Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Rtooj napisał(a):

Szkoda że cała kampania wokół gry jest tak bez polotu, te trailery to ani grama nie mają tych robionych przez Kojimę, pytanie, czy bez niego sama gra też nie zrobi się nijaka.

Nie przekonuje mnie ten remake, jeżeli będzie 1:1 to dla mnie te ograniczone tereny to będzie zderzenie z rzeczywistością, i żadna grafika nie pomoże.

Może poziomy podczas "snu" rozbudują z 5 minut do 6 godzin, to byłby chyba największa niespodzianka w historii remasterów ;]

Nic nie rozbudują, to jest remake pokroju The Last of Us Part 1, zmieniona oprawa graficzna i leciutko animacje, tyle. 

 

To jest wręcz niesamowite, że rozdmuchali promocje tego tytułu na tyle lat i eventów... i tak kupię, bo MGS 3 kocham, ale tak to już będzie z tym remakiem, old school gameplayowy pełną gębą. 

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej drażni ten cały remake dla gry, któremu daleko do tego rimejku i jest to bardzo krzywdzące dla takich gier jak właśnie TLOU czy RE2 i RE3, tam gry to były porządnie zrobione i to jest już REMAKE. Już prędzej nazwałbym to master duper remaster. Jeszcze technicznie ta gra to też niedomaga przy obecnej generacji, jak mają problem dać betonowe 60 klatek.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał(a):

Mnie najbardziej drażni ten cały remake dla gry, któremu daleko do tego rimejku i jest to bardzo krzywdzące dla takich gier jak właśnie TLOU czy RE2 i RE3, tam gry to były porządnie zrobione i to jest już REMAKE. Już prędzej nazwałbym to master duper remaster. Jeszcze technicznie ta gra to też niedomaga przy obecnej generacji, jak mają problem dać betonowe 60 klatek.

Przy tym co tutaj robią w MGS3, to Bloober odjebał kawał roboty jednak. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BRY@N napisał(a):

No był hardcore jeszcze miałem opis w PlaystationPlus, który musiałem poprawiać 


Rozmieszczenie żab różniło się trochę pomiędzy wersjami gry - Snake Eater vs Subsistence, PALowa wersja SE miała chyba też takie jak ta druga. Stąd mogą być rozjazdy z poradnikiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał(a):

Mnie najbardziej drażni ten cały remake dla gry, któremu daleko do tego rimejku i jest to bardzo krzywdzące dla takich gier jak właśnie TLOU czy RE2 i RE3, tam gry to były porządnie zrobione i to jest już REMAKE.


Akurat to będzie właśnie poziom TLoU, więc może to usuń ze swojego porównania (bo z Residentami sie zgadzam).

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wojtas011 napisał(a):

Potwierdzenie od cenegi, że nie będzie polskiego

 

 

Czyli kurwisko zawsze pozostanie kurwiskiem a nazywa się to Konami 2024. Pomijam PL, bo te dauny totalnie maja wyjebane czy to RU,PL,UA i co tam innego. W yebanym excelu analityk SUMIMASE przyszedł do zarządu, ukłonił się i przedstawił tabelkę, że ruskim posługuje sie jakieś 258 mln ludzi, a polskim... no tyle co w Polsce i na wygnajewie z Polski. 

 

Moich pieniążków nie zobaczą nie z tego względu, że nie ma PL, ale dlatego ten mocap wygląda obrzydliwie, zrobiony na totalnej wyjebce.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał(a):

 

Czyli kurwisko zawsze pozostanie kurwiskiem a nazywa się to Konami 2024. Pomijam PL, bo te dauny totalnie maja wyjebane czy to RU,PL,UA i co tam innego. W yebanym excelu analityk SUMIMASE przyszedł do zarządu, ukłonił się i przedstawił tabelkę, że ruskim posługuje sie jakieś 258 mln ludzi, a polskim... no tyle co w Polsce i na wygnajewie z Polski. 

 

Moich pieniążków nie zobaczą nie z tego względu, że nie ma PL, ale dlatego ten mocap wygląda obrzydliwie, zrobiony na totalnej wyjebce.

Mocne słowa jak na 15-latka. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że po Final Fantasy, kolejna legendarna marka nie otrzyma polskiej lokalizacji.

 

Po obejrzeniu najnowszych filmików, podoba mi się wykonanie otoczenia, ale niektóre modele postaci wyglądają słabo. Najbardziej podobni do oryginału są Sokolov i Volgin, Eva i Snake to nowe modele, które wyglądają poprawnie. Najgorzej został wykonany Ocelot, który w ogóle nie przypomina postaci z pierwotnej gry, nawet kolor włosów ma ciemniejszy.   

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...