Skocz do zawartości

ASUS ROG Ally - Handheld PC


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Assassins_78 napisał(a):

Dokładnie tak jak pisze @Ukukuki ja mam okazję kupić nowego legion go jeszcze w folii za ~1500 zł :D i tak się gryzę czy warto, czy nie poczekać na coś nowszego :P 

Bierz. Ekran robi robotę. 144hz mruga na tyle często że tearing nie straszny, odpalam gierki najbardziej wymagające w 800p co przy ekranie 1600p mnie nie boli i jestem zadowolony. Bateria ~oryginalny Ally ale 2 USB4 (góra, dół) oraz brak przypalania kart mi wystarczy. Soft ma też od razu suwak do TDP (po aktualizacjach) czego mi brakowało w AC zawsze. Za 1500 nie się co zastanawiać, fajny sprzęcior a nowy sprzet z nowym APU trafi najpewniej kwiecień/maj na rynek dopiero. Z2 dopiero w plotkach :-/

 

Miałem SD, SD OLED i Ally (Z1E) i Legion Go. Z Windowsowych najbardziej mi siedzi Legion obecnie :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, NemoKOF napisał(a):

Bierz. Ekran robi robotę. 144hz mruga na tyle często że tearing nie straszny, odpalam gierki najbardziej wymagające w 800p co przy ekranie 1600p mnie nie boli i jestem zadowolony. Bateria ~oryginalny Ally ale 2 USB4 (góra, dół) oraz brak przypalania kart mi wystarczy. Soft ma też od razu suwak do TDP (po aktualizacjach) czego mi brakowało w AC zawsze. Za 1500 nie się co zastanawiać, fajny sprzęcior a nowy sprzet z nowym APU trafi najpewniej kwiecień/maj na rynek dopiero. Z2 dopiero w plotkach :-/

 

Miałem SD, SD OLED i Ally (Z1E) i Legion Go. Z Windowsowych najbardziej mi siedzi Legion obecnie :-)


 

A te odłączane kontrolery nie łapią luzu? Jak w switchu. 

Odnośnik do komentarza
On 10/10/2024 at 12:25 AM, drozdu7 said:

Ten MSI Claw to faktycznie takie ścierwo? Bo patrzę że już ta mocniejsza wersja kosztuje 1500zl

Za te pieniądze może by się nadało do emu, GP i starszych gierek

 

Pisarski zrobił test uwzględniający cenę, dziś wrzucił. W skrócie nadal syf, ale za 1500 w sumie ok, bo działa i da się grać. Ale ani do Decka ani do ROGa nie ma podejścia. Czyli w sumie zależy czego oczekujesz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...