Skocz do zawartości

Armored Core VI: Fires of Rubicon


Rekomendowane odpowiedzi

No i cyk prawilnie 3 przejścia zaliczone. Warto, fajne zmiany w misjach jak i te nowe, szczególnie z true endingu. Finał dość wymagająca walka, trochę już nerwy puszczały ale poszło. Szkoda tylko że nie wpadło nic nowego do sklepu po tych 3 przejściach. Zostały S-ki. Brakuje mi 30+ misji, 3/4 z tego to będzie banał ale te kilka z zakończeń pewnie trzeba by posiedzieć nad tym. Pograć jeszcze trochę pogram żeby sprawdzić kilka broni i zobaczymy jak to będzie. 

 

Gra jest absolutnie świetna, jednak co FROM to FROM i nie muszą to być soulsy. A fabuła/Lore ciekawe i więcej tu sensu od tego co jest np. w ER xd Szybki satysfakcjonujący gameplay (gra nie jest raczej trudna, ale jest pare skoków gdzie weryfikuje czego się nauczyliśmy, a im bardziej się ogarnia to oczywiście fun jest większy jak się np. kasuje paski innym AC szybkim staggerem, kopniakiem i melee), ładnie to wygląda i brzmi. 10/10 spokojnie. 

 

Oj jak grałbym to w zeszłym roku to z pewnością coś by pozmieniało w moim rankingu Goty 23. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero zacząłem grać. To jest lepsze, niż się spodziewałem. :obama: Customizacja troszkę przytłacza ilością parametrów, ale zarazem gra jest bardzo przystępna. Kto chce może bawić się w rangi S, ale tak żeby tylko przejść, to też zabawa jest przednia. Checkpointy i możliwość zmiany konfiguracji po porażce, możliwość powtarzania misji, obszerne tutoriale. Miałem trochę obawy, czy się nie odbiję, bo to jednak From, ale jak na razie zero problemów - kilku pierwszych bossów padło za pierwszym podejściem. Zobaczymy jak dalej.

 

Ogólnie gra bardzo satysfakcjonująca a sterowanie lepsze, niż się spodziewałem. Gram na PC i całość działa i wygląda bardzo ładnie na leciwym sprzęcie. Jest dobrze. :banderas:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Suavek napisał(a):

Ja dopiero zacząłem grać. To jest lepsze, niż się spodziewałem. :obama: Customizacja troszkę przytłacza ilością parametrów, ale zarazem gra jest bardzo przystępna. Kto chce może bawić się w rangi S, ale tak żeby tylko przejść, to też zabawa jest przednia. Checkpointy i możliwość zmiany konfiguracji po porażce, możliwość powtarzania misji, obszerne tutoriale. Miałem trochę obawy, czy się nie odbiję, bo to jednak From, ale jak na razie zero problemów - kilku pierwszych bossów padło za pierwszym podejściem. Zobaczymy jak dalej.

 

Ogólnie gra bardzo satysfakcjonująca a sterowanie lepsze, niż się spodziewałem. Gram na PC i całość działa i wygląda bardzo ładnie na leciwym sprzęcie. Jest dobrze. :banderas:

 

Gra działa też świetnie na pocket pc, to zasługa dobrej optymalizacji i premiery jeszcze na stare konsole. Ja szczerze mówiąc wiele czasu w warsztacie nie spędziłem, jak dostałem działka obrotowe to już do końca gry tylko one :wub:

Odnośnik do komentarza

Wsiąkłem. Rewelacyjna gra. Świetne udźwiękowienie idzie w parze z naprawdę odczuwalną mocą wszelkich trafień i uderzeń. No i jak już wspomniałem wyżej, poziom trudności nie jest jakiś wygórowany, dzięki czemu gra jest z jednej strony przystępna, a z drugiej mimo wszystko wymaga trochę zręczności i planowania. Jak na razie nie miałem żadnych większych problemów z bossami, czy Areną. Misji czy bossów fabularnych póki powtarzać nie musiałem, nawet checkpointami, aczkolwiek jestem bodajże w trakcie drugiego Chaptera dopiero.

 

Chętnie się pobawię później w customizację mechów, bo jak na razie trzymam się w miarę prostego builda z bronią melee, dwoma wyrzutniami rakiet na ramionach i bronią palną zależną od sytuacji. Właśnie odblokowałem działko maszynkowe i jednak kusi zrobić jakiś czołg z dwoma takimi plus rakiety czy granatniki.

 

Ogólnie grając mam banana na mordzie, czego dawno nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jak tylko napisałem powyższe, to Smart Cleaner mną pozamiatał. ;) Pierwszy boss, który przysporzył trudności. Nawet nie tyle taktyka była problemem, co zasób amunicji. No ale po kilku próbach padł. Teraz czytam, że niby miał on jakiś słaby punkt, ale chyba go nie dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Suavek napisał(a):

Oczywiście jak tylko napisałem powyższe, to Smart Cleaner mną pozamiatał.  Pierwszy boss, który przysporzył trudności. Nawet nie tyle taktyka była problemem, co zasób amunicji. No ale po kilku próbach padł. Teraz czytam, że niby miał on jakiś słaby punkt, ale chyba go nie dostrzegłem.

 

Nawet dwa - wnętrze komina i fragment pomiędzy łapami-zgniatarkami. I w jednym z zakończeń spotkasz go ponownie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Agent_Man napisał(a):

Nawet dwa - wnętrze komina i fragment pomiędzy łapami-zgniatarkami.

No tam też celowałem, głównie w komin z powietrza, i tak mało HP tracił, że się zastanawiałem, czy coś robię nie tak. Resztkami amunicji z czterech broni go dobijałem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Suavek napisał(a):

No tam też celowałem, głównie w komin z powietrza, i tak mało HP tracił, że się zastanawiałem, czy coś robię nie tak. Resztkami amunicji z czterech broni go dobijałem.

 

Hit box w kominie był jakiś dziwny. Raz rakieta pięknie kroiła hp i nabijała stagger, a raz tylko lekko zarysowała przeciwnika :dunno:

Odnośnik do komentarza

Bo trzeba być centralnie nad tym kominem. I nie ważne jaka broń, fajnie też można karać jak robi ten obrót i się zatrzyma to można walić w dziurę od przodu, tak samo jak robi charge. Wiem bo robiłem z 30x ta misja na S żeby się dowiedzieć że koszta ammo powodowały że cały czas było A :kekw:

i trzeba było brać bardziej ekonomiczny zestaw. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...