Skocz do zawartości

Phantom Blade 0


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, YETI napisał(a):

Obejrzałem tą 25 minutową prezentacje z dwoma developerami i jest duża szansa, że gra odniesie większy sukces niż Steller Blade, zwłaszcza że protagonista nie ma sylwetki, która obraziłby uczucia lewaków.

Duża pomoc od Sony przy developingu, art director z From Software, z gierki do której podchodziłem z dystansem, bo chiński projekt, do gry, która może wpaść do czytnika w dniu premiery.

To studio wydało coś wcześniej?

Jakieś dwie popierdółki xD 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy trailer był mocno wyreżyserowany i różni się od tego co teraz pokazali nawet w przypadku walk z tymi samymi przeciwnikami. Teraz wygląda to jak gra, a wcześniej przez większość czasu jak zlepek QTE z Heavenly Sword z cięciami tuż przed faktycznym gameplayem. Zmiana jak najbardziej na plus bo po pierwszym trailerze i informacjach na temat systemu walki to wychodziła mi jakaś wariacja bitki jak w Remember Me a okazuje się że to normalny slasher.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

- demka na PSN na razie nie będzie, muszą naprawić problemy z feedbacku od ludzi z targów

- nie jest to też third party ex na PS5, po prostu taką platformę wybrali jako domyślną, będzie też na PC, ale nie podali, czy od razu

- nie ma też żadnego deala z Sony na produkcję i marketing 

- po raz kolejny potwierdzili - gra nie jest soulslikiem 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szermac napisał(a):

No kilka dni temu co innego przeczytałem pod zbiorczym postem podczas targów od twórców :reggie:

Nie mają żadnego deala na nic, ale przewijało się wcześniej 'marketing support', pewnie chodzi o zwykły marketing (ten nieodpłatny), tak jak każdej innej gry, wrzucanie trailerów na State of Play, a że ładna to też może gdzieś na Playstation site itp. 

 

https://www.bilibili.com/read/cv35189387/?jump_opus=1

Tak, support, ale nieodpłatny, bez restrykcji i deali na wyłączność. 

 

Tak, czy inaczej niewiele to zmienia, może gra nie będzie za 350 zł, bo nikt nie narzuci ceny, tyle :D 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...