Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak ktoś wrzuci zooltara to wchodzę na jego profil i czytam co tam aktualnie wypisuje... jaranie się Concordem nic nie dało do myślenia, teraz jara się nowym Dragon Age. I pisze że przydałby się kwartalny lockdown, bo covid wrócił. 

 

Boże, ale to jest debil.

  • Plusik 4
  • This 3
Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, Nyu said:

What's the point?

 

Przecież nie zmarnują produkcji tej gry całkowicie. Pewnie przejdą na f2p, a zwroty są po to, żeby ci, którzy zapłacili, nie byli oszukani. Jeszcze niejedna platynka wleci. 

 

Gdyby przechodzili na f2p to nie oddawaliby kasy tylko po prostu by przeszli. A ewentualnie dla tych co kupili jakieś gówienka. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Nyu napisał(a):

What's the point?

 

Przecież nie zmarnują produkcji tej gry całkowicie. Pewnie przejdą na f2p, a zwroty są po to, żeby ci, którzy zapłacili, nie byli oszukani. Jeszcze niejedna platynka wleci. 

już zmarnowali. nie da się inaczej tego nazwać, skoro nad projektem pracują dziesiątki osób przez wiele lat, utopione miliony $, które można było przeznaczyć na coś innego. Co z tego, że przejdą na f2p? Wtedy licznik graczy może podskoczy do tysiąca, a z trzynaście osób kupi skina za 10$, no biznes ukręcony fest 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał(a):

 

Gdyby przechodzili na f2p to nie oddawaliby kasy tylko po prostu by przeszli. A ewentualnie dla tych co kupili jakieś gówienka. 

 

No nie, muszą kompletnie przebudować monetyzację i pewnie też przy okazji poprawić różne inne bardziej gejplejowe rzeczy, pewnie nawet zmodyfikują tytuł, żeby na metacritiku mieć czysty start z trochę lepiej wyglądajacą średnią.

Odnośnik do komentarza

Screenshot_20240904_073018_Opera.thumb.jpg.aa11d07c961d8f24c925fceb6b5e057c.jpg

 

Założyłem konto na resetcweli do lurkowania tematów od zaimkowców. No z tego dumny nie jestem że miałem tam konto i sztucznie nabijałem posty aby nie mieć newbie ranka. 

Za to mega dumny jestem z końca mojego żywota na tymże forum czyli bana za trolling w temacie Concord. Zapytałem po prostu co z Profesorem i "jego" ekipą - "jego" dałem w cudzysłów i za to wyłapałem perma :D

 

Wygląda na to że tam można wylecieć nawet za pierdnięcie o zaimkach XD

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Teraz, number_nine napisał(a):

Nie chce mi się wierzyć, że 8 lat robili taką grę. No chyba, że połowa tego czasu, to były jakieś koncepty powolutku albo studio dopiero uczyło się robić gry. 

Nie no 8 lat to z pomysłu, poprzez preprodukcję, aż do zakończenia, ale mimo wszystko działa na głowę. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał(a):

Nie no 8 lat to z pomysłu, poprzez preprodukcję, aż do zakończenia, ale mimo wszystko działa na głowę. 

No pomysł 8 lat temu to był taki - "o, ta pomarańczowa gierka się zajebiście sprzedaje. też taką zrobimy!", a później to już z górki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...