Skocz do zawartości

ASUS ROG Ally - Handheld PC


Rekomendowane odpowiedzi

No ja dziś u brata trochę posiedziałem, potestowałem. Pokazał mi Spidermana, The Last of Us i demko Finala XVI. To naprawdę świetnie wygląda na małym ekranie. Widziałem sporo filmików, ale na żywo to jednak inaczej i zrobiło to na mnie wrażenie.

 

Co jeszcze fajne jest w tych PC że pojawiają się kolejne patche, jakieś Fsry itp i gra może z czasem działać o wiele lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

 

27 minut temu, iluck85 napisał(a):

Dlatego SteamDeck wypada średnio potem po takim rogalu. Mnie ciekawi ten X. Tylko bateria słabsza od SD. 

 

 

X ma tylko więcej ramu. Osiągi są właściwie identyczne bo cała reszta jest taka sama.

 

To jest upgrade funkcjonalny (bateria, złącza itp.)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał(a):

No ja dziś u brata trochę posiedziałem, potestowałem. Pokazał mi Spidermana, The Last of Us i demko Finala XVI. To naprawdę świetnie wygląda na małym ekranie. Widziałem sporo filmików, ale na żywo to jednak inaczej i zrobiło to na mnie wrażenie.

 

Co jeszcze fajne jest w tych PC że pojawiają się kolejne patche, jakieś Fsry itp i gra może z czasem działać o wiele lepiej.

 

 

Wiem, że może kiepskie porównanie, bo gra specyficzna, ale odpaliłem sobie Scorn (też miałem rozgrzebanego na konsoli) - jak to wygląda i działa w 900p/high na Rogu, to sam się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza

:reggie: nie wiedziałem tego o sobie, że jestem aż takim handheldowcem okrutnym. Po ukończeniu Fallen Order zabrałem się za Survivor ale na PS5 bo tutaj akurat nie ma co męczyć rogalika bo gierka nie jest arcydziełem optymalizacyjnym... lekko mówiąc :/ i złapałem się na tym, że większy fun mam z gierki puszczonej przez Remote Play na rogaliku mimo, że siedzę sam w pokoju mając przed sobą telewizor, konsolę i wygodnego pada. To ja jak debil zamiast cieszyć się dużym ekranem i ergonomią to się pochylam do komputerka i narzekam, że mnie szyja boli. 
Trzeba to zwalczyć, dać komputerkowi odpocząć i walnąć gierkę na konsoli bo niedługo łba nie podniosę na wprost :kekw:

Odnośnik do komentarza

Podziwiam chęci forumowiczów do systematycznego zamawiania nowych sprzętów i sprzedawania ich później. Ja sobie szukam urządzeń na stałe, są moimi przyjaciółmi :balon: kurde. Nie potrafiłbym zrobić ze swojego domu centrum testów, handlu i wysyłki. 
mówiłem kiedyś o wymianie routera i nadziei, że poprawi mi to feeling korzystania z remote play. No jest teraz wspaniale :banderas: ekranik rogalika mimo, że LCD jest kotem i obraz z gierek PS5 wygląda bajecznie, komputerek na 10W chłodny, cichy i może pracować długo. Zastanawiam się jedynie co z funkcjonalnością touchpada w gierkach bo teraz mam ustawione tylko na klikanie a co w momencie gdy jakiś ex będzie wymagał przesunięcia palcem w górę, dół czy prawo/lewo? Nie wiem :niki: ale w multiplatfusach sprawdza się to wszystko jak w bajce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał(a):

 

Co tak późno? Komputerek za parę tysi, a dramę robisz jakbyś kupował kompa Apple za 50k


Yyy bo nie był dostępny? 
 

@Krzysztof93 Ja tam lubię nowości i je sprawdzać. 
Do tego czarny kolor. Nie lubię białego, moje pedantyczne podejscie tego nie ogarnia :kekw:

Nie ja jeden który robił tu fikołki. Asus > SD.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, iluck85 said:


Yyy bo nie był dostępny? 
 

@Krzysztof93 Ja tam lubię nowości i je sprawdzać. 
Do tego czarny kolor. Nie lubię białego, moje pedantyczne podejscie tego nie ogarnia :kekw:

Nie ja jeden który robił tu fikołki. Asus > SD.

 

Nie ma touchpadów, więc w RTSy i Heroesy grać się będzie do dupy. Zatem SD > Asus

Odnośnik do komentarza

To są niuanse. Każdy ma wady i zalety. 
Mnie te panele bardziej wkurwialy :) 

Plus za etui sensowne, bo ta wydmuszka Asusa do przemilczenia. Nawet te etui za 140zl średnie mocno.

Mimo Windowsa który nie jest pod ten ekran stricte, to dla mnie o wiele lepsze rozwiązanie. Chociażby instalacja apki Xboxa. Mimo gorszej pracy na baterii, to jest to sprzęt mocniejszy. Mnie finalnie nawet ekran oled nie przekonał do SD i  wybieram Roga. Liczyłem że @Ukukuki kupi bo tak napisał, naskrobie coś ale cisza w temacie. 
Ja miałem czekać na obniżkę ceny, podatek od nowości żeby spadł, nie było też sprzętu jakiś czas. 
Dostalem meila od Asus bo się wpisałem i jest dostępny na ich stronie. 

Miałem też PS5 pro w planie, ale od konsol raczej będę odchodzić widząc ten pokaz i w jakim kierunku to idzie. Skończę co mam i wyjazd. W tym budżecie wybrałem przenośnego Asusa z którego będę miał więcej frajdy niż PS5 pro które mi da kilka klatek więcej w remasterze gry z PS4… tyle w kwestii dlaczego kupiłem w tej cenie, bo dla większości nie jest do przełknięcia. 

Odnośnik do komentarza

Cena jest potężna to trzeba przyznać ale kurde jak lubisz grać mając wszystko w łapkach :lapka: (ja się dopiero niedawno dowiedziałem, że jest to mój ulubiony najbardziej komfortowy/przytulny sposób grania) no to świetny sprzęcik, ja swojego rogalika uwielbiam i to tego bez X i gram na tym codziennie choćby to miało być tylko dojście do nowego punktu medytacji w Survivor w remote play z ps5. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, iluck85 said:

To są niuanse. Każdy ma wady i zalety. 
Mnie te panele bardziej wkurwialy :) 

Plus za etui sensowne, bo ta wydmuszka Asusa do przemilczenia. Nawet te etui za 140zl średnie mocno.

Mimo Windowsa który nie jest pod ten ekran stricte, to dla mnie o wiele lepsze rozwiązanie. Chociażby instalacja apki Xboxa. Mimo gorszej pracy na baterii, to jest to sprzęt mocniejszy. Mnie finalnie nawet ekran oled nie przekonał do SD i  wybieram Roga. Liczyłem że @Ukukuki kupi bo tak napisał, naskrobie coś ale cisza w temacie. 
Ja miałem czekać na obniżkę ceny, podatek od nowości żeby spadł, nie było też sprzętu jakiś czas. 
Dostalem meila od Asus bo się wpisałem i jest dostępny na ich stronie. 

Miałem też PS5 pro w planie, ale od konsol raczej będę odchodzić widząc ten pokaz i w jakim kierunku to idzie. Skończę co mam i wyjazd. W tym budżecie wybrałem przenośnego Asusa z którego będę miał więcej frajdy niż PS5 pro które mi da kilka klatek więcej w remasterze gry z PS4… tyle w kwestii dlaczego kupiłem w tej cenie, bo dla większości nie jest do przełknięcia. 

 

Mnie też, ale Dawn of War bardzo mocno mnie do nich przekonał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...