Skocz do zawartości

Dragon Ball: Sparking! Zero


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, ginn napisał(a):

Pykacie?

Jeszcze jak :obama: spełnienie marzeń i prawdziwe BT4. Nooo... Chyba, że ten brak split screena porządnego ale po za tym miód. Na razie wziąłem tańszą wersję na PC i gram sobie na ROG Ally i jest cudownie. Postacie z ,, Super " mimo, że to nie moja bajka mają piękne animacje i efekty (ki, ładowanie mocy itd. ) wygląda to zjawiskowo. Można gierkę nazwać programem do reżyserowania pojedynków z DB no i wygląda lepiej jak animu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ginn napisał(a):

Co taka cisza? Pykacie?

Tajest, ale kurde ciężko zwalczyć pamięć mięśniową z BT3. Wskoczyłem na chwilę w online, dostałem bęcki jak przedszkolak i wróciłem z podkulonym ogonem :dog: Ale sama giereczka - super, spełnienie marzeń nastoletniego szczyla jarającego się sajanami z ogonami co mogą stać się dużymi małpami.

Odnośnik do komentarza

Jest tak pół na pół, bo nadal te największe madafaki z bajki są koksami, ale w rankedach masz ograniczenie w postaci liczby DP (Destructive Power). Możesz dobrać sobie postaćki o łącznej wartości 15 DP, największe koksy mają chyba po 10DP. I tak możesz mieć jednego zabijakę i jednego średniaka, a Twój przeciwnik może sobie wybrać więcej ludków, ale o mniejszej mocy. Finalnie możliwa jest sytuacja 2vs5 i tu już jak trafisz na kogoś, kto umie grać to szanse będą w miarę równe. W Budokaiach nigdy nie było balansu jako takiego, bo raczej nie aspirowały do bycia kompetytywnymi gierkami.

Odnośnik do komentarza

Jak to u was wygląda, przechodzicie te ,,fabularne'' tryby gierki? Ja ledwo liznąłem fabułę Goku i Piccolo ale mam trochę dosyć odtwarzania ,,zetki'' w gierkach tym bardziej po Kakarocie więc odpuściłem i jedynie co robię to odtwarzam sobie pojedynki z anime i biorę udział w turniejach ale gierka jest na tyle dobra i śliczna, że potrafię się przykleić na długie godziny. Położyłem się wczoraj około 3:00 bo leżałem sobie w łóżku i odtwarzałem pojedynki typu Trunks vs Cell, Vegeta vs C18 itp. a na 8 do pracy :frog: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Krzysztof93 napisał(a):

Jak to u was wygląda, przechodzicie te ,,fabularne'' tryby gierki?

Tak planowałem, ale jakoś palec mi się omsknął na rankedy i tak już utknąłem :rayos: Marzenie się spełniło, mam Budokai Tenkaichi z online na wyciągnięcie ręki. Raz dostaje się baty, drugi raz spuszcza się baty innym, uzależniające to jest.

Jakby co brałem podstawkę, season passa to dopiero jak pokażą co dokładnie w nim ma być. Roster już teraz jest ogromny nawet pomimo pierdyliarda wersji Goku i Vegety, także na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma to jak zlać jakiegoś domorosłego gagatka jako Yajirobe albo Pan :banderas:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Krzysztof93 said:

Jak to u was wygląda, przechodzicie te ,,fabularne'' tryby gierki?

Przeszedłem kilka scenariuszy "what-if". Są dość nierówne.

 

Spoiler

Z jednej strony mamy Goku wygrywającego turniej uniwersów i za to jest cutscenka, a z drugiej gdy Goku przeżyje spotkanie z Raditzem, otwiera się ścieżka, podczas której zostaje SSJ na Ziemi, a na Namek Vegeta SSJ pokonuje Friezę.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BANDAI NAMCO Entertainment Inc. (Headquarters: Minato-ku, Tokyo; President and CEO: Ueda Minami) is pleased to announce that Dragon Ball Sparking! ZERO, the latest home video game in the Dragon Ball Z Sparking! series, released on Thursday, October 10, 2024 (STEAM® version Friday, October 11, 2024), has surpassed 3 million copies sold worldwide (※ 1) within 24 hours of its release.

:notbad:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...