oznaczyć z przodu, że to ostry smak. Tak bym nie kupił. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

image.thumb.png.019e13e9f08fe78b6a96b94962f9faba.png
 

Pokonało mnie to chujostwo, bułka z szynką, sałatą, pomidorem, ogórkiem i plaster sera, po czym posmarowałem sosikiem i chciałem umrzeć. Nie sądziłem, że to będzie aż takie ostre. Tabasco czy inne sosy ostre to mogę sobie bez problemu zjeść, ale tej caroliny ni chuja. Trzeba będzie rozdrabniać do jakiś tam sałatek, bo tak samego sosu to nie jadalne. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...