Skocz do zawartości

Concord


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

@Dr.CzekoladaNieintencjonalnie w tym przypadku porównywałem tylko grę do gry bez patrzenia na platformy. Nadal jednak uważam, że upadek upadkowi nie równy bo Concorda większość skreśliła dosłownie od 1 sekundy pierwszego trailera na Redfalla ktoś tam czekał mając nadzieję, że nie będzie aż tak źle. 
O może powiem tak w przypadku Concorda miałem nadzieję ale nadzieję na to, że to nigdy nie wyjdzie i skasują przed premierą ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no Redgil od początku wyglądał generycznie, setting i design jak z jakiegoś generatora AI. Jedyne, co trzymało w nadziei to studio i ich powtarzająca się historia z idiotycznym reklamowaniem gier jako kompletnie inny produkt. Nawet mi brew się nie podniosła jak gra okazała się dokładnie taka, jak na prezentacjach.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Observer napisał(a):

Zawsze jak ktoś wrzuci zooltara to wchodzę na jego profil i czytam co tam aktualnie wypisuje... jaranie się Concordem nic nie dało do myślenia, teraz jara się nowym Dragon Age. I pisze że przydałby się kwartalny lockdown, bo covid wrócił. 

 

Boże, ale to jest debil.

Jakbyś ponad rok siedział na bezrobociu i by cię dziewczyna z Berlina musiała utrzymywać to też byś stał się takim zooltarem. 

Odnośnik do komentarza

Piękna wiadomość, idea woke do wora, a wór do jeziora. Rozjebanie ryja sony jest jeszcze lepszą wiadomością, że nie wspomnę o przepalonych 200 mld dolarów na te badziewie. Było robić DG2, czy jakąś inną singlową gierkę. 
 

Czekam jeszcze na upadek bungie za zaopiniowanie tlou2 frakcji, że to gówno będzie. Gównem to jest samo studio klepiące tylko destiny, bo innego portfolio nie mają.  

Odnośnik do komentarza

Niektórzy tu pisali że gra była skazana na porażkę bo nie ma już miejsca na rynku na nowe tytuły przy Overwatchu, Fortnite, Valorancie i innych, to tak tylko informacyjnie napisze że nowy hero shooter Deadlock właśnie wbił swój rekord na steam 171 490 w peaku pomimo tego że jeszcze nie wyszedł i dostęp do gry jest tylko na zaproszenie :CoolStoryBro:

 

 

Zrzutekranu2024-09-06191046.thumb.png.657ea7c26965f78c68b4f3eece859a52.png

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi co teraz zrobi Profesor i "jego" ekipa. Tylko pliss nie banujcie za to że tak zapytałem, jeden permban na tydzień mi wystarczy :D

 

A tak serio to ciekawe czym się teraz zajmą po takim flopie. Nowa gierka z zaimkami? Może jakieś helikoptery, znakomicie wpisywało by się w nurt wielopłciowości i poprawności politycznej.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SebaSan1981 napisał(a):

Mnie ciekawi co teraz zrobi Profesor i "jego" ekipa. Tylko pliss nie banujcie za to że tak zapytałem, jeden permban na tydzień mi wystarczy :D

 

A tak serio to ciekawe czym się teraz zajmą po takim flopie. Nowa gierka z zaimkami? Może jakieś helikoptery, znakomicie wpisywało by się w nurt wielopłciowości i poprawności politycznej.

Oby niczym, bo znowu trzeba będzie wejść w buty białego, heteroseksualnego rasisty

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...