Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie ma co nawet porównywać do sytuacji z Redfallem, bo tam zainteresowanie graczy pewnie by było, gdyby nie to, że gra wyszła w złym stanie technicznym i była chyba niespecjalnie przemyślana gameplayowo. Ale taki kooperacyjny FPS pewnie znalazłby fanów (bo ani wtedy, ani nawet teraz nie ma przesytu na co-opy wszelakie), gdyby był po prostu dobry mechanicznie i dawał fun z rozgrywki. No nie był i nie dawał, a twórcom nie dano szansy tego naprawić. 

 

A Kąkord to wiadomo. Może i dowiozła technicznie, ale trochę brak jej własnego charakteru, a poza tym po prostu nie ma na nią miejsca na rynku, bo gatunkowa konkurencja zbyt mocna i zbyt pewnie siedząca na szczycie.

 

Kąkord w swojej kategorii przechodzi do legendy (będziemy tę sytuację opowiadać własnym wnukom), do pełni śmiechu brakuje tylko info, że Sony zakopuje egzemplarze gry gdzieś na pustyni w Arizonie.

Odnośnik do komentarza

Prędzej 2.500. Zaorali i dobrze, pewnie kasa ze sprzedaży nie pokrywała nawet utrzymania serwerów na miesiąc. Wiatr się zmienił i teraz są salwy śmiechu z zaimków, a nie brawa za odwagę. Kierowali gierkę do promila graczy i nawet ten promil tego nie kupił. Blizzard, z "potężną" marką Overwatch, dwójkę udostępnił za darmo (jednocześnie zabijając pierwszą część) bo rynek już się nasycił i nikogo nowego się nie złapie na haczyk. Wspomnę tylko, że po drodze zdechło parę gier tego typu i nikomu w Sony lampka się nie zaświeciła. Nawet darmowy i w miarę dobry XDefiant powoli usycha, bo gracze odchodzą do lepszych i bardziej sprawdzonych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shankor napisał(a):

Pewnie oficjalni partnerzy Sony (czyli duże markety) będą przyjmowali zwroty, ale to zależy od dystrybutora w danym kraju. CHYBA. @yaczes może ma jakieś insajderskie info.

Dokladnie, sklepy specjalistyczne beda zostawione same sobie jak przy okazji Cyberpunka.

Znaczy sie te sklepy z dobrymi cenami.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Shankor said:

Nawet darmowy i w miarę dobry XDefiant powoli usycha, bo gracze odchodzą do lepszych i bardziej sprawdzonych pomysłów.

 

O faktycznie, UBi jest "zaniepokojone", że już w pierwszym sezonie contentu gra raptem 20.000 ludzi :kekw: A tak się jutuberzy jarali, że gra zmiecie Call of Duty pierwszym pierdolnięciem, na pewno były to szczere i nieopłacone opinie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

Ktoś w ogóle kupił to u Ciebie?

No co ty, nie bralem tego kasztana.

 

To jest taka sama sytuacja jak z klonami allegro. Co pare miesiecy ktos wymysla nowe allegro, ktore rowniez za pare miesiecy zdycha.

Jest juz overwatch, jest juz fortnite. Po co ktos mialby grac w Concord?

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Observer napisał(a):

Skoro wyłączają i mają zamiar przebudować grę, to ja mam pomysł jak ją uratować:

- zatrudnić znających się na rzeczy g r a c z y a nie aktywiszcza

- stworzyć drugą ekipe bohatorów, tym razem takich co g r a c z e lubią - w stylu doomguya, byczków jak z warhammera, jakiegoś samuraja z honorem, kowboja co ma plan, komandosa, chama jak duke nukem rzucającego dowcipy o zaimkach, jakiegos skurwysyna z mortal kombat wypożyczyć itp.

- zrobić ich plansze, z klimatem a nie kolorowe jak tęczowa landrynka

- dorzucić finishery

- I niech się tłuką jedni z drugimi, woke tęczowa armia kontra git bohaterowie gier. Kto chce wybierze grubą czarną lesbijkę z fioletowym pistoletem na bańki, a komu blizsi są tradycyjni bohaterowie strzelanek weźmie białego heteroseksualnego typa ze strzelbą i piłą spalinowe.

 

Zmienić nazwę na Culture Wars i wrzucić to w f2p i zobaczymy którą stronę g r a c z e będą częściej wybierać. Możnaby w grze potem wyjaśniać konfikty twitterowe. Wyobrażacie sobie capture the flag?

 

Ja bym grał. 

 

 

 

 

A jakby dodać planszę w Biedronce i możliwość pod'pier'dalania Pomelo to każdy w Polsce by kupił.

 

No ja bym i tak nie kupił, bo nie mój gatunek xd

 

I serio jak mi nie przeszkadzają GaaSy, to twierdzenie, że ojojoj to można robić i to i to, to kłamstwo. Sorry, ale zasoby są ograniczone.

A sprzedaż tego badziewnia cieszy po prostu.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Josh napisał(a):

Zapnijcie pasy, bo szykuje się kolejny mocny hicior mający realną szansę zdetronizować Cumcord

 

https://www.pushsquare.com/news/2024/09/internal-sony-fairgameusd-ps5-pc-chatter-is-reportedly-quite-positive

 

na

 

Jeszcze niedawno woke bojownicy  jęczeli że pokazywanie że czarni okradają białych to rasizm i pokazywanie tych pierwszych w złym świetle. A teraz sami robią grę gdzie gang czarnej baby okrada jakiegoś Elona Muska (przepraszam, Elliota Moora, żeby nie zgubić tego "subtelnego" nawiązania)? Stunning and brave. Po raz kolejny historia zatoczyła koło, albo raczej zrobiła fikoła.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam, że różnica między Redfall a Concord jest taka, że Redfall to była tragedia a upadek Concorda to nasz wspólny sukces :kekw: małe światełko na końcu czarnego obślizgłego tunelu, że gracze może nie są aż tak głupi jak wszyscy myślą. 
@Dr.Czekolada jestem autentycznie pierwszy raz zaintrygowany tym za co mogłem dostać klauna. Nigdy mnie to nie obchodziło ale tym razem mam takie: :dog:eee a temu o co chodzi?

Edytowane przez Krzysztof93
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Co do Fairgame$ to pewnie jeszcze dochodzi kwestia tego, że tam też musieli ładną kasę wpakować, prace są w zaawansowanych stanie i ciężko już jest ten cyrk odkręcić.
Ale za cholerę nie jestem w stanie pojąć, jak Hulst może pozytywnie opiniować Concorda czy innego Fairgame$ (i to nawet, jakbym chciał wierzyć, że Jade Raymond po tylu latach byłaby w stanie dostarczyć coś na poziomie Assassin's Creed 2). Z drugiej strony mówię o człowieku, który m. in. brał udział w ubijaniu Japan Studio czy ukręcaniu łba sequelowi Days Gone.

I o ironio, ludzie bardziej oczekują hehe gierki o robocikach dla gówniaków ze studia, do którego poszedł odpływ pracowników z Japan Studios, aniżeli kolejnych klonów Overwatcha czy innego Payday.

Odnośnik do komentarza

@Krzysztof93Obie gry to tragedia i ich upadek to nasz wspólny sukces. Nie ma w czym wybielać jednego, czy drugiego. Jeżeli chodzi o agendę to przecież i tak nikt z ich środowiska nie gra za bardzo w gry.

 

Po prostu może nieintencjonalnie post zapachniał trochę CW jakby jeden odpad był "lepszy" to wszystko:niki:

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Dr.Czekolada said:

@Krzysztof93Obie gry to tragedia i ich upadek to nasz wspólny sukces. Nie ma w czym wybielać jednego, czy drugiego. Jeżeli chodzi o agendę to przecież i tak nikt z ich środowiska nie gra za bardzo w gry.

 

Po prostu może nieintencjonalnie post zapachniał trochę CW jakby jeden odpad był "lepszy" to wszystko:niki:

 

No czy ja wiem? Redfall miał bardzo fajne założenia, ale okazał się zwyczajnym crapem. Chyba nikt się z tego nie cieszył. Concord to bezduszny produkt zaprojektowany przez księgowych i w sumie kompetentna mechanicznie gra. Jej upadek to świetna wiadomość dla graczy i powód do uciechy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...