Skocz do zawartości

Ostre


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowałem zjeść całą bułkę, ale skończyłem na trzech kęsach i wyjebałem do kosza. Półlitra mleka wypiłem i 300 ml gorzały, coś tam pomagało, ale zajebiście się męczyłeś, a ryj cały czerwony jakbyś non stop chlał. Tylko płaczesz i smarkasz po tym jak jebnięty. Już nawet nie będę próbował tego chipsa za 25 zł. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Red_ napisał(a):

Ten Roleski Carolina Reaper to ostrzejszy, czy łagodniejszy od Roleski Trynidad Scorpion?

Bo jest tak jak pan mejm pisze, tego daje się kroplę skurwiela na łyżkę majonezu, żeby zaczął iskrzyć, a nie smaruje pajdę jak dżemorem.

Dla mnie to samo, czasem butelka tygodniowo schodzi

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Red_ napisał(a):

Bo jest tak jak pan mejm pisze, tego daje się kroplę skurwiela na łyżkę majonezu, żeby zaczął iskrzyć, a nie smaruje pajdę jak dżemorem.


Po prostu ładnie pachniał ten sos to se myślę, że będzie spoko i jeb na całą bułkę. 

Odnośnik do komentarza

Mój taki max obecnie jak chodzi o ostrosc i to jeszcze sprawia jakas przyjemnosc to buldak x3, wyzej to juz tortury. Mój ulubiony kebab na wyzwanie z kebabem maczeta, ale chyba nikt tego nie wygrał, mieso pływa w tym sosie, bez sensu. Kiedys z kumplami bylismy w meksykanskiej knajpie, mieli tam liste sosow wedlug ostrosci, jeden ziomek zapytał, czy mają coś specjalnego pod lady, okazalo sie, ze tak. Pół łyżeczki może dałem na burrito, to jakby mi ktoś szpilki wbijał w usta i język, nie polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

8935311130981.jpg

 

Ktos pisal, ze vifon zrobil podrobki buldakow i dzisiaj zauwazylem to w lidlu wiec wzialem.  Zdziwilo mnie, ze jest to import bo z tylu nalepka po polsku a nudle sa made in wietnam. I co moge powiedziec? Ogolnie to, ze zje.balem na maksa bo idac tropem buldakow czarny jest x1, czerwone odpowiednio x2 i x3. Tutaj dopiero wklejajac to zdjecie zobaczylem, ze jest to x4... Teraz juz wiem czemu nie dalem rady (co nie znaczy, ze vifonowemu x2 bym dal). No jest mocne, dla mnie za bardzo i pierwszy raz czulem efekt zyletek na jezyku. Smakowo no to wiadomo, ze bije sztucznoscia jak z kazdego buldaka. Takze jak ktos lubi to moze sprobowac.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał(a):

8935311130981.jpg

 

Ktos pisal, ze vifon zrobil podrobki buldakow i dzisiaj zauwazylem to w lidlu wiec wzialem.  Zdziwilo mnie, ze jest to import bo z tylu nalepka po polsku a nudle sa made in wietnam. I co moge powiedziec? Ogolnie to, ze zje.balem na maksa bo idac tropem buldakow czarny jest x1, czerwone odpowiednio x2 i x3. Tutaj dopiero wklejajac to zdjecie zobaczylem, ze jest to x4... Teraz juz wiem czemu nie dalem rady (co nie znaczy, ze vifonowemu x2 bym dal). No jest mocne, dla mnie za bardzo i pierwszy raz czulem efekt zyletek na jezyku. Smakowo no to wiadomo, ze bije sztucznoscia jak z kazdego buldaka. Takze jak ktos lubi to moze sprobowac.

Miałem w ręku wczoraj, ale po tych podrobkach buldakow z biedry z napisem x3 a ostrości zero, myślałem, że też strata kasy. Trzeba będzie wziąć.

 

Te biedronkowe odradzam, makaron cienki, nieostre i ogólnie w smaku też słabizna

image.thumb.jpeg.040594dea67a033c06331cc35735419d.jpeg

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Mejm napisał(a):

8935311130981.jpg

 

Ktos pisal, ze vifon zrobil podrobki buldakow i dzisiaj zauwazylem to w lidlu wiec wzialem.  Zdziwilo mnie, ze jest to import bo z tylu nalepka po polsku a nudle sa made in wietnam. I co moge powiedziec? Ogolnie to, ze zje.balem na maksa bo idac tropem buldakow czarny jest x1, czerwone odpowiednio x2 i x3. Tutaj dopiero wklejajac to zdjecie zobaczylem, ze jest to x4... Teraz juz wiem czemu nie dalem rady (co nie znaczy, ze vifonowemu x2 bym dal). No jest mocne, dla mnie za bardzo i pierwszy raz czulem efekt zyletek na jezyku. Smakowo no to wiadomo, ze bije sztucznoscia jak z kazdego buldaka. Takze jak ktos lubi to moze sprobowac.

Zjadłem własnie bez problemu tego x4, nie ma startu do buldakow x2 czy x3. może poziom tego czarnego ewentualnie. Chociaz wielkosc saszety z tą pasta paprykowa mnie przestraszyła na początku.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał(a):

Ku.rwa dzisiaj kupilem xD I dokladnie to samo powiedzial ktos na yt, moze im sie te x2 i x4 poje.baly na opakowaniach.

Więcej tego nie kupie, te szaszety to sam olej, zgaga mnie pali do teraz. Po buldakach tak nie mam.

Z tym oznaczeniem to sie serio im cos pojebalo, x4 zjadlem na luzie a dzis po x2 pot mi zaczal leciec z czoła xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...