Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Otworzyli szerzej bete, która miała wcześniej być tylko dla preorderowców bo liczą na pozytywny word of mouth, który odmieni postrzeganie gry. Ale jest to miecz obusieczny, bo jeśli graczom nie przypadnie do gustu ta beta, to pogrzebią grę jeszcze przed premierą 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem 3 mecze, zaskoczenia niestety nie ma - to Overwatch. Strzela i skacze się bardzo miło.

 

Graficzka świetna, ale postacie jakieś takie mało charakterystyczne. Za to każda ma określone zaimki (nie żartuję).

 

Ja raczej wysiadam, ale nie gra się źle.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trochę filmików z rozgrywki i większość grających cały czas powtarza głównie trzy słowa "great", "awsome" i "funny". Mimo tej początkowej krytyki gierka może się przyjąć, a niektórzy mówią, że to jest lepsze niż "Overwatch". Jestem cieka czy to będzie hit, czy kit? 

 

I w sumie może ktoś będzie wiedział, bo informacji o grze za bardzo nie śledziłem, ale czy będzie jakaś fabuła, czy tylko gołe tryby? Bo ten filmik CGI był całkiem fajny i potencjał na fajne uniwersum też było. No ale jeżeli mają być same tryby, to po co robili taki długi i dobrze dopracowany zwiastun? Aż tak wierzą w ten tytuł?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, MacLeSkr napisał(a):

I w sumie może ktoś będzie wiedział, bo informacji o grze za bardzo nie śledziłem, ale czy będzie jakaś fabuła, czy tylko gołe tryby?

Podobno będzie cała otoczka fabularna, tygodniowe aktualizacje i cinematiki pchające story do przodu. Zresztą nawet w tej becie na początku już da się to zauważyć.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jimmy napisał(a):

Podobno będzie cała otoczka fabularna, tygodniowe aktualizacje i cinematiki pchające story do przodu. Zresztą nawet w tej becie na początku już da się to zauważyć.

Jeśli otoczka fabularna ma być taka jak w Destiny to niech lepiej sobie darują. Wracając do Odrzutowca to mam nadzieję na miłe zaskoczenie jak w przypadku XDefiant. Tam też się mówiło, że to ubigówno, na szczęście w rzeczywistości gierka okazała się świetna.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem bete i średnio natomiast nawet jakby to był tytuł na 10/10 to po MAG na ps3 odpuszczam wszystko co działa tylko po sieci na konsolach. Ludzie pograją kilka miesięcy następnie będzie F2P a rok do dwóch później zamknięcie serwerów.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w to trochę, więc mogę się wypowiedzieć. Graficznie i animacyjnie doprawdy super. Nie spodziewałem się aż tak wysokiej jakości pod tym względem. To jest topka i to bez dwóch zdań. Świetny jest też movement. Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że nie jest to jednak Unreal Tournament, a bardziej Quake 3 Challenge ProMode. Sama zaś rozgrywka...no z tym jest już deczko gorzej. System miesza w ten sposób, aby w danej drużynie nie był dwóch tych samych klas postaci, ale niektóre z nich są bardzo średnie pod kątem przydatności, no bo weźmy np laskę snajpera. Kolesiówa powinna ściągać przeciwników jednym strzałem biorąc pod uwagę jak wolno ładuje się broń, a tak nie jest. To samo typiara z kuszą, która bije za słabo w stosunku do tempa ładowania. Mi się to nie podoba. Gra mi się znacznie gorzej niż w darmowego XDefianta od Ubi. Pomimo tego gra ma to "coś" co sprawia, że chce się jednak grać, tyle tylko że niestety...Sony życzy sobie za grę w przeciwieństwie do Ubi żywe dulary. Jako gra FTP mogłaby się obronić i zyskać sporo graczy, ale w obecnym modelu biznesowym IMO nie ma na to większych szans...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...