Skocz do zawartości

ASUS ROG Ally - Handheld PC


Rekomendowane odpowiedzi

No ja dziś u brata trochę posiedziałem, potestowałem. Pokazał mi Spidermana, The Last of Us i demko Finala XVI. To naprawdę świetnie wygląda na małym ekranie. Widziałem sporo filmików, ale na żywo to jednak inaczej i zrobiło to na mnie wrażenie.

 

Co jeszcze fajne jest w tych PC że pojawiają się kolejne patche, jakieś Fsry itp i gra może z czasem działać o wiele lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

 

27 minut temu, iluck85 napisał(a):

Dlatego SteamDeck wypada średnio potem po takim rogalu. Mnie ciekawi ten X. Tylko bateria słabsza od SD. 

 

 

X ma tylko więcej ramu. Osiągi są właściwie identyczne bo cała reszta jest taka sama.

 

To jest upgrade funkcjonalny (bateria, złącza itp.)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał(a):

No ja dziś u brata trochę posiedziałem, potestowałem. Pokazał mi Spidermana, The Last of Us i demko Finala XVI. To naprawdę świetnie wygląda na małym ekranie. Widziałem sporo filmików, ale na żywo to jednak inaczej i zrobiło to na mnie wrażenie.

 

Co jeszcze fajne jest w tych PC że pojawiają się kolejne patche, jakieś Fsry itp i gra może z czasem działać o wiele lepiej.

 

 

Wiem, że może kiepskie porównanie, bo gra specyficzna, ale odpaliłem sobie Scorn (też miałem rozgrzebanego na konsoli) - jak to wygląda i działa w 900p/high na Rogu, to sam się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza

:reggie: nie wiedziałem tego o sobie, że jestem aż takim handheldowcem okrutnym. Po ukończeniu Fallen Order zabrałem się za Survivor ale na PS5 bo tutaj akurat nie ma co męczyć rogalika bo gierka nie jest arcydziełem optymalizacyjnym... lekko mówiąc :/ i złapałem się na tym, że większy fun mam z gierki puszczonej przez Remote Play na rogaliku mimo, że siedzę sam w pokoju mając przed sobą telewizor, konsolę i wygodnego pada. To ja jak debil zamiast cieszyć się dużym ekranem i ergonomią to się pochylam do komputerka i narzekam, że mnie szyja boli. 
Trzeba to zwalczyć, dać komputerkowi odpocząć i walnąć gierkę na konsoli bo niedługo łba nie podniosę na wprost :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...