Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater


Rekomendowane odpowiedzi

Grafika steela snake eatera z PS2:

 

metal-gear-solid-3-steelbook-ps2

 

Grafika subsistence (bez steela ale grafika juz inna):

 

METAL-GEAR-SOLID-3-Subsistence-PS2

 

I teraz po najmniejszej linii oporu znowu wrócili do snake eatera, psuje mi to po prostu koncepcje kolekcjonerską.

 

Wolałbym ten nowy wizerunek snejka na coverach pudełek niż reskin prac Shinkawy z przed 20 lat. Do tego Metal Gear Solid : Delta - tak powinien brzmieć podtytuł tej gry. Taki sam zabieg był z subsistance i każdy wiedział o co chodzi. Nie trzeba było tutaj dodawać snake eater.

 

 

  • beka z typa 6
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ja czytam, że te generyczne grafiki 3D powinny być na okładce zamiast prace Shinkawy, to się nóż w kieszeni otwiera. Zawsze pudełkowe wydania wyróżniały się na tle reszty produkcji właśnie wspaniałymi i wyjątkowymi pracami stworzonymi przez Shinkawe.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, chrno-x napisał(a):

Jak ja czytam, że te generyczne grafiki 3D powinny być na okładce zamiast prace Shinkawy, to się nóż w kieszeni otwiera. Zawsze pudełkowe wydania wyróżniały się na tle reszty produkcji właśnie wspaniałymi i wyjątkowymi pracami stworzonymi przez Shinkawe.

 

Jak jeszcze tam pracował...

Odnośnik do komentarza

Nie ważne czy pracuje czy nie i tak jego prace biją każdą generyczną grafikę z gry. To jego art style daje graczom ten dodatkowo unikalny szyt, że nie jest to byle produkcja stworzona na kolanie. Widziałeś grafikę shinkawy, wiedziałeś, że najczęściej było mowa o MGSie lub ZoE i że hype train nadjeżdża. Podtytuł ma sens być w delcie dalej na okładce, ponieważ sama gra zawsze miała Snake Eater w tytule i sama operacja w grze też tak się nazywała (Subsistence to z kolei przecież był zbiór trybu single, multi i dodatków, ba nawet chyba trailer omawiał co i jak). To że grafika na steelbooku jest częściowo tą oryginalną to nie zmienia faktu (bo gdzie miałeś wcześniej The Boss na okładce?) że Konami wie na czym fanom MGSa zależy (poniekąd, zobaczymy co będzie dalej).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak zarejestrowałem się kiedyś w Sony jako klient, który nabył PS2 (wtedy jeszcze chyba listownie, a nie mailowo xD) i po jakimś czasie wysłali mi płytkę z teaserem MGS3. Oglądałem to milion razy z gębą na ziemi. Dziś już tak chyba nie mam z żadną produkcją, bo i hype opadł a człowiek przyzwyczaił się do pewnej jakości gier AAA. 

Ale coś czuję, że teraz znowu lekko dygnie po śledzeniu filmików remake'a.

Odnośnik do komentarza

Ehh no faktycznei trzymaja sie oryginalu, liczylem ze zmiana kamo odbywac sie bedzie z poziomu gry bez wchodzenia do menusow. Czyli pewnie tez jak zakrecimy modelem snejka to sie zrzyga.

 

Godzinę temu, _Red_ napisał(a):

Pamiętam jak zarejestrowałem się kiedyś w Sony jako klient, który nabył PS2 (wtedy jeszcze chyba listownie, a nie mailowo xD) i po jakimś czasie wysłali mi płytkę z teaserem MGS3.

Mi plytke wyslali z uk i byly na niej demka min. killzone i jak 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...