Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Quantum Flux napisał(a):

W piąteczek z przyjemnością wjedzie Astro Bot, a takie padliny nawet niech nie zdychają, tylko błagam - niech kurwa już nie wychodzą.

No ja mam nadzieję, że Astro sprzeda się w sporej ilości i pokaże Sony, że skupienie się na GaaS to był strzał w kolano.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał(a):

U mnie na liście @Kalinho_PL grał.


To trofeowy czubek - ciekawe, czy platynka tam szybka była, czy wymagała ze 100h grindu online, którego już nie będzie jak uskuteczniać, kiedy wyciągną wtyczkę :philosoraptor:
Swoją drogą niezły prestiż, mieć platynkę jako jeden z niewielu graczy na świecie (według PSN Profiles aktulanie 12 osób wbiło) i wiedzieć, że już nikt nigdy jej nie zdobędzie :notbad:
Zrzutekranu2024-09-03200429.thumb.png.7fa8681a99492a5f95a5ede1b7b404c1.png

Jak markety będą wyprzedawać pudełka to wezmę, jak swego czasu Destiny 2 za 19,99 :D

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał(a):

Swoją drogą niezły prestiż, mieć platynkę jako jeden z niewielu graczy na świecie i wiedzieć, że już nikt nigdy jej nie zdobędzie :notbad:

... w grze, w której szarpanie sprawia tyle samo przyjemności co babranie się w fekaliach. 

 

Ja też nie jestem dumny ze wszystkich moich platyn, ale platyny w Concord autentycznie bym się wstydził. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał(a):


To trofeowy czubek - ciekawe, czy platynka tam szybka była, czy wymagała ze 100h grindu online, którego już nie będzie jak uskuteczniać, kiedy wyciągną wtyczkę :philosoraptor:
Swoją drogą niezły prestiż, mieć platynkę jako jeden z niewielu graczy na świecie i wiedzieć, że już nikt nigdy jej nie zdobędzie :notbad:
Jak markety będą wyprzedawać pudełka to wezmę, jak swego czasu Destiny 2 za 19,99 :D

Na PSN Profiles pokazuje, że zdobyło Platkę 12 osób xD

 

image.thumb.jpeg.cd748617c6be5e7b4249cbdcd523e435.jpeg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kmiot napisał(a):

Co by nie mówić, Sony dostarczyło trochę śmiechu całym tym Concordem. Tytuł przejdzie do Memicznych Legend Branży.

 

A realnie patrząc to decyzja najlepsza z możliwych, bo na chuj to komu?

Trzecia najlepsza, bo można było anulować po zapowiedzi, po becie, albo teraz, za każdym razem przewidywania były takie same. 

 

Ewentualnie 4rta opcja od razu F2P i jakieś mikro, może odrobiliby więcej niż 1 milion z tych 201, co gra kosztowała, dramat. 

 

---

A czekaj, nic nie odrobią, bo będą refundy ahahaha xD

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Wredny napisał(a):

ciekawe, czy platynka tam szybka była, czy wymagała ze 100h grindu online

Z tego co pisza na forum psnprofiles:

 

Cytat

Time to Platinum - 100 hours just by playing the rivalry mode. 70 hours with a Private Lobby (10 players required) 

 

Lobby na 10 osob? :drakenope:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Snake_Plissken napisał(a):

Coś czuję, że Sony prześwietli sobie te swoje gry live-service, żeby nie było kolejne takiej wtopy :kekw:

W Bungie już osrani ze względu na problemy z Marathonem.

Oni jakiś rok temu robili już audyt, już wtedy część z tych ok. 11 gier live service w produkcji zostało skasowanych, zęść opóźnionych bo jak to powiedział nowy szef PlayStation nie prezentowały jakości PlayStation.

Co ciekawe akurat Concrod nie był opóźniany więc chyba Sony wierzyło że prezentuje odpowiedni poziom, więc jestem ciekaw w jakim stanie są pozostałe ich gry

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

12 legendarnych platyniarzy Concorda A.D. 2024

Jeszcze 3 dni, moze ktos dojdzie bo boostingowe sesje jakies tam zakladaja. No ale to kolejny dowod na, ze trofe a grach online nie powinny istniec. Albo takie za wejscie do menu czy zagranie jednego meczu.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Trzecia najlepsza, bo można było anulować po zapowiedzi, po becie, albo teraz, za każdym razem przewidywania były takie same. 

Czyli wciąż NA TĘ CHWILĘ najlepsza opcja.

 

Cicho? Słyszycie to? 

Jakiś śmiech zza grobu.

Spoiler

:jim:

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kmiot napisał(a):

Czyli wciąż NA TĘ CHWILĘ najlepsza opcja.

 

Cicho? Słyszycie to? 

Jakiś śmiech zza grobu.

  Pokaż ukrytą zawartość

:jim:

 

No tak, dobrze, że zrobili to dynamicznie, widać nowy zarząd może ma nieco większe jaja, ale to się okaże za następnych 12 miesięcy.

 

Marathon i Fairgame z dolarem na końcu mogą się narazić na śmieszność. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...